כתיבת עבודות אקדמיות

כתיבת עבודות אקדמיות

הרגע המבלבל הזה בו אתם עומדים רגע לפני כתיבת עבודה סמינריונית… הוא רגע שאין לו תחליף.

מצד אחד, התואר כבר ממתין בפינה, ולכם נשאר רק לקטוף אותו בעזרת מטלת הסיום של כתיבה אקדמית, אך מצד שני, העבודה שכל-כך הרבה דיברו עליה – נראית פתאום כים סוער ביום חורף, ועליכם לחצות אותו בבטחה, עם הכנה נכונה וציון – לא פחות ממצוין.

אין סטודנט שלא חוטף פיק ברכיים ממוצע לפני כתיבת עבודות אקדמיות. לא משנה כמה הוא מוכשר, או כמה ידע הוא צבר, כתיבת עבודה אקדמית היא התנסות חדשה ושונה מהמטלות שניתנו עד כה באוניברסיטה – ובחיים בכלל, והיא דורשת מיומנויות חדשות וכישורים אוניברסליים בשלל מגמות תוכן וידע – על מנת שיהיה אפשר להפיק את כתיבת עבודות מהחלומות.

סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות

יחד עם תחושת הסיפוק המחלחלת בך על השלב בו אתה עומד, והתרגשות מהאתגר, גם מתח נסתר בוקע מתוכך, ופתאום – המשימה נראית גדולה עליך, איך תשיג את הציון המיוחל? האם יש לך את הכלים המתאימים כדי להוציא עבודה אקדמית עם תואר מצטיין?

אין סטודנט שכתיבת עבודה אקדמית – לא מאיימת עליו ואפילו במעט, אם עד עכשיו הלימודים היו על מי מנוחות, והעבודה לפי ציון המרצים, הרי שהפעם – זה האתגר הרציני, ופה לא יעזרו משחקים ו/או עיגול פינות, הכול חייב להיות מושלם, מתוקתק ומרשים, בלי צל של טעות מביכה או שגיאה לא מתאימה, כי כל תקלה שכזו בכתיבת עבודה אקדמית – מתורגמת מיד להורדה בציון, כאן – אין מקום לכישלונות!

אתה לא לבד!

חברת Right4U קמה, בעקבות ביקוש עצום של סטודנטים ממגוון פקולטות הלימוד – לעזרה בכתיבת עבודות אקדמיות.

החברה מורכבת מצוות מומחה בתחומו עם תארים רלוונטיים וניסיון רב בכתיבה אקדמית – שקטפה ציונים מובילים באוניברסיטאות מוכרות, כאשר החזון שעומד כל העת מול החברה, הוא סיוע בכתיבה אקדמית לכל סטודנט באשר הוא, כדי שהסטודנט יוכל להוציא לאור את כישוריו ולמידתו, ולקבל ציון נכון ומתאים בהתאם לרמתו, ללא מכשולי ואבני הנגף שמצויים בכתיבת עבודות אקדמיות.

החברה מעניקה מגוון שירותים מקיפים המשיקים לכתיבת עבודות אקדמיות, החל מסיוע בכתיבה אקדמית ובהכרות רב גונית עם כללי הכתיבה האקדמית, דרך כתיבת סקירות ספרות ועד לעזרה ישירה לכתיבת עבודה ומתן מענה מקיף הנותן אלטרנטיבה מוכחת מול הכנת עבודות לסטודנטים שהייתה מקובלת בעבר.

המודל הייחודי לתואר המושלם

חברת Right4U היא בעלת מודל ייחודי הנותן מענה לשלל שכבות הסיוע הנדרשות לכתיבת עבודות אקדמיות, כאשר תוכנית הליווי כוללת התייחסות לכלל הגורמים המרכיבים את כתיבת העבודה: בחירת הנושא, מחקר, מציאת מאמרי חיפוש רלוונטיים, כתיבת ראשי פרקים, וכתיבת כל חלקי העבודה עד לתוצר המוגמר.

