0723969719

הגהה לשונית

הגהה לשונית

הגהה לשונית

יש לכם טקסט כתוב אך הוא לא מושלם, איך הגהה לשונית יכולה לעזור לכם במקרה הזה? הגהה לשונית היא אחד מהשלבים החשובים ביותר שעובר טקסט לפני שהוא מוצע לקריאה. ההגהה הלשונית מתבצעת לאחר סיום כתיבת הטקסט ומטרתה למצוא ולתקן שגיאות כתיב ודפוס וטעויות העתקה. בנוסף, בעת ההגהה הלשונית מבצעים בדיקות שונות כגון בדיקת טעויות של גופן שאינו מתאים לשאר הטקסט או גודל טקסט שאינו מותאם.

בואו נראה איך נראה טקסט שאינו עבר הגהה. מוכנים לאתגר? יש 3 טעויות בטקסט הזה:

בעלות השחר הוא יצא לכיוון סילביה, אך למרות שעדיין היה חשוך בחוץ הוא החליט ללכת את כל הדרך עד ביתה הנמצא במרחק רב ממנו. הוא לא ידע שהיא לא שם. הרי איף ידע? בדיוק אתמול היא ארזה את המזוודה ועלתה לטיסה חזרה למינכן. במשך שבוע חיכתה שיתקשר, עד שהחליטה לעשות את הצעד האמיץ ולחזור למולדתהך

מצאתם את טעויות ההגהה? כדאי שתדעו כי טעויות דומות לאלה קורות גם לטובים ביותר.

בעת כתיבת טקסט, לעיתים קרובות, ישנן טעויות כתיב או העתקה ולכן יש חשיבות להגהה. שימו לב לטעות שאינה בולטת אך היא חשובה לא פחות מטעויות כתיב – הטקסט המסומן ממוקם במרכז הדף ולא בצד ימין כפי שצריך להיות. אלה דברים שעורך לשוני מיומן יידע למצוא אותם בכל בדיקה של טקסט.

ההבדל בין טקסט סביר לטקסט מעולה עובר דרך הגהה ועריכה לשונית!

עריכה לשונית.

מלבד הגהה לשונית, לכל טקסט נדרש לבצע עריכה לשונית שבה העורך לוקח את הטקסט ומוציא ממנו את המיטב לפי המטרות של הכותב. הטקסט שכתבתם הוא למטרות מכירה? במקרה זה, בעת העריכה יבוצעו השינויים המתאימים ביותר לטקסט מכירתי. טקסט שאינו עבר הגהה ועריכה למעשה אינו סיים את תהליך הכתיבה במלואו, וגם אם הכותב בקיא בנושא עליו הוא כתב בטקסט, הטקסט יראה לא רציני ולא מרשים ויתכן ויגרום לקוראים לוותר על קריאת הטקסט עד סופו.
שכנעתם אותי ואני מעוניין בהגהה לשונית לטקסט שלי, כמה זה עולה?

איך נקבע המחיר עבור שירותי הגהה לשונית?

המחיר תלוי קודם כל בסוג הטקסט. אם זו  עריכה אקדמית או עריכה של מאמר לקידום מוצר מסויים, העבודה מתבצעת בצורה שונה ויכולה לדרוש זמן ארוך יותר וכך גם המחיר יהיה בהתאם. בנוסף, מספר המילים בטקסט גם כן משפיע על המחיר של מלאכת ההגהה. על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת לטקסט שלכם, כדאי לכם  ליצור קשר עם חברה מקצועית להגהה ועריכה לשונית.

עריכה אקדמית לעבודות סטודנטים

אם אתם סטודנטים הנדרשים לכתוב עבודות במהלך כל סימסטר, אתם וודאי יודעים את חשיבות העריכה וההגהה של הטקסטים לציון הסופי בכל קורס. עבודות במהלך סימסטר או עבודות סמינריוניות צריכות להיות כתובות לפי כללי העריכה באקדמיה ונדרשת עבודה לא מעטה על מנת לשפר את הטקסט של כל עבודה. מעוניינים בציון מעולה לעבודת ההגשה שלכם? גם כאן, ההבדל בין טקסט סביר לטקסט מעולה עובר דרך הגהה ועריכה לשונית.

עריכה לשונית דוקטורט

סטודנטים הנשארים באקדמיה במשך שנים רבות ומכוונים את עצמם לסיים עם התואר המכובד דוקטור, מכירים את הדרישה לעריכה לשונית דוקטורט עבור התואר השלישי. בתואר הראשון והשני וכמובן גם בתואר השלישי, ישנה חשיבות רבה לעריכה הלשונית. תזה לא מוגשת בדרך כלל ללא עריכה והגהה. העריכה הלשונית לתזה היא הכרחית בכדי להגיע לציון סופי גבוה.

פנייה לחברה מקצועית להגהה לשונית לעבודות אקדמאיות ולמאמרים לקידום עסקים

איך פונים לחברה שתבצע את מלאכת ההגהה והעריכה? לפני שאתם פונים לחברה המספקת שירותי הגהה ועריכה של טקסטים, חשוב להכין קובץ וורד עם הטקסט שלכם שתוכלו לשלוח אותו לנציגי החברה. לאחר שהכנתם את הקובץ אתם יכולים לפנות לחברה ולשלוח את הטקסט במייל. הנציגים יחזרו אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבור הגהה לשונית ועריכה.

החברה המובילה בישראל בכתיבה, עריכה והגהה של טקסטים- Right4U

אם החלטתם לקחת את הטקסט שלכם ולהפוך אותו למקצועי ומלוטש, הגעתם למקום הנכון! חברת Right4U מספקת שירותי הגהה לשונית כבר מעל 7 שנים ללקוחות בכל רחבי הארץ. החברה מעסיקה את טובי הכותבים והעורכים בישראל המספקים שירות לאלפי לקוחות בכל שנה. כיום חברת Right4U נחשבת לחברה המובילה בארץ בתחום הכתיבה והעריכה של טקסטים מכל מגוון הסוגים. צרו קשר כבר עכשיו ונציג החברה יחזור אליכם עם הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה.

שנחזור אליך עם הצעת מחיר וכל הפרטים?

דילוג לתוכן