מחירים

מלאו את הטופס ונציג שלנו יחזור אליכם עם הצעת מחיר ותשובות לכל השאלות

GET STARTED

0$

מוזמנים לקרוא מה לקוחותינו חושבים – ובעוד כדקה אצלכם במייל (אולי בספאם) קישור למחירון. נשתמע 🙂

הצעת מחיר מיידית בסיום התהליך

התהליך פשוט וקל ולוקח כדקה

You need to select an item to continue

קדימה להצעת מחיר…

תרגום/סיכום מאמר


You need to select an item to continue

קדימה להצעת מחיר…

לפני שממשיכים.. קצת פרטים

תואר ראשון, שני, דוקטורט?

סמינריון, דוקטורט, מטלה קטנה..?


בעבודה הנוכחית..

קיבלת עלינו המלצות?

חשוב ביותר שתבינו את מהות השירות הייחודי שלנו שלהבדיל מנותני שירות אחרים בתחום אינו חושף את קהל לקוחותינו לסיכונים מיותרים ועוגמת נפש.

נעים מאוד 🙂 אנחנו חברת Right4U קיימים משנת 2012 בתחום של סיוע בכתיבת עבודות. 

לאור בעיות אתיות קשות, סטודנטים רבים שנתפסו, תארים שנפסלו, וועדות משמעת וכו’ והרצון שלנו בעצם כחברה לתת שירות לגיטימי וחוקי מצד אחד, ועם זאת משמעותי עם המון תועלת לסטודנט, שבאמת חוסך לסטודנט עשרות שעות בכתיבת העבודה. 

החלטנו לתת תקווה חדשה ואלטרנטיבה מעולה לסטודנטים שלא מעוניינים לקחת סיכונים מיותרים ורוצים לסיים את התואר ביושרה. ופיתחנו את השיטה שלנו שנקראת “יד-ביד” בשיטה זו אנחנו בעצם מציעים לך שותף שכותב ביחד איתך את העבודה. לא שותף תיאורטי, לא מנחה, אלא שותף מלא שכותב איתך בפועל באופן מעשי את העבודה, נושא איתך בנטל וחוסך לך המון זמן יקר. השותף הזה הוא לא עוד סטודנט כמוך אלא מומחה בכתיבת עבודות. 

המטרה שלנו היא להפוך את הסיוט של כתיבת העבודה למשהו מהנה, קליל ומהיר עבורך!

מצד אחד עבודה שלך, מצד שני חוסך לך המון שעות עבודה ומקל עליך משמעותית. וגם מוסיף לך המון כלים פרקטיים ופשוטים לעבודות הבאות.

הליווי מתבצע באמצעות מפגשי זום שכל מפגש אורכו שעה (אם יש צורך אפשר לקיים גם מפגשים ארוכים יותר). יש לך אפשרות לרכוש בנק של 5, 10 או 20 שעות מראש לפי הצורך, ככל שלוקחים בנק של יותר שעות כך המחיר לשעה נמוך יותר.

מקווים שהצלחנו להסביר בפשטות את הדברים והכל ברור.

ובכל זאת אם יש לך שאלות, הנה כמה שאלות נפוצות ותשובות:

*מנוסח בלשון זכר בשביל הנוחיות ומופנה כמובן לשני המגדרים.

אנחנו 2 שותפים..מעולה תוכלו לעלות ביחד מול המומחה או אחד בכל פעם וכך למעט את הנטל אפילו יותר.

ואתם מסיימים איתי עד הסוף? ודאי אנחנו איתך עד לסיום העבודה וגם לתיקונים בתקווה שלא יהיו.

מה זה באמת מסוכן שמישהו יכתוב לי את העבודה? תראה, אני לא אומר שכולם נתפסים אבל היום יש למוסדות הלימוד כלים מתקדמים לגלות עבודות מועתקות, נניח שאתה פונה לחברה שמוכרת לך עבודה. העבודה הזו למרות שהם כביכול כותבים לך אותה במיוחד כבר נמכרה על ידם לעוד סטודנטים רבים, אוליי בשינויי עריכה קלים. ויש במוסדות תוכנה שמריצה עבודות ויכולה לזהות עבודות שהוגשו כבר, גם אם הן רק דומות. וזו רק דוגמה אחת. מעבר לזה גם בלי הסיכון אתה לא רוצה למצוא עצמך במבוכה מול מרצה, ועדת משמעת וכו’ או שישאלו אותך שאלות על העבודה שאתה לכאורה הכנת ולא תדע לענות. והכי חשוב שמירה על שמך הטוב והגינותך. תחום כתיבת העבודות בתשלום הולך ונעלם. היום גם השלבים מול המרצה בכתיבת העבודה לא מאפשרים לך לעשות את העבודה בצורה כזו של זבנג וגמרנו והם עושים את זה בכוונה ככה, כדי שסטודנטים לא יוכלו לעשות קיצורי דרך. תחום כתיבת העבודות ריוחי בהרבה מהשירות אותו אנו מציעים, אבל אנחנו בחרנו לתת לסטודנטים אפשרות לקבל סיוע מעשי משמעותי, ולשמור על יושרה. כי לצערנו המערכת הרבה פעמים מאלצת את הסטודנטים מתוך מצוקה לפעול בחוסר יושרה וגם להסתבך.

