0723969719

ניתוח סטטיסטי לסטודנטים ולעסקים

ניתוח סטטיסטי לסטודנטים ולעסקים

האם עצם המחשבה על ניתוחים סטטיסטיים מעוררת בכם בעתה? האם אתם חשים כמי שטובעים בים הנתונים , המספרים, הגרפים, הטבלאות וההשוואות? אם התשובות שלכם על שאלות אלה, ורבות מלבדן בתחום ובהקשר זה, הן (לחרדתכם) חיוביות- זה המקום וזה הזמן להרגיע. ולהירגע. לנשום עמוק ו… לקרוא את הדברים ברוגע ובנחת. יש פתרון. יש עצה יש מוצא. יש סיוע בעריכת ניתוח סטטיסטי.

חברת ‘Right4U’ מעמידה לרשותכם, בין השאר, מומחים לסטטיסטיקה. בוגרים מצטיינים של מוסדות לימוד אקדמיים המכירים היטב את הדרישות לניתוחים סטטיסטיים במקצועות לימוד שונים, בסמינריונים, בעבודות מחקר ותזות. אם אתם לא יודעים או לא מצליחים לחשב את סטיית התקן – אין לכם סיבה לחוש אובדי עצות כאשר נותני העצות הם גם מי שינתחו עבורכם את הנתונים.

אף שמקובל ש”אין הנחתם מעיד על עיסתו”- במירכאות ובלעדיהן- אין נאמנה ואמינה כעדותו על עצמו בתחום זה , כמו גם בתחומים אחרים שבהם עוסקים אנשי המקצוע של החברה.

בתוך זמן קצר יספקו לכם המומחים ניתוח סטטיסטי של קבצי נתונים על פי אמות המידה הנדרשות ובאמצעות תוכנה סטטיסטית נדרשת ורלוונטית כגון, SPSS, Access, STATA, אקסל ותוכנות אחרות).

השירות כולל פירוט יסודי ומלא של כל שלבי העבודה והניתוח המתבצע בה, הצגה גרפית ברורה וקבצי נתונים, מפורטים ומלאים אף הם. העבודה תיעשה, לבקשתכם, בשיתוף פעולה מלא ושוטף אתכם, תוך עדכון מתמיד של אופן התקדמותה.

אנחנו כאן בשבילכם

אין סיבה להילחץ גם אם הדרישה לניתוח סטטיסטי מבהילה אתכם ומרפה את ידיכם. חברתנו מספקת שירותים חיוניים נדרשים ביותר לסטודנטים ולחוקרים ( ולא רק להם) לרבות כתיבת תוכן, תרגום, כתיבת עבודות אקדמיות במגוון עצום של נושאים וכל אלה באמצעו צוות שכולל יותר מ- 150 כותבים מומחים – כל אחד וכל אחת בתחום התמחותם – אשר זה מכבר ביצעו עבודות לאלפי לקוחות, אשר רבים מהם חוזרים ומזמינים עבודות.

אנחנו מזמינים אתכם להזמין את הטובים שבאנשי המקצוע על מנת לפטור אתכם מאחת המטלות היותר מלחיצות- עריכת נתונים סטטיסטיים. היות שהמומחים שלנו שברו זה מכבר את ראשם כדי לרכוש ידע, מיומנות וניסיון בתחום נדרש זה, אתם פטורים משבירתו…

מלאו את הטופס המקוון וצרו עמנו קשר לקבלת מידע, פרטים, הצעת מחיר ולוח זמנים עבור ביצוע ניתוח סטטיסטי (בתיאום מלא עם לוח הזמנים שלכם ותוך התחייבות להשקעת כל מאמץ נדרש על מנת לעמוד בו) ו.. נצא לדרך. בהצלחה!

ניתוחים סטטיסטיים

מדריכים לניתוחים סטטיסטיים

בחרו את האפשרות המתאימה להצעת מחיר חינם תוך מספר דקות והתחלת התהליך

רוצה סיוע בכתיבת העבודה האקדמית שלך ביושרה?

דילוג לתוכן