כתיבת עבודות אקדמיות

כתיבת עבודות אקדמיות

איזה סטודנט לא מכיר את תחושת חוסר האונים בעת כתיבת עבודות אקדמיות, כשהוא ניצב בפני מטלות שאין לו מושג כיצד לכתוב אותן? או התחושה שענית לא נכון ונותרו שעות ספורות עד מועד ההגשה? חיי הסטודנט בישראל מורכבים יותר מאשר חיי הסטודנט בארצות אחרות. בעוד בקמפוסים רבים בעולם הסטודנטים שוכרים דירה במעונות, חיים באופן מלא ממלגה או מימון ממשלתי ויכולים להקדיש את כל זמנם ללימודים, בישראל המצב שונה. בישראל הסטודנטים הינם לרוב מבוגרים יותר, לפעמים בעלי משפחה, הנאלצים לממן את שכר הדירה והלימודים בעזרת עבודה מאומצת. אז מה הפלא שלפעמים מתעורר הצורך לרכוש עבודה אקדמית בשל מחסור אמיתי בזמן להכינה כיאות?

 

שירותי כתיבת עבודות אקדמיות ע”י בעלי תואר שני לפחות

כאמור, סטודנטים מקבלים מטלות רבות של כתיבת עבודות אקדמיות, וכתיבת כל עבודה צורכת זמן רב ודורשת הכנה מראש. אנחנו מציעים כתיבת עבודה בכל נושא החל משלב חיפוש החומר הביבליוגראפי, ועד להגשת העבודה המלאה. על מנת להפיק את המרב מהעבודה אנחנו משלבים אתכם בהכנתה. כל שלב ישלח אליכם לאישור כך תוכלו לוודא כי העבודה מתקדמת בכיוון הנכון ולפי דרישות הקורס ודרישותיכם הפרטניות. כך תוכלו ללכת לשעות קבלה של המרצה או המתרגל, להתייעץ עמם אם עולות בכם התלבטויות לגבי המשך העבודה, להראות את שלבי כתיבת העבודה לחברים מהקורס וכו’.

חשוב לציין כי צוות הכותבים שלנו מורכב מבעלי תואר שני לכל הפחות ובעלי ניסיון בכתיבה אקדמית. כותב העבודה נבחר במיוחד בהתאם לעולם התוכן האקדמי בו עוסקת העבודה, כך שיבין לעומק את נושא העבודה וידע לכתוב עליה בצורה רחבה, אינטליגנטית ונכונה. כמו כן, חשוב לציין שכתיבת העבודה נעשית באופן מקורי ובלבדי עבורכם. כל עבודה הינה יחידה במינה ואין דומה לה. בנוסף, רכישת עבודה מקורית הינה חוקית לגמרי.

 

המידע הדרוש לצורך קבלת המטלה הטובה ביותר

על מנת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר חשוב שתדעו לספק לנו את מירב הפרטים על העבודה המבוקשת:

  1. מגבלות עמודים או מילים
  2. דרישת מקורות באנגלית ועברית
  3. עדכון האם יש צורך בהצגת רפרט לעבודה
  4. מועדי הגשות ביניים
  5. מועד הגשה סופי.

צריך רק ייעוץ והכוונה?

החברה מספקת לא רק שירותי הכנת עבודות אלא גם שירותי הכוונה וייעוץ. אם ברצונכם בכל זאת להכין את העבודה או הסמינריון בעצמכם, מומלץ עדיין להיעזר בגורם מוסמך, מקצועי, המנוסה במלאכת כתיבת עבודות אקדמיות. הכותבים שלנו ישמחו לחלוק מהשכלתם וניסיונם על מנת לעזור לכם לחדד את שאלת המחקר, לנסח את השערת המחקר, למצוא מקורות ביבליוגראפיים מתאימים ועוד.

לסיכום, ‘נתקעתם’ ברגע האחרון? אתם יודעים מבעוד מועד שלא תוכלו להגיש בזמן? ברור לכם שעומס העבודה והלימודים ימנע מכם להשקיע את הזמן והאנרגיה הדרושה לכם כדי לסיים את מטלות כתיבת העבודות האקדמית? או אם אתם פשוט מעוניינים בייעוץ וסיוע בלבד – אנחנו הכתובת עבורכם! לחצו כאן כדי לקבל הצעת מחיר חינם כבר בשעות הקרובות.

סוף סוף!

אפשר גם לכתוב עבודה אקדמית
וגם לשמור על יושרה פנימית.
גם לקבל סיוע מעשי בכתיבת העבודה
וגם לצאת עם תחושה טובה.

סוף סוף!

אפשר גם לכתוב עבודה אקדמית
וגם לשמור על יושרה פנימית.
גם לקבל סיוע מעשי בכתיבת העבודה
וגם לצאת עם תחושה טובה.

אחרי עשור בתחום פיתחנו את שיטת “היד ביד”.

שיטה חדשנית המעניקה לכם הסטודנטים שותף מקצועי ופעיל
שיכתוב איתכם יחד את העבודה בצורה מקצועית ומהירה.

היתרון הרב בשותף מקצועי ופעיל הוא חיסכון בזמן ובכסף.
בנוסף ב-Right4U לא תאלצו להזיע ולהסמיק אל מול מרצה זועם על עבודה שלא אתם הכנתם.

והכי חשוב לא תסכנו את התואר החשוב שלכם בפסילה, ועדות משמעת וכו’

אצלנו ב-Right4U לא תאלצו לשקר לאף אחד,
אצלנו תהיו גאים בעבודתכם,
אצלנו תרגישו בטוחים.
 

רוצים להצליח ביושרה?

פנו אלינו במספר 072-3969719 או בטופס

ואנחנו כבר נתפוס אתכם