חברת תרגום – איך בוחרים נכון בין כל חברות התרגום הקיימות?

התקשרו עכשיו 072-3969719
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

בחר שירות תוכן

שירותים נוספים

Right4U: ניהול אתרים, כתיבת תוכן ותרגום
5.0
Based on 9 reviews
powered by Facebook
Eve Evelin Meir
Eve Evelin Meir
2020-03-24T11:31:46+0000
תודה רבה ליפתח על היחס, הסבלנות, ההבנה והרגישות! צוות מקצועי... להפליא, שרות מהיר- למרות ההתחייבויות החומרים הוכנו הרבה לפני הזמן והכי חשוב אמינות, דיוק ואנושיות. תודה על הכל, לעוד הרבה עבודות ביחד. 🌟read more
Michal Pantanowitz
Michal Pantanowitz
2020-03-21T05:32:55+0000
תודה על שירות מהיר ומקצועי. תוך 24 שעות קיבלנו את תרגום התעודה... הנדרשת. נדרשנו לסריקה חוזרת ועזרו לנו גם בשעות לא שגרתיות. מומלץ!read more
חגית שגיא רביב
חגית שגיא רביב
2020-01-16T21:57:05+0000
אין לי מילים!!! מקצועיים ברמות שלא הכרתי, יחס מהמם, אדיב והכי... מקצועי. הצלתם אותי עם המאמר הזה!!! אין עליכםםםםםם😍😍😍😍😍read more
Mha Otman
Mha Otman
2019-12-14T19:34:57+0000
ממליצה בחום!!!!!! שירות מקצועי מעולה מהר אדיב וזמין תודה רבה לכם... מקרב לב.read more
Hr Yotam
Hr Yotam
2019-12-05T12:31:21+0000
אלופים מקצועיים ויצירתיים ברמה אחרת מכל מה שהכרתי שירות מקצועי... חם אדיב וזמין כמו שלא ראיתי באף מקום אחר בשוק תודה רבה לכם מקרב לבread more
Hodaya Attia
Hodaya Attia
2019-11-24T09:50:04+0000
תודה על שירות מעולה, מהיר ומקצועי. ממליצה בחום!
Elad Raich
Elad Raich
2019-11-20T09:40:26+0000
ממליץ בחום ובהערכה מלאה על חברת Right 4u מקצוענים ונותני שירות ברמה... גבוה תוך התחשבות והקשבה לדעותיו והמלצותיו של הלקוח. בהחלט אמליץ על החברה לצורך כתיבה מקצועית ושיווקית.read more
Racheli Azaria Habara
Racheli Azaria Habara
2019-11-19T12:23:29+0000
ממליצה בחום על תרגום מאמרים של right4u! תודה רבה על שירות מעולה, מהיר... ומקצועי. ללא ספק אמליץ ואחזור שוב.read more
Ofek Halfon
Ofek Halfon
2019-11-17T10:07:05+0000
המלצה! אם אתם מחפשים תרגומים ברמה הגבוהה ביותר, זה המקום! במסגרת... לימודי פסיכולוגיה פנינו לרייט-4-יו לתרגום מספר מאמרים אקדמיים, המענה שקיבלנו היה מהיר ואדיב, והמאמר שקיבלנו ענה בדיוק לצרכינו. אין ספק שנחזור לחברה עבור תרגומים נוספים ונמליץ לחברים.read more
Next Reviews

[contact_now link_url="/מחירים/"]

יש שטוענים כי העולם כיום שייך לדוברי האנגלית. האינטרנט, עולם העסקים, עולם האקדמיה וכמעט כל תחום שנביט לעברו – האנגלית היא השפה שלטת בו. לא פלא שחברות תרגום צצו כמו פטריות לאחר הגשם. כל חיפוש בגוגל ימצא לנו אינספור תוצאות של משרדי תרגום, חברות תרגום ומתרגמים עצמאיים. אז איך ניתן לבחור חברת תרגום טובה?

אם גם אתם מבולבלים מכל השפע שעולה באתרי החיפוש. המדריך הבא עשוי לעזור לכם בבואכם לבחור חברת תרגום.

כללי המפתח לחיפוש חברת תרגום הם: ותק, אמינות, התמחות חברת התרגום וגודל צוות המתרגמים.

