0723969719

כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית

בכל גלישה קצרה ברשת אנו נתקלים, במודע או שלא במודע, בכתיבה שיווקית מסוג זה או אחר. כתיבה שיווקית היא קטגוריה בפני עצמה בעולם התוכן, שתכליתה – באופן לא מפתיע – שיווקית. התוצר של כתיבה שיווקית הוא תוכן שיווקי, ותוכן שיווקי הוא טקסט של ממש, שכולל לעתים מידע חשוב, אבל אינו מתמצה בכך.

טקסטים של כתיבה שיווקית משלבים גם אלמנטים נוספים, שנועדו לגרום לנו, כצרכנים או משתמשים פוטנציאליים, לקנות משהו. לרוב מדובר ברכישת מוצר, הצטרפות לשירות, הורדת אפליקציה וכן הלאה. אולם התוכן השיווקי אינו מוגבלת, ואפשר לחשוב על המון מקרים וסיטואציות, שבהם כתיבה שיווקית נכונה עשויה לחולל פלאים.

למה לי תוכן שיווקי? 

אם יש לכם עסק, אתם ודאי כבר יודעים את התשובה. נעשה את זה פשוט: אם לעסק שלכם יש אתר אינטרנט, או שאתם מעוניינים להקים אתר, הרי שגם אתם זקוקים לשירותי כתיבה שיווקית באינטרנט.

כתיבת תוכן שיווקי לעסק שלכם תכלול מאמרי תדמית בהתאמה אישית לצרכים שלכם, לאתר, למוצר או לשירות שאתם מעוניינים לקדם. כתיבת תוכן שיווקי מקצועית ואיכותית פונה ללקוח הפוטנציאל, ומושכת אותו להמשיך ולהתעמק בהצעה שלכם. תוכן שיווקי נועד לעורר סקרנות בנוגע למוצר, וגורמת ללקוח הפוטנציאלי “להעלות הילוך” ביחסים ביניכם, ולהפוך ללקוח של ממש.

עולם התוכן השיווקי – תמונת מצב עדכנית

בעבר, כתיבה שיווקית הייתה נחלת קופירייטרים במשרדי פרסום, שכתבו בעיקר למדיומים של פרסום מסורתי – עיתונים, רדיו, כרזות וכן הלאה. אולם בעידן שלנו, הקלפים נטרפו. מהפכת האינטרנט הביאה לכך שכמעט כל בעל עסק בימינו זקוק לקידום מכירות ברשת. בניגוד לעבר, הכתיבה השיווקית יצאה מכתלי משרדי הפרסום, ועברה לידי כותבי תוכן שיווקי מיומנים ומקצועיים. אין פלא שכך התגלגלו העניינים. כתיבה שיווקית שונה מקופירייטינג ודורשת כישורים, ידע וניסיון מסוג אחר.

כתיבת תוכן שיווקי וקופירייטינג – ההבדלים

 • גמישותקופירייטינג הוא כתיבה רעיון פרסומי, והיא לרוב תוצר עבודה של פרסומאים במשרדי פרסום, כחלק מקמפיין. כתיבה שיווקית, לעומת זאת, היא כתיבה מגוונת ומותאמת לצרכי הלקוח – תוכלו לבחור בדיוק את כמות הטקסטים, האורך והאופי שמתאימים לכם. מדובר, בין היתר, במאמרי תדמית למותג, תוכן שיווקי לעמודי מוצרים המוצגים באתר, מאמרים ממוקדים שנועדו לצרכי קידום אתרים ועוד.
 • נגישות – משרדי פרסום גובים מחירים גבוהים, ואינם נגישים עבור עסקים קטנים, או כל מי שאינו מעוניין בקמפיין פרסומי נרחב. כתיבה שיווקית מקצועית, לעומת זאת, תספק לכם בין היתר מאמרי תדמית איכותיים, שיקדמו את העסק, במחיר משתלם ובדיוק בהתאם לצרכים שלכם.
 • היקף מותאם – קופירייטרים מוגבלים לרוב לכתיבת תוכן בהיקף קטן, כמו סלוגן קליט לבאנר, או טיזר לשלט חוצות. כותב תוכן שיווקי גמיש יותר מבחינת אורך המסר – יתרון במקרים שבהם סלוגן לא מספיק.
 • תוכן אמיתי – קופירייטינג הוא פרסומי גרידא, לכן כצרכנים אנחנו מקבלים ממנו מעט מאוד מידע מהותי. כתיבה שיווקית, לעומת זאת, צריכה לכלול ערך מוסף אמיתי לקורא, כאשר האלמנטים הפרסומיים משולבים באופן מקצועי ומיומן כעוד נדבך בטקסט. זה מאפשר לכלול בטקסט השיווקי גם תכנים ש”מדברים” לקורא, ונותנים תחושה של שיח וחיבור בינו לבין העסק שלכם.

