כתיבת עבודות אקדמיות

הרגע המבלבל הזה בו אתם עומדים רגע לפני כתיבת עבודה סמינריונית… הוא רגע שאין לו תחליף.

מצד אחד, התואר כבר ממתין בפינה, ולכם נשאר רק לקטוף אותו בעזרת מטלת הסיום של כתיבה אקדמית, אך מצד שני, העבודה שכל הרבה דיברו עליה – נראית פתאום כים סוער ביום חורף, ועליכם לחצות אותו בבטחה, עם הכנה נכונה וציון – לא פחות ממצוין.

אין סטודנט שלא חוטף פיק ברכיים ממוצע מכתיבת עבודות אקדמיות. לא משנה כמה הוא מוכשר, או כמה ידע הוא צבר, כתיבת עבודה אקדמית היא התנסות חדשה ושונה מהמטלות שניתנו עד כה באוניברסיטה – ובחיים בכלל, והיא דורשת מיומנויות חדשות וכישורים אוניברסליים בשלל מגמות תוכן וידע – על מנת שיהיה אפשר להפיק את כתיבת עבודת החלומות.

אתה לא לבד!

חברת Right4U קמה, בעקבות ביקוש עצום של סטודנטים ממגוון פקולטות הלימוד – לעזרה בכתיבת עבודות אקדמיות.

החברה מורכבת מצוות מומחה בתחומו עם תארים רלוונטיים וניסיון רב בכתיבה אקדמית – שקטפה ציונים מובילים באוניברסיטאות מוכרות, כאשר החזון שעומד כל העת מול החברה, הוא סיוע בכתיבה אקדמית לכל סטודנט באשר הוא, כדי שהסטודנט יוכל להוציא לאור את כישוריו ולמידתו, ולקבל ציון נכון ומתאים בהתאם לרמתו, ללא מכשולי ואבני הנגף שמצויים בכתיבת עבודות אקדמיות.

החברה מעניקה מגוון שירותים מקיפים המשיקים לכתיבת עבודות אקדמיות, החל מסיוע בכתיבה אקדמית ובהכרות רב גונית עם כללי הכתיבה האקדמית, ועד לעזרה ישירה לכתיבת עבודה ומתן מענה מקיף הנותן אלטרנטיבה מוכחת מול הכנת עבודות לסטודנטים שהייתה מקובלת בעבר.

המודל הייחודי לתואר המושלם

חברת Right4U היא בעלת מודל ייחודי הנותן מענה לשלל שכבות הסיוע הנדרשות לכתיבת עבודות אקדמיות, כאשר תוכנית הליווי כוללת התייחסות לכלל הגורמים המרכיבים את כתיבת העבודה: בחירת הנושא, מחקר, מציאת מאמרי חיפוש רלוונטיים, כתיבת ראשי פרקים, וכתיבת כל חלקי העבודה עד לתוצר המוגמר.

ההתייחסות להכנת עבודות אקדמיות בחברת Right4U מתאפיינת בהכרה מושלמת בצרכי הסטודנט הנוכחי, ובמתן מעטפת מושלמת ומקיפה לכתיבת עבודות אקדמיות בהתאם לכללים המשתנים. הסיוע בכתיבת עבודות אקדמיות אינו מתמקד רק בתוצאה, אלא גם בתהליך כתיבת העבודה עצמו, ובהעברת הסטודנט בתהליך אוריינות, הכרה ושליטה בחומר, תוך מתן כלים פרקטיים להמשך הלימודים ואף לעבודה המעשית.

איך כותבים עבודה אקדמית? קודם כל, מתחילים מאיסוף החומר.

השלבים בכתיבת עבודות אקדמיות

צעד אחר צעד, תוך גישוש ובקרה מאת המומחים, מתחיל הסטודנט בכתיבת העבודה האקדמית שלו. 

מה חשוב לדעת עוד טרם ניגשים לתחילת כתיבת העבודה?

על מנת למנוע עוגמת נפש ולצעוד לפי הסדר הנכון שמוביל להצלחה?
לפני הכול, יש לקרוא בעיון רב את הוראות העבודה, ולתמצת אותם בקצרה בשפה המובנת לכם, כדי שתוכלו להבין בצורה פשוטה ומובנית מה בדיוק נדרש ממכם – עד לפרטים הקטנים.