ותק של חברת תרגום וחשיבותו:

כלל מפתח ראשון לבחירת חברות תרגום הוא כמובן השאלה כמה זמן החברה קיימת. הוותק הוא מדד לטיב החברה, יכולתה להתקיים בשוק תחרותי, איכות תוצריה ושביעות הרצון של לקוחותיה.

  • חשוב לבדוק באתר חברת התרגום כמה שנים חברה זו קיימת. אם מדובר בחברה שזה אך נוסדה, אתם עלולים למצוא את עצמכם מאוכזבים מהשירות.
  • חברת Right4U נכנסת לשנה הרביעית לפעילותה. בארבע שנות הוותק שלה היא צמחה מצוות קטן של מספר מתרגמים לכדי צי של כ-140 מתרגמים, ולא בכדי!
  • ותק נוצר אך ורק בזכות מקצועיות שבתורה מובילה לשביעות הרצון של הלקוחות.

 

חברת תרגום - חושבים בשבילך

אמינות חברות התרגום:

משרד תרגום חייב להיות אמין. אמינות היא שמובילה ללקוחות נאמנים המפיצים את מעלות החברה מפה לאוזן. כמעט כל סטודנט הזקוק לתרגום שומע על חברת Right4U בזכות אמינותה הרבה. בחברה זו כל לקוח מקבל מענה לצרכיו בזמן המוקצב, במחיר שהוסכם עליו ובתנאים שהוגדרו. לקוחות רבים שפנו אלינו סיפרו לנו על אכזבתם מחוסר האמינות של חברות תרגום אחרות בשוק. לא אחת המתרגם נעלם, כספים ששולמו לא הוחזרו במידה והחברה לא עמדה בתנאים, יעדי זמן לא הושגו, והתוצאה הובילה ללקוחות מאוכזבים. לשמחתם, חברת Right4U היא החברה האמינה בשוק, ואינספור תגובות של לקוחות מרוצים באתר אינן טועות.

התמחות חברות התרגום:

  • כל חברת תרגום עשויה להתמחות בתחום אחר: יש משרדי תרגום שמתמחים בשירותי תרגום אקדמי, יש המתמחים בתרגום שיווקי, תרגום טכני וכך הלאה.
  • חשוב לבחור חברת תרגום המתמחה באופי התרגום לו אתם נזקקים.
  • חברת Right4U היא נושאת הדגל של כתיבה רב-תחומית. באמתחתה צי של מתרגמים מקצועיים מכל התחומים, כולם בעלי רקע אקדמי רלוונטי – מה שמבטיח לכם את התרגום המקצועי והאיכותי ביותר.
  • בין אם אתם זקוקים לתרגום שיווקי, טכני או אקדמי, אנחנו מבטיחים למצוא לכם מתרגם המתמחה בתחום, ובשום פנים ואופן לא מתחום אחר.
  • הרי לא יתכן שמתרגם בעל רקע בספרות יתרגם מאמרים מתחום הרפואה. רק מתרגמים מקצועיים בעלי רקע רפואי יכולים להניב את התרגום הטוב ביותר של מאמרים בתחומם, לפיכך חברת Right4U לוקחת ברצינות המרבית את צרכי הלקוח. רק אנחנו מתחייבים להצמיד לתרגומכם את המתרגם המתאים ביותר.

גודל הצוות בחברות תרגום:

כפי שכבר ניתן לראות, לגודל צוות המתרגמים חשיבות רבה בבחירת חברות תרגום. גודל הצוות לא רק מבטיח התאמה מרבית בין התוצר לבין המתרגם אותו, אלא גם מבטיח מהירות תגובה מהירה יותר. חברות קטנות יתקשו לעמוד בזמנים הן מפאת חוסר במתרגמים והן מפאת עומס על המתרגמים הקיימים. חברת Right4U עובדת עם כ-140 מתרגמים אקדמאיים, מקצועיים ואיכותיים, העומדים לרשותכם בזמן הקצר ביותר.

לסיכום, אל תשימו כספכם על קרן הצבי!
בחרו את חברת התרגום הוותיקה, האמינה, המקצועית והגדולה בשוק – חברת Right4U. משרדי תרגום אחרים עלולים לאכזב בעוד שאנחנו מתחייבים לשרות הטוב ביותר.

[contact_now link_url="/מחירים/"]