באיזה שעות אפשר לקיים את המפגשים, אני זמין רק אחרי השעה 20:00? אין שום בעיה, אנחנו מודעים לצורך של הסטודנטים בשעות לא שגרתיות ומצליחים תמיד לקבוע בשעות שנוחות ללקוח.

כמה שעות אני צריך לדעתך? בעיקרון זה מאוד תלוי בך, זאת אומרת ככל שתרצה להיות יותר פסיבי תצטרך יותר שעות, יותר אקטיבי פחות שעות. סמינריון בדרך כלל יכול לנוע בין 8-12 שעות. ממליץ לקחת בנק של 5 או 10 שעות ומקסימום תמיד אפשר להוסיף.

נניח שלקחתי בנק של 10 שעות ואני אצטרך עוד שעתיים, אז אצטרך לשלם תעריף יקר של שעה בודדת עבור כל שעה? ודאי שלא! פשוט תשלם על השעות הנוספות לפי מחיר הבנק ההתחלתי שלך. אם לדוגמה לקחת בנק של 10 שעות תשלם על כל שעה נוספת את אותו המחיר השעתי של הבנק ותמשיך בעצם לזכות בהטבה המשמעותית של בנק השעות.

מה קורה עם לקחתי בנק ואחרי השעה הראשונה אני מחליט שזה לא מתאים לי? תקבל מיידית החזר מלא מלבד השעה הראשונה שתחושב בתעריף של שעה בודדת מחוץ לבנק השעות.

מה קורה עם המומחה שציוותו לי לא מתאים לי? זה נדיר מאוד כי יש לנו צוות באמת מעולה ומעבר למקצועיות גם יחסי אנוש מעולים אבל כמובן שאם תרגיש לא בנוח תפנה לרכז הליווי והוא יצוות אותך למומחה מתאים יותר עבורך.

מה קורה אם סיימנו את העבודה ויש לי עדיין שעות בבנק? אתה יכול לנצל אותם בהמשך התואר לתקופה של עד 18 חודשים מיום הרכישה.

איך אני אדע שיש לכם מומחה בתחום שלי ובנושא הספציפי שלי? יש לנו צוות גדול של מומחים מכל התחומים וכבר ליוינו אלפי סטודנטים במהלך העשור שאנחנו בתחום ככה שראינו כבר כמעט הכל.

מי הם צוות המומחים? כולם מומחים בעלי תארים מתקדמים שליוו וכתבו מאות עבודות אקדמיות ביחד עם סטודנטים.

וזה חוקי? ודאי! זה כמו שיעור פרטי, עושים ביחד.

לא יודע אני לא בטוח שזה מתאים לי…תרצה שרכז הליווי שלנו יחזור אליך כדי לשמוע ממך יותר לעומק על מה מדובר ולתת לך יותר ביטחון?

אני לא בטוח, מהסס, מה אם זה לא מתאים לי? תראה זה נדיר שזה קורה ורוב ככל הסטודנטים מאוד מרוצים מהשירות ואנחנו מקבלים פידבקים נהדרים. אבל אם אתה מהסס בוא קח שעה בודדת בעלות שעתית רגילה, ואם תחליט ללכת על הבנק לאחר המפגש נקזז לך את העלות הזאת מהבנק ויוצא שקיבלת את ההטבה של הבנק גם על השעה הראשונה.

עדיין מהסס? כאן תוכל לקרוא המלצות מהסטודנטים שלנו!

טוב אז איך מתקדמים? סוגרים בנק שעות ולאחר מכן דיויד רכז הליווי שלנו יצור איתך קשר לשיחה קצרה שהיא כמובן לא חלק מבנק השעות שלך. בשיחה הזו דיויד יבין ממך את הצורך המדויק, זמני פגישות מתאימים וכו’ ויתאים לך את המומחה המדויק לך ביותר מתוך צוות החברה. זהו, יש מצב שעוד היום או מחר כבר תתואם לך פגישה ראשונה והתהליך מתחיל.

לא מצאת תשובה לשאלתך? נשמח להשיב במייל חוזר או בשיחה טלפונית. 0723969719


You need to select an item to continue

קדימה להצעת מחיר…

משהו להוסיף?

במידת הצורך..

You need to select an item to continue

קדימה להצעת מחיר…

הצעת המחיר הינה

הקליקו על הלחצן למטה והצעת המחיר אצלכם במייל בעוד מספר שניות

 (לפעמים המייל הראשון מאיתנו מגיע לתיבת הספאם – יש לבדוק גם שם ולסמן את המייל כ- “לא ספאם”)
הקליקו על הלחצן למטה והצעת המחיר אצלכם במייל ממש בקרוב

 (לפעמים המייל הראשון מאיתנו מגיע לתיבת הספאם – יש לבדוק גם שם ולסמן את המייל כ- “לא ספאם”)

הערכת מחיר

תיאור מידע נוסף כמות מחיר
הנחה:
סה”כ:

שלחו לי הצעת מחיר במייל!

דילוג לתוכן