כתיבה שיווקית - כתיבת תוכן שיווקי

קראו עוד: כתיבת מאמרים לקידום אתרים

הסודות של כתיבה שיווקית

כתיבת תוכן שיווקי היא אמנות לכל דבר, ודורשת יצירתיות, שנינות ויכולות ביטוי יוצאת מן הכלל. כתיבת שיווקית איכותית פותחות ללקוח הפוטנציאלי צוהר לעולם שלכם, ומושכת אותו לצרוך או לרכוש את המוצר או השירות שלכם, ולא של המתחרים. אז מה מרכיב למעשה מאמר שיווקי מעולה?

 • תוכן תמציתי, קולע וברור.
 • בחירת מילים מדויקת בהתאם למוצר ולקהל היעד.
 • כתיבה חכמה ושנונה בגובה העיניים.
 • תוכן עדכני, אמין ורלוונטי.
 • תוכן שמחדש באמת וגורם לקורא להאמין שהמוצר או השירות שלכם הם בדיוק מה שהוא צריך.
 • עניין, עניין, עניין! רק טקסט מעניין יגרום ללקוח הפוטנציאלי להמשיך לפסקה הבאה ולהגיע עד לקופה עם המוצר שלכם.
 • שפה שמתאימה לקהל היעד – בין אם מדובר בקהל מקומי או בינלאומי.
 • שיווק המוצר בצורה אלגנטית ש”תחליק בקלות” ולא תיראה אגרסיבית מדי ומרתיעה.

תוכן שיווקי לאתרים – הייחוד של כתיבה שיווקית באינטרנט

בתור בעלי עסקים בעולם הדינמי (והדי משוגע שלנו) אתם זקוקים לתכנים מעולים ומעניינים, כאלה שמתחדשים מהר ומשאירים את העסק שלכם תמיד על המפה. ובקיצור, אתם זקוקים לכותבי תוכן שיווקי.

עבור כותבי תוכן שיווקי מקצועיים, התשוקה לכתיבת תוכן מקורי לאתרים היא חלק טבעי מהחיים, ממש כמו שהשמש שוקעת במערב או שדובים אוהבים דבש. כיזמים ובעלי עסק, תוכלו לרתום את האהבה של הכותב המקצועי כך שתשמש מקפצה לעסק שלכם!

תוכן שיווקי מקצועי יוכל למצב את העסק שלכם במקום גבוה בעמוד במנועי החיפוש ולהגביר את החשיפה שלכם לגולשים וללקוחות פוטנציאליים. תוכן שיווקי מעניין, לא רק יביא יותר גולשים לאתר שלכם, הוא גם יגרום להם לחזור שוב ואפילו להמליץ על המוצר או העסק שלכם לחברים.

אז למה חברת Right4U..?

איכות

חברת Right4U היא היחידה המחזיקה אך ורק כותבים אקדמאים, שבחרו במילה הכתובה כקריירה (ולא רק זה, מדובר באהבה של ממש).

לכן, מובטח לכם התוצר האיכותי ביותר בשוק, הכי מדויק. הכי חכם. ובלי הנחות. הכותבים שלנו הם אשפים בתחום השיווק ומכירים את כל הטרנדים והמגמות החמות ביותר בשוק.

הם בעלי מומחיות גם בשפה האנגלית ובשווקים הבינלאומיים, כך שהם יכולים לספק לכם בקלות ועל פי הצורך גם כתיבה שיווקית מעולה ומקצועית באנגלית ולשווקים בינלאומיים. אנחנו עובדים עם כ-140 כותבים מרקעים ומתחומים שונים, מה שמאפשר לנו גם ליצור עבורכם מוצר שהתוכן שלו הוא איכותי ומדבר בז’רגון של התחום שלכם.

שנחזור אליך עם הצעת מחיר וכל הפרטים?

דילוג לתוכן