0723969719

ניהול תוכן

ניהול תוכן

ניהול תוכן

כל התוכן שהעסק שלכם צריך, תחת קורת גג אחת!

מחפשים איש מקצוע שידאג לכל צרכי התוכן שלכם, אבל לא לגמרי מבינים באיזה מקצוע מדובר? שמעתם את הביטוי “ניהול תוכן”, אך לא יודעים במה הוא כרוך? הגעתם למקום הנכון. עוד רגע תבינו במה אנחנו מתמחים, ואיך נסייע גם לכם.

ים של בעלי מקצוע

בעולם התוכן והמדיה ישנם אינספור תפקידים, כמיוחד כשמדובר במדיה כמו אתרי אינטרנט, עמודי פייסבוק, פרופילים לחברה, ברושורים ועלונים, דפי נחיתה ומוצרים נוספים, שנועדו לשווק מוצר או שירות באמצעות תוכן.

על כל אחד מהערוצים הללו, מופקד איש תוכן מקצועי, שהתמחה בתחום הספציפי ויודע כיצד לנהלו בצורה הטובה ביותר. מדובר, בין היתר בצוות הטכני כמו בוני אתרים, מקדמי אתרים, מעצבים גרפים, מתכנתים ועוד. לצדם, עובדים אנשי התוכן – כותב תוכן, עורך תוכן, מגיה ועורך לשוני, מתרגם (אם הפרויקט דורש), וכמובן מנהל הפרויקט, שאחראי על ביצוע הפרויקט מול הלקוח, ולשביעות רצונו המלאה.

כתיבת תוכן עברית אנגלית

כיצד לבחור אנשי תוכן מיומנים? 

מניסיוננו, לקוחות לעתים מתקשים למצוא את בעלי המקצוע הטובים ביותר. וגם אם מצאו למשל גרפיקאי מצוין, איפה ימצאו את יתר בעלי המקצוע שישלימו אותו? למי יש זמן לחפש, לסנן מועמדים, לבדוק מי הכי מתאים, ללוות את הפרויקט עם הנחיות, לקשר בין בעלי המקצוע השונים, לאסוף את כל התוצרים הסופיים, ולהתחיל להעביר תשלומים בסוף הפרויקט? זו נשמעת כמו משרה מלאה בפני עצמה. בטח כשבמקביל יש לכם עוד כמה דברים לעשות או לנהל.

אנחנו כאן, ויש לנו פתרון 

זו בדיוק הנקודה שבה אנחנו נכנסים לתמונה. שכחו מכאבי ראש, טלפונים, ריצות ומרדפים, בדיקות איכות ובעיקר תסכול. אנחנו כאן כדי להפוך את החיים שלכם לקלים יותר. שירותי ניהול התוכן שלנו מבטיחים כי תעבדו מול אדם אחד בלבד, מנהל הפרויקט שלכם, לאורך כל התהליך: מאפיון צרכי התוכן שלכם, ועד שהתוכן מוכן, ומתחיל לעבוד בשבילכם. מנהל הפרויקט שלכם הוא זה שינהל את אנשי המקצוע השונים, ויהיה אחראי לתיאומים ולסידורים.

בין היתר, מנהל התוכן יאתר את הכותבים, העורכים והמגיהים המתאימים ביותר עבורכם, ויעביר להם הנחיות מדויקות. הוא יבצע בקרת איכות על התוכן שלכם, לפני שיגיע לידיכם, ואחראי לביצוע תיקונים או שינויים, אם יידרשו מצדכם לאחר סיום העבודה. מנהל התוכן הוא למעשה השותף שלכם בתהליך, שאליו תוכלו לפנות עם כל שאלה, בעיה או התייעצות, ולדעת שתקבלו את התמיכה, הליווי והשירות הטובים ביותר.

ניהול תוכן - לכם נשאר רק לשבת בנחת

בקרת איכות מושלמת

שירותי ניהול התוכן שלנו מנטרלים עבורכם כאב ראש נוסף – זה הכרוך באיתור כותבי תוכן איכותיים. כפי שאתם אולי יודעים, השוק כיום מוצף בכותבים, שחלקם עובדים ללא הכשרה או התמחות בתחום. בחברת Right4U, לעומת זאת, אנו מעסיקים את טובי הכותבים, כדי להבטיח שתקבלו רק תוכן איכותי ומזמין, שישיג את התוצאות הרצויות. כל הכותבים שלנו הם אקדמאים, כל אחד מתמחה בתחום אחר, וביחד הם יוצרים צוות מנצח, שיכול לסייע בכל פרויקט, עם כל תוכן, בכל נושא ולכל צורך.

למה צריך להתאים כותב לתוכן?

כפי שצוין, עולם המדיה היום משופע בעשרות סוגי תוכן, ולכל אחד יש מטרה אחרת. דף נחיתה, למשל, צריך להיות קצר, קולע ושיווקי, כדי להציג בפני הגולש מוצר או שירות, ולהניע אותו לפעולה (לחיצה על כפתור, השארת פרטים, יצירת קשר ועוד). פרופיל חברה או עסק, לעומת זאת, צריך להיות רשמי ומקצועי, להציג את היתרונות והחוזקות של החברה, ואילו כתיבת תוכן קידומי נועדה להטמיע מילות מפתח שיסייעו לגולשים להגיע אליכם באמצעות חיפוש בגוגל. כל אחד מסוגי התכנים דורש כישורים שונים, משלב לשוני שונה, מחקר שונה, וכן הלאה. לכן, יש לאתר את הכותב המתאים לכל פרויקט ספציפי, כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

אנו ב-Right4U נשמח לסייע בשירותי ניהול תוכן, ולהבטיח כי תקבלו את התוכן הטוב ביותר שאפשר. צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

שנחזור אליך עם הצעת מחיר וכל הפרטים?

דילוג לתוכן