ניתוח סטטיסטי - שימוש במחשבון

ניתוח סטטיסטי לסטודנטים ולעסקים

עצם המחשבה על ניתוחים סטטיסטיים מעוררת בכם בעתה?

חשים שאתם טובעים בים של נתונים, מספרים, גרפים, טבלאות והשוואות? אתם לא לבד!

אבל לא התכנסנו כאן היום לדבר על בעיות החרדה שלכם מניתוח סטטיסטי, אלא, איך לומר, לסייע לכם בהדחקה. אז הגיע הזמן לנשום עמוק ולהירגע – פתרון הקסם שכולנו אוהבים נמצא ממש כאן, מעבר לפינה – איש מקצוע יכול לעשות עבורכם את העבודה של ניתוח סטטיסטי. ויש לנו גם רעיון מי זה יכול להיות…

כמה מילים על ניתוח סטטיסטי

גם אם לא מדובר בתחום “סקסי” ביותר ובין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם לא, סטטיסטיקה מקיפה אותנו מדי יום ותופסת מקום מרכזי ביותר בחיים שלנו.

כמעט כל דבר הנוגע למחקר או שמהווה תוצר של מחקר, מערב בתוכו תהליכים סבוכים של ניתוח סטטיסטי. החל מרפואה, דרך כלכלה ועד לאופן שבו אנחנו מקבלים החלטות.

לכן, זה לא מפתיע שגם בתור אנשי מקצוע, חוקרים או סטודנטים, אנחנו נדרשים לתמוך את הדברים שלנו ולהציג ניתוח סטטיסטי כחלק מפרזנטציה, דו”ח או עבודה אקדמית. בדיוק בנקודות האלה בחיים, אנחנו נזכרים באותו קורס של שתי נקודות זכות בסטטיסטיקה שעשינו בתואר הראשון וממש מצטערים שלא הקשבנו בו טוב יותר.

מלאו את פרטיכם עכשיו בטופס המקוון וקבלו בהקדם האפשרי הצעת מחיר, לוח זמנים וייעוץ עבור ביצוע ניתוח סטטיסטי מקצועי ויעיל!

 

מי מפחד מניתוח סטטיסטי?

למרות ואולי דווקא מפני שסטטיסטיקה חולשת על חלק נכבד מתחומי החיים שלנו, היכולת לבצע ניתוח סטטיסטי נכון ותקף, ולהפיק ממנו את הנתונים והתוצאות הדרושים לנו הם עניין סבוך.

ולא, אותו קורס נשכח הוא כנראה לא התשובה לבעיות שלכם. אז, מי מפחד מניתוח סטטיסטי? התשובה היא שכנראה כולנו ברמה כזו או אחרת – חוץ מאותם משוגעים לדבר שבחרו לעסוק בזה כמקצוע!

איזה מזל שהם מוכנים לתרום לאנושות כולה ולרתום את הכישורים והניסיון שלהם לטובת המדע, הכלכלה והמחקר, וכמובן, גם לטובתכם.

ניתוח סטטיסטי - מדע מדוייק

ניתוח סטטיסטי עושים עם המומחים של Right4U

אנחנו ב-Right4U מעמידים לרשותכם מומחים לסטטיסטיקה, בוגרים מצטיינים של מוסדות לימוד אקדמיים.

  • המומחים שלנו מכירים על בוריין את הדרישות לניתוחים סטטיסטיים במקצועות לימוד שונים, בסמינריונים, בעבודות מחקר ותזות.
  • הם יודעים לחשב סטיית תקן, חציון ושכיח מתוך שינה (באמת) וגם לתפעל בצורה מושלמת ולגזור ניתוח סטטיסטי של קבצי נתונים באמצעות תוכנות סטטיסטית כדוגמת ,SPSS, Access, STATA אקסל ועוד ועוד.

את כל אלה הם יודעים לעשות על פי אמות המידה הנדרשות בכל תחום ועבור כל סוגי המחקר.

מה כולל השירות?

השירות שלנו כולל פירוט יסודי ומלא של כל שלבי העבודה והניתוח, הצגה גרפית איכותית וברורה בדיוק על פי הדרישות שלכם. בנוסף המומחים שלנו יצרפו קבצי נתונים מקיפים של הניתוח הסטטיסטי שהם יבצעו עבורכם. כל עבודה תיעשה בתיאום מלא אתכם ועל פי הדרישות שלכם.

אנחנו אפילו דואגים לעדכן אתכם על ההתקדמות תוך כדי ביצוע העבודה!

הסטטיסטיקאים שלנו הם אנשים מוכשרים ביותר שכבר ראו ושמעו הכל בתחום הסטטיסטיקה. לכן, אתם מוזמנים להפנות אליהם משימות ממגוון השדות והתחומים – החל מניתוחים פשוטים ועל לביצוע חתכים וניתוחים מורכבים ביותר. אתם אלה שקובעים וכמובן, אתם אלה שנהנים מהעבודה האיכותית והמקצועית של המומחים שלנו.

אנחנו כאן בשבילכם

אז אם אתם זקוקים לניתוח סטטיסטי, אין צורך להילחץ וכמובן, גם לא להתפשר. אנחנו ב-Right4U מספקים לכם ועבורכם שירותים חיוניים שונים לסטודנטים ולחוקרים (ולא רק להם) לרבות כתיבת תוכן, תרגום במגוון עצום של נושאים.

יש לנו צוות חזק ומקצועי שכולל יותר מ- 150 כותבים מומחים בקשת רחבה של תחומים וניסיון עשיר ששם אותנו צעד אחד לפני כולם. לצוות שלנו יש רקורד של אלפי עבודות ללקוחות מתחומים ומרקע שונה. והמשותף להם – שהם כולם לקוחות מרוצים.

אנחנו מזמינים גם אתכם להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלנו, להזמין את הטובים שבאנשי המקצוע ולפטור את עצמכם מאחר המטלות המלחיצות ביותר – עריכת נתונים סטטיסטיים.

כל הזכויות שמורות ל-2010© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר