0723969719

תרגום טקסטים

תרגום טקסטים

תרגום טקסטים

תוכן עניינים

בצמתים שונים בחיים (וגם בתנועה בנתיבים השונים) רבים מאתנו עשויים להיזקק לשירותי תרגום טקסטים: תרגום אתרים, עבודה סמינריונית, חומרים ביבליוגראפיים, ניסוח כתב תביעה או הגנה, תרגום מכתב אשר נמענו לא יודע עברית ועוד.

לשירותכם עשרות מתרגמים המעמידים לרשותכם ידע וניסיון עשירים בתרגום סוגים שונים ומגוונים של טקסטים לכל מטרה ולכל צורך. במקום שבו נדרש דיוק מרבי והקפדה על העברת כל מילה – יתורגם הטקסט בדיוק הנדרש; לעומת זאת – במקום שבו די בהדגשת הרעיונות והמסרים העיקריים, מקום שבו אין הכרח ואין דרישה לתרגום המכונה “מילה במילה” יתורגמו העיקר והמהות.

חברת התרגום Right4U מציעה לכם את הטובים שבמתרגמים על מנת לאפשר לכם לקבל טקסט נהיר, מהודק, שהמידע המועבר בו עשוי לסייע לכם לקבל אישור מבוקש או להתקבל למקום שבו אתם מעמידים את עצמכם למבחן קבלה.

אין ספק כי אי ידיעת שפה זרה עלולה להערים קושי ממשי בפני מי שמתקשים לעבור את מחסום השפה. במקרים כאלה, אין ברירה אלא להסתייע בשירות תרגום. סטודנטים רבים נדרשים להתמודד עם חומר קריאה רב באנגלית ומסיבות שונות הם לא מסוגלים לקרוא ולהבין אותו ברמה ובעומק הנדרשים. פנייה אל מתרגם מקצועי פותרת להם אתה הבעיה.

תרגום טקסטים

החברה, באמצעות נציגת שירות, תקשר אתכם – המבקשים תרגום טקסטים, עם מתרגם שייתן לכם את המענה הטוב ביותר, ודאי כאשר מדובר בטקסט לימודי אשר נדרשת בו הבנה של מי שמכיר את התחום מלימודיו ומניסיונו המצטבר, כמו במקרה של תרגום מסמכים.

לפני תחילת העבודה אנחנו מוודאים כי שוררת הבנה מלאה בין דורש העבודה למי שאמור לבצע אותה. קובעים לוח זמנים, מתאמים ציפיות ו… יוצאים לדרך. בכל שלב של העבודה שמורה ללקוח הזכות המלאה להתקשר, לשאול, לייעץ ולראות את העבודה שנעשתה.

התרגום ייעשה באופן דיסקרטי, שבו יישמר חסיון מלא על פרטיכם וזהותכם. אף שאין כל סיבה להתבייש בהיזקקות לתרגום, אנחנו שומרים על פרטיות מלאה כחלק מהזכויות המוקנות ללקוחות שלנו.

לפני שעבודת התרגום נמסרת אל המזמין אותה, היא נערכת ומוגהת בקפידה. המתרגם והעורך מוודא כי לא נפלו בה שגיאות וכי התרגום נאמן למקור ומשקף אותו היטב.

חשוב לציין

חשוב לציין, כי החברה מציעה שירותים נוספים אשר אנשים בכלל וסטודנטים בפרט עשויים להיזקק להם במהלך לימודיהם, כגון תרגום מאמרים ועריכה לשונית. צוות הכותבים המאומן והמיומן של Right4U מאפשר למי מכם שמכל סיבה שהיא מתקשים בהכנת מצגות או שאין להם זמן להכינן לקבל מצגת מוכנה, ברמה גבוהה מאוד.

אנשי המקצוע המנוסים של החברה ילוו אתכם בכל תחום הקשור לכתיבה, עריכה ותרגום. עדותם של רבים שהסתייעו בשירות המקצועי של הכותבים והמתרגמים של החברה מציינים את התרומה העצומה ואת התועלת הרבה שהפיקו מהשירות.

שנחזור אליך עם הצעת מחיר וכל הפרטים?
דילוג לתוכן