ההתייחסות להכנת עבודות אקדמיות בחברת Right4U מתאפיינת בהכרה מושלמת בצרכי הסטודנט הנוכחי, ובמתן מעטפת מושלמת ומקיפה לכתיבת עבודות אקדמיות בהתאם לכללים המשתנים. הסיוע בכתיבת עבודות אקדמיות אינו מתמקד רק בתוצאה, אלא גם בתהליך כתיבת העבודה עצמו, ובהעברת הסטודנט בתהליך אוריינות, הכרה ושליטה בחומר, תוך מתן כלים פרקטיים להמשך הלימודים ואף לעבודה המעשית.

ככה בוחרים מי ילווה אותנו בכתיבת עבודות אקדמיות:

בחברת Right4U הסטודנטים מקבלים חווית עומק מקיפה שכמובן מובילה אותם לתוצאה המיוחלת של כתיבת עבודות אקדמיות הקוטפות ציונים מצליחים, אך יחד עם זאת, בRight4U  מאמינים, כי הדרך והחוויה העוברת על הסטודנט – הם לא פחות חשובים!

ב Right4U הוקם מודל ייחודי שגורם לאלפי סטודנטים לשחר על פתחה שוב ושוב עם הגעת עונת העבודות. המודל הייחודי מתבטא בכמה נקודות:

  1. מעטפת מושלמת לכתיבת עבודות אקדמיות -Right4U לא מעניקה רק כלים לכתיבת עבודות אקדמיות או עזרה במחקר, אלא נותנת את כל המעטפת הדרושה בשביל להגיע לתוצאה המושלמת של עבודה אקדמית ראויה לשבח, החל משלב התכנון, המשך בשלב המחקר וביצועו, ועד לשלב המתודי בו העבודה מתחילה לקרום עור וגידים במבנה ברור וסלול. הסיוע מתבטא בתכנון לוגי של מבנה העבודה, דיוק והכוונה בניסוח, והתייחסות מערכתית לכל מה שכתיבת עבודה אקדמית כוללת.
  2. בניית עומק של מבנה העבודה – העבודה נעשית לאחר תכנון מקיף, ובהתייחסות לכל החלקים המרכיבים את העבודה הסמינריונית – תכנון לוגי של פרק המבוא, גיבוש השיטה, פילוח התוצאות והכנת הנתונים לניתוח הסטטיסטי, דיוק של פרק הדיון, והסקת מסקנות אוריינית ומשובחת.
  3. גם הדרך היא תוצאה – ב-Right4U בנוסף למקצועיות ללא פשרות ולאקדמאים המומחים שמלווים את התהליך – ישנה התייחסות רבה גם לעצם הדרך אותה הסטודנט עובר. לא עוד עבודה משמימה יבשה וחסרת טעם, אלא מפגשים משותפים, המעמיקים את אינטליגנציית הסטודנט ומעניקים לו כלים שאף ישמשו אותו בהמשך.
  4. שיתוף פעולה פורה – לאורך כל הדרך הסטודנט מקבל ליווי בכל שאלה המתעוררת, בנוסף לזאת איש הצוות מתאים את עצמו בהתאם לאפשרויותיו וצרכיו של הסטודנט, ושם אותו במרכז.

וכשהמקצועיות מצטרפת ליחס המופלא – הרי שזו תמצית השלמות.

כתיבת עבודות אקדמיות - איך מתחילים? קודם כל, מתחילים מאיסוף החומר.

השלבים בכתיבת עבודות אקדמיות

צעד אחר צעד, תוך גישוש ובקרה מאת המומחים, מתחיל הסטודנט בכתיבת העבודה האקדמית שלו. 

מה חשוב לדעת עוד טרם ניגשים לתחילת כתיבת העבודה?

על מנת למנוע עוגמת נפש ולצעוד לפי הסדר הנכון שמוביל להצלחה?
לפני הכול, יש לקרוא בעיון רב את הוראות העבודה, ולתמצת אותם בקצרה בשפה המובנת לכם, כדי שתוכלו להבין בצורה פשוטה ומובנית מה בדיוק נדרש ממכם – עד לפרטים הקטנים.

לא פעם מגלים סטודנטים לאחר שכבר התחילו את כתיבת העבודה, כי כל המהלך שבנו שגוי ואינו מותאם לאופי העבודה הנדרשת, וכדי למנוע זאת – יש לעיין היטב בכללים ולהתאים את אופי העבודה אליהם באופן מדויק ומושלם.

