תרגום ספרים, עריכה ותוכן

שירותי תרגום

קיבלתם בירושה מסבתא ערימת מסמכים מצהיבים בגרמנית ואתם לא בטוחים אם הם עדות להיותכם צאצאים לשושלת אצולה מבוואריה או שמדובר במתכון לרגל קרושה? זקוקים לתרגום מאמר באנגלית שנראית לכם יותר כמו סינית? שוברים את הראש איך לתרגם את התזה שלכם לאיטלקית? נראה שגם אתם – כמו רבים אחרים כיום – זקוקים לתרגום מקצועי.

 

שירותי תרגום שלא הכרתם עם Right4U

אצלנו ב-Right4U, חברת התרגום וכתיבת התוכן תוכלו ליהנות משירותי תרגום מקצועיים של מתרגמים מובחרים בעלי תארים מתקדמים, הדוברים ושולטים במגוון שפות שונות ובמגוון רחב של תחומים:

 

תרגום מרוסית לעברית | תרגום נוטריוני | תרגום מאמרים מאנגלית לעברית | תרגום מסמכים מאנגלית לעברית | תרגום מסמכים ללימודים בחו”ל | תרגום מעברית לספרדית | תרגום מעברית לערבית | תרגום מאנגלית לעברית | תרגום אתרי אינטרנט | תרגום טכני..

 

אנו מספקים מידי יום לקהל לקוחותינו, שירותי תרגום מאנגלית לעברית ובשפות רבות ובין היתר (אבל ממש לא רק): ספרדית, רוסית, ערבית, פורטוגזית, גרמנית, איטלקית ועוד… בזכות השקעה אמיתית ומחויבות לכל טקסט ולקוח, בקרת איכות קפדנית, שירות יסודי ואהבה למקצוע, אנחנו גאים לומר שהצלחנו למקם את החברה שלנו בשורה הראשונה של חברות התרגום בישראל. אז קדימה – אנחנו מחכים לטקסט שלכם!

 

יש לכם טקסט שדורש תרגום? אל תבזבזו זמן יקר! פנו עוד היום לחברת התרגום וכתיבת התוכן Right4U להצעה המעולה ביותר לתרגום מקצועי.

כולנו אזרחי הכפר הגלובאלי

בעידן שבו העולם כולו הוא כפר גלובאלי ומידע עובר במהירות קליק בעכבר, מקצה אחד של הגלובוס עד קצהו השני – תרגום מקצועי, נגיש ויעיל הוא כלי בסיסי בפעילות מקצועית, אקדמית ועסקית. היכולת שלנו להיחשף במהירות למידע העדכני ביותר לא משנה באיזו שפה הוא נכתב, למחקרים האחרונים בתחום העיסוק שלנו, האפשרות לדעת מהו המצב המשפטי לגבי סוגיה מסוימת במדינות שונות ואפילו לצרוך עיתונות ותרבות ממדינות שונות – כולן חיוניות וחוצות תחומי עיסוק, מגדרים ומגזרים.

 

מה צריך לקחת בחשבון בתרגום טקסט?

בין אם אתם עורכי דין שמתעסקים עם מסמכים בשפות שונות, חוקרים שצריכים להתעדכן במידע מחזית המחקר, או סטודנטים שכותבים עבודה, התוכן של המסמך שלכם צריך להיות כזה העובר אדפצטיה שהופכת אותו למתאים לשפה החדשה שהוא קיבל. המסר צריך להיות בהיר, המבנה אמור להעביר את המשמעות וליצור קוהרנטיות, הטקסט כולו צריך להיות נכון תחבירית ושוטף, לדבר בשפה המקצועית הנכונה. בקיצור, לא עבודה פשוטה!

תרגום לא טוב יכול אמנם להיות מאוד משעשע, ויעידו על כך אלפי תרגומים כושלים שמסתובבים ברשת וכמובן, שלל שלטים ותפריטים בהודו ובסין – אבל כשזה מגיע לעניינים חשובים באמת, אנחנו ממש, אבל ממש לא רוצים שהבדיחה הזו תהיה על חשבוננו.

 

חשיבותם של שירותי תרגום מדויקים לכל שפה

כאשר נסמכים על מקורות עיוניים הנדרשים לביצוע עבודה כשאיננו דוברים את השפה היטב, תרגום מאמרים מקצועי ואיכותי חיוני ביותר לצורך ביסוס תזה והפקת העיקר. תרגום שאיננו מקצועי שלא עבר אדפטציה מלאה לתחום ולשפה הנדרשת, לא יעביר את המסר או יגרום לקורא לפספס את הנקודות החשובות ואת עיקר הדברים שהכותב המקורי התכוון אליהם.

שירותי תרגום - דף חלק

הבשורות המרגיעות: בחירת חברת תרגום מקצועית

לפני שאתם מתחבאים מתחת לשמיכה ומסרבים להביט שוב על טקסט שלא נכתב במקור בעברית, החדשות הטובות הן שתרגום מקצועי איכותי בהחלט יעשה את העבודה!

אצלנו, ב-Right4U חברת התרגום וכתיבת התוכן, קיים צוות מתרגמים מקצועיים מהעילית המובחרת של תחום התרגום, בוגרים מצטיינים של מוסדות לימוד אקדמיים, כאלה שמכירים היטב את הדיסציפלינות האקדמיות השונות ובקיאים במונחים הטכניים הן בשפת המקור והן בשפת התרגום, מתעדכנים וחיים את תחומי המדע השונים, ההנדסה והמשפטים.

  • הטקסט שלכם עובר תרגום איכותי ודקדקני.
  • המסרים החשובים של הטקסט עוברים אדפטציה,חידוד וכוללים את השפה המקצועית המדויקת.
  • לפני שהטקסט נשלח אליכם מתורגם הוא נסרק ונבדק תחת זכוכית מגדלת – עובר הגהה יסודית, בקרת תוכן על האיכות ועוד…
  • אנחנו מצליחים לעשות את כל זה במהירות שמשאירה לכם כמה שיותר זמן עבודה עם הטקסט המתורגם.

 

 

כל הזכויות שמורות ל-2010© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר