0723969719

הכנת מצגת

הכנת מצגת

כל מי שהרצה או נאם אי פעם מול קהל, מכיר בערך המוסף של מצגות. הכנת מצגת טובה מעשירה, מעבה ומעצימה את המסר, והופכת לחלק בלתי נפרד מההגשה שלו והחשיפה אליו.  הכנת מצגת ממחישה רעיון באופן ויזואלי, כאשר הקול והצבע מעניקים לו נפח ותהודה. מצגת מקלה על הקהל להבין ולקלוט את המסר, ומקלה עליו להתרכז ולהתמקד בנושא.

בשל הסיבות הללו, הכנת מצגת מקצועית ומושקעת, המוגשת באמצעים ראויים (סאונד טוב, רזולוציית צבע גבוהה, עיצוב ידידותי למשתמש) היא כלי שיווקי רב חשיבות ותועלת.

עם זאת, הכנת מצגת אינה עבודה קלה.

על מנת להכין עבורכם מצגת מרשימה ואפקטיבית אתם מוזמנים ליצור קשר

מה כוללת הכנת מצגת מקצועית?

מצגת מקצועית כוללת טקסט שוטף וברור, אשר קל לקרוא אותו מרחוק, ואפשרי להבינו בפרק זמן קצוב. בנוסף, עיצוב מצגות מקצועי –  מצגת המעוצבת בקו אחיד, נקי, נעים לעין, וכזה שאפשר להסתכל עליו במשך זמן רב – ולא להפסיק להנות.

הכנת מצגת מקצועית חייבת להיות בסדר הגיוני ורציף, עם אמצעים מקשרים, ושמירה על הסדר והעקביות בכל שלבי המצגת, על מנת להנגיש לצופים את החומר בצורה הברורה והקליטה ביותר.

כאשר יש צורך במוזיקת רקע שתלווה את המצגת, הרי שגם כאן נדרשת מומחיות של ממש, על מנת שהמוזיקה תתאים לתוכן, תלווה אותו ולא תאפיל עליו, וכן תהווה עוד כלי למיתוג וליצירת הנאה מן הצפייה.

הסוד של הכנת מצגות מקצועיות מנצחות

מצגת היא כאמור מכשיר רב-עוצמה להצגת מוצר או שירות. אולם מצגות אינן משמשות רק ככלי שיווקי וכמנוף לעסקים. הכנת מצגת מקצועית מאפשרת גם להציג מודלים שונים, תרשימי זרימה או כל תהליך אחר, באופן שממחיש את מהותו ועיקרי המסר שרוצים להעביר.

מצגת מאפשרת לחוקרים, למשל, להציג את עבודתם, במיוחד בתחומים שבהם המחשת הרעיון והשלבים השונים לפיתוחו ניתנים להמחשה חזותית. מצגת עשויה להתברר כקלף המנצח בפרזנטציות שונות, כאשר שילוב של אלמנטים ואפקטים חזותיים וקוליים יוצרים מכפיל כוח חשוב.

הסוד של הכנת מצגות מנצחות הוא:

עיצוב

אלמנטים גרפיים המושכים את העין ומסדרים באופן ברור את המידע.

כתיבה שיווקית

שתעביר את המסר באופן ברור, ותשווק את המוצר באופן מושלם.

רצף ברור

בניית סדר שקופיות המסייע לקהל לעקוב אחר הנאמר ולספוג את המידע.

הכנת מצגות מקצועיות אמנם אינה משימה פשוטה, אך היא משתלמת ביותר. היות שהמשימה מורכבת, רבים נעזרים בשירותים מקצועיים של הכנת מצגת וכתיבת תוכן, לשם בניית מצגות מקצועיות ואפקטיביות.

רייט-פור-יו צברה רזומה עשיר, בהכנת מצגות על כל שלביהן.

אילו סוגי מצגות ישנן?

מצגת שיווקית​

מצגת שיווקית מעבירה את הבטחת המותג, ובעצם מהווה כלי בשביל להטמיע את ערכי המותג והחברה לצופים בה.

מצגת שיווקית היא אומנות של ממש, כיוון שהיא ממאחדת בתוכה אין ספור כלים שיווקיים מעולמות הכתיבה, השיווק, הפרסום, העיצוב החזותי והאלמנטים – ומרכזת את כל אלו לכדי מצגת אחת שמלכדת את כל הכלים לכדי סיפור שיווקי שמוכר.

מצגת שיווקית חייבת להיות רק לאחר שבוני המצגת יצרו היכרות עמוקה עם המותג, הבינו את מרכיביו הפרסומיים, הוויזואליים, ואת החזון והבידול העסקי, כיון שחייב להיות סנכרון מושלם בין ערוצי השיווק של המותג למצגת השיווקית המייצגת אותו.

הכנת מצגת עסקית​

מצגת עסקית הופכת את המרכיבים העסקיים של החברה – לתצוגה של טקסט, ויז’ואל ושמע, מתוך מטרה, שלא רק יוצרי המותג ו/או המוצר ידעו את יתרונותיו, בידולו ואופן פעילותו, אלא גם אנשים מבחוץ, שלבעלי החברה יש ענין להנגיש להם באופן פשוט את כל הפרטים העסקיים.

מצגת עסקית חייבת להיות ברורה, וללא תוכן מיותר, ויחד עם זאת היא חייבת לכלול נתונים מהשטח העסקי, כמו: 

  • פיננסים,
  • מספרים,
  • יוצרים,
  • קהל יעד ועוד.

המצגת העסקית חוסכת אין סוף הסברים מפולפלים והדגמות מוצר מעייפות, ומנגישה בדרך קלה, נוחה, קליטה ונעימה לעין את המסר העסקי אותו רוצים להעביר.

הכנת מצגת למשקיעים

גם אם יש לך רעיון אדיר ופורץ דרך, אשר עתיד לשנות את פני העולם לטובה – דבר לא יועיל לך, אם לא תצליח לשכנע בכך גם את המשקיעים, שיעזרו לך להוציא לאור את תוכניותיך העסקיות ונוטפות הסטארט-אפ.

מצגת משקיעים חייבת להיות סופר מקצועית, ובנויה על ידי אנשי מקצוע שמכירים היטב את התחום, כיון שהיא בעצם תקבע – האם המשקיעים ישתכנעו מן המיזם, או שחלילה לא.

כל כך הרבה אנשים עוברים דרך ארוכה, משיגים תקציב, מגיעים למשקיעים, אבל בדיוק בנקודה בה הם רוצים להעביר את הרעיון שלהם – הם נכשלים. וחבל, כי הצורך לספר על המיזם והשלכותיו, הוא ההזדמנות להעביר לעולם את הבשורה, בצורה שהמשקיעים לא רק יסכימו להצטרף לסטארט אפ – אלא ישתוקקו. וזאת על ידי מצגת ממוקדת, מקצועית, מקיפה ומלאת תוכן חי ומתומצת.

מצגת אקדמית

מצגת אקדמית היא כלי חשוב ולפעמים אף הכרחי להעברת הרצאה אקדמית או אף עבודה אקדמית.

המצגת חוסכת אינסוף משאבים ומלל, וביכולתה לתמצת תוכן מורכב – ולפשט אותו בצורה ויזואלית וטקסטואלית – ממוקדת, תמציתית ומקיפה. כמו כן, היא מהווה אמצעי נוח של העברת מידע רב וארוך, בזמן קצר ובמבנה מכיל, ומאפשרת שימוש בכלים ויזואליים על מנת להמחיש תוכן, להדגיש נקודות ולסכם באופן ברור, בהיר ונהיר. ולכן, מצגת אקדמית תכלול בדרך כלל טבלאות מסכמות, דיאגרמות, תרשימים, קשרי גומלין ועוד, כאשר כמה נקודות פשוטות ואייקונים מובנים – יעבירו את המסר פי כמה ממלל ארוך ומייגע.

מצגת להרצאה

מצגת להרצאה היא כלי ייחודי המאפשר לכם לבנות מודל ולהכין חומרים עוד בבית, כאשר לאורך כל ההרצאה יש לכם יסודות להישען עליהם, ותמצות עשיר שישאיר את הקהל אתכם בכל העת.

היתרונות של מצגת בהרצאה, הם שהמצגת מהווה כמו עוד ‘נואם מתמצת’, וחוסכת מכם את הצורך לחזור על הסברים מייגעים. כמו כן, היא משתפת חושים נוספים של המאזינים, ועל כן לאורך כל ההרצאה הם נשארים דרוכים, ערניים ומאזינים חיים.

מצגת בהרצאה שומרת על סדר ומבנה, ומאפשרת למרצה להתמקד בתוכן הרצאתו – בלי העול של הסיכום והחזרה, כיון שהצופים רואים את התמצות כל העת בפועל, וגם הם פנויים יותר לשמוע את התוכן, ביודעם שבנוסף למרצה – הסיכום גם מועבר חזותית.

מצגת סמינריון

מצגת סמינריון היא כלי שבעזרתו יוכל הסטודנט לשתף את עיקרי העבודה יחד עם חבריו או עם צוות המרצים שלו. המצגת כמובן אינה תחליף לעבודה, אך תרומתה היא לאין ערוך, כיון שהיא מתמצתת את המסר, מעבירה אותו באופן ברור וחד, ומסכמת בצורה לוגית את כל מרכיבי העבודה על כל חלקיהם.

בנית המצגת מתחילה בהנחה כי הצופים בה אינם מכירים כלל את החומר מחד, אך זמן הצפייה הוא קצוב – מאידך, ועל כן – יש ללכת בין הטיפות, על מנת שמצד אחד יועבר כל החומר הרלוונטי, אך מצד שני תשמור כל העת המצגת על תמצות, היקפיות והנגשה גלובלית.

גם אתם מוזמנים, ליצור את המצגת המתאימה לכם, עם הצוות המקצועי של רייט פור יו, ולהנות ממקצועיות, תוצר מושלם ושירות לאורך כל הדרך.

הכנת מצגות מקצועיות לפי דרישה

חברת Right4U מתמחה בהכנת מצגות מקצועיות, ותשמח להכין עבורכם מצגת איכותית ואפקטיבית. על כל מצגת שאנחנו מכינים, אחראים אנשי מקצוע המתמחים במצגות, מבחינת תוכן, טכניקה, טכנולוגיה וגרפיקה. יחד, נכין עבורכם את המצגת המבוקשת, בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם.

הכנת מצגת ב-Right4U

הכנת מצגת לאירוע, לארגונים ועסקים, לגופים פרטיים או לכל מטרה אחרת, מתבצעת על ידי צוות אנשי מקצוע בתחום התוכן, באקדמיה ומחוצה לה, המיומנים בטכניקות כתיבה שונות, לרבות כתיבה שיווקית שנועדה להעצים ולחדד את המסר של המצגת. המומחיות שלנו היא ערובה למצגת חזקה ואפקטיבית.

אנו שמחים להעמיד לשירות לקוחותינו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בהכנת מצגות. על מנת לקבל מידע, פרטים והצעת מחיר מסודרת בנושא הכנת מצגות, אתם מוזמנים למלא פרטים בטופס המקוון ולשלוח אלינו. אנו מתחייבים למענה מהיר, שיאפשר לצאת לדרך משותפת, מוצלחת ומנצחת.

צריכים להעביר פרזנטציה וזקוקים למצגת? מלאו פרטים בטופס המקוון, וקבלו ייעוץ והצעת מחיר נוחה ומשתלמת.  המצגת המושלמת בדרך אליכם!

על מנת להכין עבורכם מצגת מרשימה ואפקטיבית אתם מוזמנים ליצור קשר

צריכים להעביר פרזנטציה חשובה, אך לא מוצאים את הידיים והרגליים? רוצים להוסיף ניצוץ ייחודי להרצאה שלכם, ולא יודעים מהיכן להתחיל? התשובה לכל אלו היא מצגת איכותית.

גם אם נראה כי יצירת מצגות מקצועיות היא פשוטה למדי, הרי למעשה, כשניגשים למשימה הזו – הרי נוכחים לדעת כי היא כוללת מרכיבים רבים וחשובים, אשר כל אחד מהם צריך להיעשות באופן מושלם, ועם השתלבות מקצועית בתוך מערך המרכיבים.

בעולמנו המהיר והוויזואלי, מצגת היא כמעט חובה בכל פרזנטציה או הרצאה פרונטלית. בין אם מדובר בפעילות עסקית, שיווקית, ארגונית או אקדמית – מצגת איכותית מעשירה ומדגישה את המסר שלכם, מקשטת את הדברים הנאמרים, ומעניקה להם צבע וצליל ייחודי. היא מעבירה לקהל תחושה חווייתית, ומותירה בו חותם. ולא פחות מזה, היא מקלה על ההבנה ושמירה על הקשב, גם כשמדובר בתכנים מורכבים או ארוכים במיוחד.