לא פעם מגלים סטודנטים לאחר שכבר התחילו את כתיבת העבודה, כי כל המהלך שבנו שגוי ואינו מותאם לאופי העבודה הנדרשת, וכדי למנוע זאת – יש לעיין היטב בכללים ולהתאים את אופי העבודה אליהם באופן מדויק ומושלם.

כאשר ניגשים לפתרון האולטימטיבי של סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות , רשמו לעצמם אם יש לכם שאלות, הדגשים, או נושאים שהייתם רוצים לקבל עליהם פירוט מורחב מהצוות השירותי של Right4U שנמצא בדיוק בשביל לענות לכם על כל השאלות שמציפות אתכם.

יש לזכור, כי כתיבת העבודה לסטודנטים היא כלל אינה קלה, ואף יכולה להתיש ולגרום לקוצר רוח או ידע, אך על דאגה! בדיוק בשביל ההרגשה הטובה (והציון המוצלח…) נמצא כאן בשבילכם הצוות של Right4U, ששם לעצמו דגל לסייע בכתיבת עבודה לסטודנטים מתוך מתן כוללני ומקיף, שמאפשר לסטודנט בסופה של עבודה להגיש מאמר מושלם, אשר הוא יצירת כפיו האבסולוטית והיצירתית.

כשהליווי הוא הרבה מעבר לעבודה האקדמית

ישנה טעות רווחת בקרב הסטודנטים, הרואה בכתיבת העבודה האקדמית עול מוגבר, ומשימה דורשת שצריך להתפטר ממנה ככל האפשר, אך למעשה, אם מסתכלים בהשקפה נבונה ונכונה, הרי שכתיבת העבודה האקדמית – אינה באה כדי לקחת מן הסטודנט משאבים וכוחות, אלא בשביל לתת לו כלים נרכשים שיאפשרו לו התמחות עומק בנושא הנלמד ואף ישמשו אותו בעתיד במקום עבודתו.

לכן, לא מספיק לגשת לליווי נטרלי בכתיבת העבודה, אלא יש לשים דגש, על צוות – שיחד עם הסיוע בכתיבת העבודה, מאפשר את הטמעת הכישורים הנדרשים אשר יכולים להיקנות יחד עם כתיבת העבודה.

הצוות של Right4U מחכה לכם, כדי לתת לכם סיוע מקיף בכתיבת העבודה האקדמית, ועוד יותר מכך – להעניק לכם את המענה המושלם לו זקוק הסטודנט בעת תהליך כתיבת העבודה והיתרונות הנגזרים ממנה.

ועוד תזכורת לסיום: אל תחכו לרגע האחרון, מיד כאשר אתם מקבלים את נושא או כללי העבודה, שריינו לעצמכם מקום תכנית הליווי של Right4U, כדי שתוכלו גם אתם כמו סטודנטים רבים, להפוך את חווית כתיבת העבודה למהנה ומוצלחת.

סוף סוף!

אפשר גם לכתוב עבודה אקדמית
וגם לשמור על יושרה פנימית.
גם לקבל סיוע מעשי בכתיבת העבודה
וגם לצאת עם תחושה טובה.

סוף סוף!

אפשר גם לכתוב עבודה אקדמית
וגם לשמור על יושרה פנימית.
גם לקבל סיוע מעשי בכתיבת העבודה
וגם לצאת עם תחושה טובה.

אחרי עשור בתחום פיתחנו את שיטת “היד ביד”.

שיטה חדשנית המעניקה לכם הסטודנטים שותף מקצועי ופעיל
שיכתוב איתכם יחד את העבודה בצורה מקצועית ומהירה.

היתרון הרב בשותף מקצועי ופעיל הוא חיסכון בזמן ובכסף.
בנוסף ב-Right4U לא תאלצו להזיע ולהסמיק אל מול מרצה זועם על עבודה שלא אתם הכנתם.

והכי חשוב לא תסכנו את התואר החשוב שלכם בפסילה, ועדות משמעת וכו’

אצלנו ב-Right4U לא תאלצו לשקר לאף אחד,
אצלנו תהיו גאים בעבודתכם,
אצלנו תרגישו בטוחים.
 

רוצים להצליח ביושרה?

פנו אלינו במספר 072-3969719 או בטופס

ואנחנו כבר נתפוס אתכם