עבודה-סמינריונית

עבודה סמינריונית

 

ברוב המקרים נדרשת עבודה סמינריונית בשנת לימודי התואר האחרונה, הקורס שעליו תכתבו את העבודה הסמינריונית יהווה חלק גדול מנקודות הזכות שלכם ועל נקודות זכות אלו תשפיע בעיקר העבודה הסמינריונית, חלק גדול מהמרצים מעניקים ציון לכל הקורס רק על בסיס העבודה.

מה היא המטרה בכתיבת סמינריון

מטרת העבודה הסמינריונית היא להוות מאין מבחן מסכם של התואר שלכם, לעבודת הסמינריון תצטרכו לפתח שאלת מחקר, לאסוף מידע מחקרי ותאורטי, ניתוח החומרים שאספתם, הסקת מסקנות וכתיבת עבודה סמינריונית שתסכם את כל חומר הממצאים.

מטרת העבודה העיקרית היא לבדוק את האינטגרציה בין המקורות מהם קיבלתם את המידע. נדרשות בממוצע 14 מקורות מידע לעבודה סמינריונית כמחציתם בשפה האנגלית, מי שיבדוק את העבודה הסמינריונית שלכם ירצה לראות שהעבודה שלכם כוללת התייחסות לכל מקורות המידע השונים. דרך הערות השוליים אתם מכוונים את קורא/בודק העבודה למקור המידע עליו אתם מתבססים.

איך נכון להתייחס לכתיבת עבודה סמינריונית

כדאי לקחת בחשבון שיש סיכוי גדול מאוד שהמרצה בקיא בנושא העבודה יותר ממכם, ולכן צריך לזכור שאין דרך לחדש יותר מידי כי המידע שאותו אתם רוצים להעביר כבר ידוע מראש ואין חדש תחת השמש ומהסיבה הזו יש חשיבות גדולה מאוד לדרך שבה תנסחו את עבודתכם ותשלבו את המקורות עליהם התבססתם. זיכרו שפחות חשוב מה כותבים אלה איך כותבים.

בעניין המקורות לעבודה הסמינריונית, גם בהם לא יהיה קל לחדש. רוב המקורות שבהם תשתמשו זמינים לסטודנטים אחרים ולמרצים. ומסיבה זאת ניתנת חשיבות רבה לזווית המיוחדת לכם ממנה אתם רואים את הדברים, נסו להתייחס למידע עדכני שנוסף לאחרונה ותנו דגש לנקודות מבט שונות המגיעות מזרמים פחות מרכזיים במחקר.

המטרה הראשית בעבודה הסמינריונית היא להראות שליטה מלאה בחומרים בהם השתמשתם ולהראות איך אתם כסטודנטים לקראת קבלת התואר שלכם מביעים עמדה מתוך מעורבות בחומר המחקר.

מעוניינים לקבל עזרה מקצועית בכל מה שקשור לכתיבת עבודה סמינריונית?
צרו קשר כבר עכשיו! לייעוץ והצעת מחיר חינם.

סוף סוף!

אפשר גם לכתוב עבודה אקדמית
וגם לשמור על יושרה פנימית.
גם לקבל סיוע מעשי בכתיבת העבודה
וגם לצאת עם תחושה טובה.

סוף סוף!

אפשר גם לכתוב עבודה אקדמית
וגם לשמור על יושרה פנימית.
גם לקבל סיוע מעשי בכתיבת העבודה
וגם לצאת עם תחושה טובה.

אחרי עשור בתחום פיתחנו את שיטת “היד ביד”.

שיטה חדשנית המעניקה לכם הסטודנטים שותף מקצועי ופעיל
שיכתוב איתכם יחד את העבודה בצורה מקצועית ומהירה.

היתרון הרב בשותף מקצועי ופעיל הוא חיסכון בזמן ובכסף.
בנוסף ב-Right4U לא תאלצו להזיע ולהסמיק אל מול מרצה זועם על עבודה שלא אתם הכנתם.

והכי חשוב לא תסכנו את התואר החשוב שלכם בפסילה, ועדות משמעת וכו’

אצלנו ב-Right4U לא תאלצו לשקר לאף אחד,
אצלנו תהיו גאים בעבודתכם,
אצלנו תרגישו בטוחים.
 

רוצים להצליח ביושרה?

פנו אלינו במספר 072-3969719 או בטופס

ואנחנו כבר נתפוס אתכם