כאשר ניגשים לפתרון האולטימטיבי של סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות , רשמו לעצמם אם יש לכם שאלות, הדגשים, או נושאים שהייתם רוצים לקבל עליהם פירוט מורחב מהצוות השירותי של Right4U שנמצא בדיוק בשביל לענות לכם על כל השאלות שמציפות אתכם.

יש לזכור, כי כתיבת העבודה לסטודנטים היא כלל אינה קלה, ואף יכולה להתיש ולגרום לקוצר רוח או ידע, אך על דאגה! בדיוק בשביל ההרגשה הטובה (והציון המוצלח…) נמצא כאן בשבילכם הצוות של Right4U, ששם לעצמו דגל לסייע בכתיבת עבודה לסטודנטים מתוך מתן כוללני ומקיף, שמאפשר לסטודנט בסופה של עבודה להגיש מאמר מושלם, אשר הוא יצירת כפיו האבסולוטית והיצירתית.

סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות

רוב רובם של הסטודנטים, משתמשים בשירות של סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות, לא רק בגלל העזרה שניתנת – כמו גם הביטחון שהשירות הזה מעניק, סטודנט שבחר להשתמש בסיוע בעבודות אקדמיות יכול לישון הרבה יותר טוב בלילה, כי הוא יודע שהעבודה שלו נמצאת בידיים בטוחות, אמינות, עם ניסיון מצליח שיצרף גם אותו למעגל ההצלחה.

אבל עדיין, גם בחירה של המסייעים היא דבר חשוב בפני עצמו, ויש לך השפעה רבה גם על העבודה וציונה, וגם על התהליך שאתה כסטודנט תעבור ותחווה יחד עם החברה המסייעת, ואם תשאל סטודנטים שכבר עברו את המשוכה הזו, הם ידעו לומר לך, שהתהליך והדרך של כתיבת העבודה – חשובים לא פחות מהעבודה בעצמה.

כשהליווי הוא הרבה מעבר לעבודה האקדמית

ישנה טעות רווחת בקרב הסטודנטים, הרואה בכתיבת העבודה האקדמית עול מוגבר, ומשימה דורשת שצריך להתפטר ממנה ככל האפשר, אך למעשה, אם מסתכלים בהשקפה נבונה ונכונה, הרי שכתיבת העבודה האקדמית – אינה באה כדי לקחת מן הסטודנט משאבים וכוחות, אלא בשביל לתת לו כלים נרכשים שיאפשרו לו התמחות עומק בנושא הנלמד ואף ישמשו אותו בעתיד במקום עבודתו.

לכן, לא מספיק לגשת לליווי נטרלי בכתיבת העבודה, אלא יש לשים דגש, על צוות – שיחד עם הסיוע בכתיבת העבודה, מאפשר את הטמעת הכישורים הנדרשים אשר יכולים להיקנות יחד עם כתיבת העבודה.

הצוות של Right4U מחכה לכם, כדי לתת לכם סיוע מקיף בכתיבת העבודה האקדמית, ועוד יותר מכך – להעניק לכם את המענה המושלם לו זקוק הסטודנט בעת תהליך כתיבת העבודה והיתרונות הנגזרים ממנה.

ועוד תזכורת לסיום: אל תחכו לרגע האחרון, מיד כאשר אתם מקבלים את נושא או כללי העבודה, שריינו לעצמכם מקום בתכנית הליווי של Right4U, כדי שתוכלו גם אתם כמו סטודנטים רבים, להפוך את חווית כתיבת העבודה למהנה ומוצלחת.

לסיכום: לזכות בסיוע בעבודה אקדמית ב Right4U, זה לעבור מסע קסום, מלווה באין סוף אוצרות שמלווים את התהליך, כשבסוף המסלול, ממתינה לה העבודה המצטיינת שהיא פרי עבודתו של הסטודנט המרוצה.

בחרו את האפשרות המתאימה להצעת מחיר חינם תוך מספר דקות והתחלת התהליך

רוצה סיוע בכתיבת העבודה האקדמית שלך ביושרה?

דילוג לתוכן