0723969719

תרגום מאנגלית לעברית

תרגום מאנגלית לעברית

תרגום מאנגלית לעברית

אז איזה תכונות צריך לביצוע תרגום מאנגלית לעברית?

כדי לתרגם צריכה להיות לחברת התרגום הכרות עם שתי השפות ועם תרבותן ועליהם להיות בעלי אוצר מילים רחב ועשיר. תרגום מאנגלית לעברית דורש דקויות אחרות מאשר תרגום מעברית לאנגלית ושתיהן דורשות מתרגם מומחה.

זאת על מנת שיבינו את משמעות הטקסט, שעליהם לתרגם, ולהעביר לא רק את המילים, אלא גם את המשמעות הזו לשפה אחרת כך שהקוראים יבינו אותה, ויחשבו שזוהי שפת המקור. לכן גוגל והאינטרנט בכלל אינם מספיקים כדי לתרגם מסמכים מכל שפה לכל שפה, במיוחד במקרים של תרגום מאנגלית לעברית ולכן בעת תרגום באמצעים אוטומטיים, נעשות טעויות בתרגום המשמעויות הנסתרות, זאת מכיוון שהם מתרגמים את המילים ולא את המשמעות, כלומר מעבירים את התרגום מילה במילה ללא הבנת התרבות המשתמעת בשפה אחת וללא תרגומה לאחרת כך שהקוראים יבינו אותה.

תרגום מאנגלית לעברית או תרגום מעברית לאנגלית

האנגלית עם השנים הפכה לשפה בינלאומית המקשרת בין אנשים מתרבויות שונות ולפיכך מתורגמת המון בספרים, מאמרים, מסמכים טכנים מקצועיים ועוד. אך למרות זאת, קיימים הבדלים בתרבויות אשר גורמים לטעויות תרגום.

נדגים זאת באמצעות השימוש במילה Austin:

  1. יכול להיות שמה של עיר בטקסס
  2. שם פרטי של גבר
  3. שם של מכונית ישנה

ואנו נצטרך מתרגם מאנגלית לעברית, המכיר את הניואנסים הלשוניים התרבותיים על מנת לפצח את המשמעות הספציפית בהתאם להקשר.

שירותי תרגום מסמכים מאנגלית לעברית ולהיפך

תרגום מסמכים דורש בנוסף את היכולת להבין טקסט מורכב ולתרגם אותו תרגום מדויק תוך כדי היכולת לנסח ברמה גבוהה, בנוסף להיכרות עם הבדלים דקים לשוניים והתאמה לשינויים בשפות ותרבויות. למשל תרגום מסמכים משפטיים, המחייב התמצאות בעולם המשפט ככלל, הכרות עם ההבדלים הדקים בין מערכות משפט שונות ושליטה מוחלטת בשפה המשפטית, לפיכך טעויות תירגום עלולות לגרום לטעויות בהבנת המשמעות ולהשלכות משפטיות חמורות (כלומר עונשים על אי ציות לחוק מתירגום לא נכון).

תרגום אקדמי מאנגלית לעברית

יש לכם מאמר אקדמי מתיש באנגלית? אנו מציעים גם שירות של תרגום מאמרים מאנגלית לעברית! אין ספק שהרבה יותר קל ללמוד בשפת האם, קל וחומר כאשר מדובר במילים גבוהות ואקדמיות. תרגום מאמרים מאנגלית לעברית אצל Right4U יעזור לכם ללמוד טוב יותר למבחן שלכם.

תרגום טכני מאנגלית לעברית

תרגום מאנגלית לעברית של טקסטים טכניים נדרש עבור הוראות הפעלה, מדריכים למשתמש, מפרטים טכניים, תקנים ועוד. הוא מאופיין בשימוש במושגים מקצועיים מתחומים שונים ממדעים, טכנולוגיה, תעשיות עתירות ידע כמו הנדסה (מחשבים, בניין ואדריכלות, חשמל ואלקטרוניקה ועוד), ולכן מחייב הבנה מיוחדת, הקפדה על מושגים ובקיאות בכללי הניסוח השונים והנפוצים בכל תחום. בנוסף נדרשת הבנה באיורים ושירטוטים, בטבלאות נתונים וכדומה.

הלקוח הקורא את המסמך הטכני אינו מכיר את המוצר והדרך שלו להכיר את המוצר ואיכותו היא על ידי קריאה במסמך הטכני הכתוב בשפתו, לפיכך על המתרגמים להיות בעלי ניסיון וידע בתחום אותו הם מתרגמים, אחרת עלולים לגרום לכך שיעשה שימוש לא תקין במוצר, ולכך יכולות להיות השלכות חמורות מאוד. יתרה מכך, בשווקים התחרותיים בימינו עצם קיומם של מסמכים טכניים מקצועיים בשפות קהלי היעד הינה עוד כלי להשגת יתרון תחרותי על המתחרים, כי בימינו יש לאנשים מחסור במשאב הזמן, וברגע שהספרות המלווה קניית מוצר נותנת הוראות להתקנתו הכתובות בשפה קלוקלת, זה עלול להוביל להתקנה שגויה, או לשימוש לא תקין במוצר.

Right4U מתמחה בתרגום מאנגלית לעברית

  • בחברה יש מאגר גדול (מעל 100) של מתרגמים, שהינם אקדמאים ובעלי תארים גבוהים מתחומים רבים ושונים, המכירים לעומקן את השפות עברית ואנגלית על תרבותן.
  • עובדה זו מביאה אותנו ליצר תרגום מאנגלית לעברית וכן תרגום מעברית לאנגלית באופן מהימן מדויק ומתאים לכל אחד מסוגי התרגומים, כך שהקוראים יחשבו שזוהי השפה המקורית.
  • והכי חשוב – במהירות!

שנחזור אליך עם הצעת מחיר וכל הפרטים?

דילוג לתוכן