איך מצגת טובה תעזור לי?

 

מצגת עשויה להתברר כקלף המנצח בהרצאה, בפרזנטציה או בהצגה שלכם. אך מה יש במצגת טובה, שמצליח לייצר כזו השפעה?

  • חידוד והעשרת המסר – מצגת מדגישה ומדגימה את המסר שלכם באמצעים קוליים ו-ויזואליים. היא “מוליכה” את המאזין בצורה אלגנטית, צעד אחד צעד, בנתיב המהלך המחשבתי שלכם, והופכת אותו לשותף מלא לדרך המובילה אל המסקנות והמסר שלכם.
  • ריכוז ועניין – מצגת טובה עשויה להפוך את הפרזנטציה שלכם לכזו שלוכדת את מלוא תשומת הלב של הקהל, ושומרת על קשב המאזנים לאורך כל ההרצאה.
  • כוח עזר למציג – מצגת איכותית מסייעת לדוברים ליצור מסגרת ומתווה להרצאה או לפרזנטציה. מצגת היא כלי עזר חיוני, המזכיר את התכנים שרציתם להעביר ואת סדר הצגתם, כדי שלא תפספסו שום נקודה.
  • מותירה חותם שנשאר– בין אם מדובר בתוכן שיווקי, בפגישה חשובה בעבודה או בהרצאה אקדמית, מצגת טובה מותירה חותם, שנותר במחשבה ובזיכרון של הקהל, גם אחרי שתרדו מהבמה.

המתכון הסודי למצגות מנצחות​

מיקרו קופי - אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

מצגת טובה היא דבר נהדר. אך כמו עם כל דבר טוב – היא דורשת עבודה קשה. מי שניסה יודע שהכנת מצגת טובה דורשת הרבה מאוד זמן, משאבים והשקעה. ואפילו אז, התוצאה לא תמיד משביעת רצון.

אז איך בכל זאת בונים מצגת טובה? אלה העקרונות שלנו:

עיצוב

למנטים גרפיים איכותיים ומדויקים מושכים את העין והלב, ומסדרים את המידע באופן ברור.

כתיבה שיווקית

צריך לחשוב שיווקי. התוכן חייב להעביר באופן ברור את המסר, ולהציג את המוצר (הממשי או הקונספטואלי) שלכם באופן מושלם.

סדר ברור

רצף נכון הוא חלק מהאסטרטגיה בבסיס המצגת. קביעת סדר שקופיות נכון, שיסייע לקהל לעקוב, לספוג את המידע ולהתקדם בקו המחשבה שלכם, היא עניין חיוני בבניית המצגת.

ידע ומקצוענות

ניסיון עשיר ומקצוענות הם רכיב חשוב ביותר במתכון להכנת מצגות מעולות. מצגת שנבנתה על ידי איש מקצוע מנוסה פותרת רבות מהבעיות, ועושה לכם עבודה קלה.

שירות הכנת מצגות של Right4U

חברת Right4U מתמחה בהכנת מצגות, ותכין עבורכם מצגת מקצועית. אנשי המקצוע המובילים שלנו יודעים להביא את תחום בניית המצגות לדרגת אמנות של ממש.

הצוות שלנו הוא בין-תחומי, וכולל אנשי מקצוע מתחומי תוכן רבים, כולל אנשי תוכן, גרפיקאים, מעצבים ועוד. יחד, הם יספקו לכם מצגת לא פחות ממושלמת, בדיוק בהתאם לצרכים והדרישות שהגדרתם.

צריכים להעביר פרזנטציה וזקוקים למצגת? מלאו פרטים בטופס המקוון, וקבלו ייעוץ והצעת מחיר נוחה ומשתלמת.  המצגת המושלמת בדרך אליכם!

דוגמא להכנת מצגת

עיצוב לוגו וכתיבת תוכן לפרוייקט נדל"ן בחו''ל

שנחזור אליך עם הצעת מחיר וכל הפרטים על מצגת

דילוג לתוכן