ניהול כתיבה עריכה וסיכומי מאמרים

ניהול תוכן

כל התוכן שהעסק שלכם צריך, תחת קורת גג אחת!

מחפשים איש מקצוע שידאג לכל הצרכים שלכם אבל לא לגמרי מבינים באיזה מקצוע מדובר? שמעתם לא פעם את הביטוי “ניהול תוכן” אבל אתם לא ממש יודעים מה כרוך בזה? בואו, שבו בנוח ותנו לנו להסביר לכם בדיוק מה אנחנו עושים הכי טוב בעולם, ואיך נוכל לעזור גם לכם בתהליך הזה!

 

ים של בעלי מקצוע

בעולם התוכן והמדיה יש מגוון ענק של בעלי תפקידים, במיוחד כאשר אנו מדברים על מדיה כמו אתרי אינטרנט, עמודי פייסבוק, פרופילים לחברה, ברושורים ועלונים, דפי נחיתה ועוד מוצרים שמטרתם לשווק מוצר או שירות דרך התוכן שהם מציעים. על כל חלק בתהליך יצירת התוכן או השיווק אמון איש מקצוע שמתמחה בתחום הספציפי הנ”ל ויודע כיצד לבצע אותו על הצד הטוב ביותר. בין בעלי התפקידים נמצא את הצוות הטכני כמו בוני האתרים, מקדמי האתרים, מעצבים גרפים, מתכנתים ועוד, ובצד השני, צדו של התוכן, נמצא את כותב התוכן, עורך התוכן, המגיה והעורך הלשוני, המתרגם, אם הפרויקט דורש את זה, וכמובן את מנהל הפרויקט שאחראי על ביצוע הפרויקט בזמן ולשביעות רצונו של הלקוח.

 

איך תדעו מיהם בעלי המקצוע הנכונים עבורכם?

אנו יודעים כי ללקוחות לעיתים יש קושי לאתר את בעלי המקצוע הטובים ביותר, ואם כבר מצאו אחד, איפה ימצאו את השאר? וגם אם הם כבר מיומנים במציאת אנשי מקצוע, למי יש זמן להמשיך ולחפש, לסנן מועמדים, לבדוק מי הכי מתאים, לתת הנחיות לפרויקט, לקשר בין בעל מקצוע אחד לשני ולוודא שהם מתואמים, לאסוף את כל התוצרים הסופיים מכולם ולהתחיל להעביר אלף תשלומים בסוף הפרויקט?

 

אל תיבהלו עדיין, אנחנו כאן עם הפתרון!

בדיוק בנקודה הזו אנחנו נכנסים לפעולה ואומרים לכם – שכחו מכאבי הראש. שכחו מטלפונים, מריצות ומרדפים, מבדיקת איכות ומתסכול. אנחנו נולדנו כדי להפוך לכם את החיים לקלים יותר! שירותי ניהול תוכן האתר שלנו יבטיחו שלאורך כל התהליך, מהרגע בו אנו מאפיינים ביחד את צרכי התוכן שלכם ועד הרגע בו כל התוכן כבר מוכן, גמור ומתחיל לפעול עבורכם, אתם תעבדו מול אדם אחד בלבד, מנהל הפרויקט שלכם, והוא זה שיעשה עבורכם את כל הריצות והבלגנים. מנהל התוכן מאתר עבורכם את הכותבים, העורכים והמגיהים הנכונים ביותר עבור הפרויקט, ומעביר להם את ההנחיות המדויקות. הוא מבצע בקרת איכות על התוכן, עוד לפני שהוא נשלח אליכם, והוא אחראי לביצוע תיקונים או שינויים, אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לכאלה לאחר סיום העבודה. מנהל התוכן הופך להיות הפרטנר שלכם בתהליך, זה שאפשר לפנות אליו תמיד, עם כל שאלה, בעיה או התייעצות, והוא יספק לכם את התמיכה, הליווי והשירות הטוב ביותר.

ניהול תוכן - לכם נשאר רק לשבת בנחת

בקרת איכות מושלמת, מא’ ועד ת’, תרתי משמע!

עוד כאב ראש ששירותי ניהול תוכן האתרים שלנו לוקחים מכם זה כאב הראש הכרוך באיתור כתיבה איכותית. היום, כפי שאתם בטח יודעים, השוק מוצף כותבים, כאשר חלק ניכר מהם מגיעים אל המקצוע ללא הכשרה, התמחות או השכלה בתחום. אנחנו אספנו אלינו את השמנה וסולתה של הכותבים בתחום, כדי להבטיח כי אתם מקבלים רק תוכן איכותי, מהוקצע ומזמין, שיצליח להניב לכם את התוצאות הרצויות. כל הכותבים שלנו הם אקדמאים, כאשר כל אחד מהם מתמחה בתחומו וביחד הם יוצרים צוות מנצח שיוכל לסייע לכם בכל פרויקט, עם כל תוכן, בכל נושא ולכל צורך!

 

רגע, למה בכלל צריך להתאים כותב לתוכן?

ישנם עשרות סוגים של תוכן בעולם המדיה כיום, וכל תוכן מיועד ליצור משהו אחר. למשל, דף נחיתה אמור להיות קצר, קולע, שיווקי, להציג לגולש מוצר או שירות חדש ולנסות להניע אותו לפעולה כלשהי (לחיצה על כפתור, השארת פרטים, שיחת טלפון ועוד), פרופיל חברה או עסק אמור להיות רשמי ומקצועי, להציג את היתרונות והחוזקות שלכם, וכתיבת תוכן קידומי אמורה להוות מצע נוח בו יוכל כותב התוכן להטמיע מילות מפתח שאחר כך יסייעו לגולשים להגיע אליכם באמצעות אותו חיפוש. כל אחד מהתכנים הללו מצריך סט כישורים שונה, בחירה במשלב לשוני שונה, מחקר שונה ועוד, ולכן יש לאתר את הכותב המתאים ביותר לפרויקט הספציפי שלכם, על מנת להבטיח שתקבלו את התוצאה האידיאלית!

 

אנו ב-Right4U נשמח לעמוד לשירותכם עם שירותי ניהול התוכן שלנו, לקחת מכם את המושכות ולהבטיח כי תקבלו את התוכן הטוב ביותר שניתן לקבל! התקשרו כבר עכשיו לקבלת פרטים נוספים.

 

כל הזכויות שמורות ל-2010© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר