מכתבי המלצה

בכל פעם שמתקבלת אצלנו פניה חדשה, פרויקט חדש או לקוח עם מגוון רחב של עבודות, אנחנו כבר יודעים מה תהיה התוצאה בסוף התהליך. אין כאן סוד או טריק – מדובר בתהליך עבודה מקצועי, מאורגן ומותאם ללקוח. התאמת הכותב לתוכן הנדרש נעשית כבר ברגע האפיון הראשוני, והעבודה עצמה למעשה מתחילה מיד לאחר מכן, כאשר הכותב שנבחר יוצר קשר עם הלקוח, מבין ממנו מהן הדרישות המדויקות לכתיבה וביחד הם יוצרים את האיפיון לפרויקט (שנקרא, כפי שבטח עוד תשמעו הרבה, “בריף”). בצורה זו, בעבודה ישירה של הכותב מול הלקוח, אנו מבטיחים כי הפרויקט מתבצע הן באופן יסודי, והן במהירות על מנת להתאים ללוחות הזמנים של הלקוח.

בין השירותים שלנו:

לעולם לא תקבלו עבודה חלקית

צוות המומחים של Right4U מורכב מעשרות בוגרי תארים ראשונים ותארים מתקדמים, המחזיקים בניסיון רלוונטי בתחומם ועם תוצאות מוכחות. מהרגע בו תפקידו את העבודה בידינו, תוכלו לדעת שיש על מי לסמוך, מאחר ותהליך הליווי שלנו צמוד ושקוף, ואנו לעולם לא נספק שירות שאינו מושלם ולשביעות רצונכם המלאה.

ברצוני להודות לארז ולצוות על השירות האדיב והתרגום המקצועי והמהיר אשר בוצע עבור מאמרים מאנגלית לעברית בתחום ההנדסה. יישר כח.
חוסאם ורור
אנו צוות של כ 25 סטודנטים למנהל עסקים, MBA בהתמחות בשיווק במכללת רופין. כהכנה למבחן מסכם במיתוג בינלאומי, נדרשנו להתבסס על ארבעה מאמרים אקדמיים ארוכים ומורכבים. לאחר אכזבה בעבר מאיכות התרגום שהיתה לנו עם מתרגם אחר, החלטנו לפנות לארז מ"רייט 4 יו". קיבלנו הצעת מחיר תחרותית מאוד והובטח לנו שתרגום ארבעת המאמרים יקח 8 ימים. להפתעתנו הרבה, התרגום לקח רק חצי מהזמן ואיכות התרגום פשוט נפלאה. ממאמרי מקור לא קריאים ולא מובנים קיבלנו תרגום פשוט, ברור וקריא. תודה רבה לצוות רייט 4 יו על המקצועיות, הזמינות, המחיר המצוין והיחס השירותי. בהחלט נמשיך להשתמש בשירותים שלכם בעתיד.
ענבל ברנס ואורי קורסיה
במשך שנת 2016 פנינו לכותבי תוכן שונים מחברת Right4U, אחד מהם, ארז, נתן לנו שירות מצוין, מענה מהיר וניכר כי כתיבתו ברמה גבוהה. אנו כחברה מעריכים את עבודתו ומאחלים לו הצלחה בהמשך.
ליאל
מנהלת פרויקטים ותוכן, פסיפיק הולדינגס
לעונג הוא לי למסור המלצה ביחס לשירותי התרגום שסופקו ע"י חברת Right4u. Right4u התבקשה על-ידי לתרגם מעברית לאנגלית את מסמך Statement of Purpose אותו נדרשתי להגיש בדחיפות במסגרת בקשתי ללימודי LLM בארה"ב. בתוך יממה בלבד הועבר לידי ע"י Right4u המסמך המתוגרם. התרגום שבוצע ע"י Right4u מהווה שילוב מושלם בין אנגלית מלוטשת וקוהרנטית לבין שמירה על אותו המסר והלך הרוח של הכתוב בעברית. לא למותר לציין, כי המסמך אשר תורגם ע"י Right4u הוא מסמך קריטי עבורי, ועל-כן רבה היתה הנחת שקיבלתי למקרא התרגום המצוין. בנסיבות אלה, אין לי ספק כי כל הפונה לקבלת שירותי תרגום מ-Right4u יהיה יותר משבע רצון.
מיכל לנדסמן
לעונג לי לתת המלצה חמה לארז וחברת רייט 4 יו על המצגת המוצלחת שהכינו עבורי, ההרצאה עברה בהצלחה מדהימה וקיבלתי פידבקים מעולים על המצגת. תודה רבה על שירות מהיר, איכותי ומקצועי ואני מתכוון להשתמש בשרותי החברה שוב בפרויקטים נוספים.
ד"ר רון יפה
ד"ר למדעי הבריאות ורפואה נטורופתית
ברצוני להביע את שביעות רצוני ולהודות למיכאל ולצוות המתרגמים על ביצוע התרגומים בצורה מהירה, איכותית ותוך שמירה על סודיות. ניכר כי עובדי החברה ומנהליה הינם בעלי ניסיון רב בתחום התרגום העסקי והפיננסי ובעלי תודעת שירות גבוהה מאוד. תודה על שירות מצוין!
לימור מוזן
עמותת פייר פלאנט
ברצוני להודות לך על העבודה הטובה שעשיתם בתרגום ועריכה של הסרטון של מייק מלוני. אין ספק שהטלתי עליכם משימה ממש לא פשוטה, והופתעתי מאוד לגלות שעמדתם במשימה באופן מרשים.
אריה
סמנכ"ל זהב ישראל
במסגרת עבודתי אני זקוקה לתרגום מסמכים רפואיים מעברית לערבית באופן שוטף. המסמכים כוללים מונחים רפואיים, שמות תרופות ומרכיבים, ודורשים התמצאות והיכרות מעמיקה עם ענף הרפואה והפרמקולוגיה. יניב מושקוביץ מספק עבורי שירותי תרגום לערבית מזה תקופה, ואני מרוצה מאוד מהתמורה. התרגומים נבדקים על ידי אנשי מקצוע אצל הלקוח ונמצאים מדויקים ומקצועיים. בנוסף אני יכולה להיות רגועה שהתרגום יוחזר אליי במועד שסוכם, ושבכל שאלה או בקשה יהיה מי שיענה. השירות אדיב ובעיקר מקצועי מאוד. ממליצה בחום.
שרון טל
Head of Clinical Trials Unit, GTO
ברצוני להביע את שביעות רצוני מהשירות המקצועי והמהיר של חברת right4u. נדרשתי לתרגם 2 מאמרים מקצועיים בנושא הנדסת הסביבה בזמן מאוד קצר. קיבלתי שירות מהיר ואדיב ממוריה, וכן תרגום המאמרים היה מנוסח מאוד מקצועי וברור, לרבות התמונות והשרטוטים שגם אותם הוסיפו. ממליצה מאוד בחום.
דבי טפשו
ברצוננו להודות לכם על שירותכם המסור והאדיב. משרדנו קיבל את פתרונות התרגום הטובים והמתאימים ביותר עבורו, במחיר הוגן ובשירות מצוין, סבלני, ומכל הלב!
ארניר
א.ת תקשורת
אני מבקשת להודות לחברת Right4u על שירות תרגום מעברית לרוסית שבוצע עבורנו. הטיפול היה מהיר ויעיל, רמת התרגום הייתה גבוהה. מאחל להמשך שיתוף פעולה פורה.
שחר גולד רוני
ס. מנהל מח' התייעלות, תעשיות בית אל זכרון יעקב בע"מ