טיפים לסיכום מאמרים

התקשרו עכשיו 072-3969719
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

בחר שירות תוכן

שירותים נוספים

Right4U: ניהול אתרים, כתיבת תוכן ותרגום
5.0
Based on 9 reviews
powered by Facebook
Eve Evelin Meir
Eve Evelin Meir
2020-03-24T11:31:46+0000
תודה רבה ליפתח על היחס, הסבלנות, ההבנה והרגישות! צוות מקצועי... להפליא, שרות מהיר- למרות ההתחייבויות החומרים הוכנו הרבה לפני הזמן והכי חשוב אמינות, דיוק ואנושיות. תודה על הכל, לעוד הרבה עבודות ביחד. 🌟read more
Michal Pantanowitz
Michal Pantanowitz
2020-03-21T05:32:55+0000
תודה על שירות מהיר ומקצועי. תוך 24 שעות קיבלנו את תרגום התעודה... הנדרשת. נדרשנו לסריקה חוזרת ועזרו לנו גם בשעות לא שגרתיות. מומלץ!read more
חגית שגיא רביב
חגית שגיא רביב
2020-01-16T21:57:05+0000
אין לי מילים!!! מקצועיים ברמות שלא הכרתי, יחס מהמם, אדיב והכי... מקצועי. הצלתם אותי עם המאמר הזה!!! אין עליכםםםםםם😍😍😍😍😍read more
Mha Otman
Mha Otman
2019-12-14T19:34:57+0000
ממליצה בחום!!!!!! שירות מקצועי מעולה מהר אדיב וזמין תודה רבה לכם... מקרב לב.read more
Hr Yotam
Hr Yotam
2019-12-05T12:31:21+0000
אלופים מקצועיים ויצירתיים ברמה אחרת מכל מה שהכרתי שירות מקצועי... חם אדיב וזמין כמו שלא ראיתי באף מקום אחר בשוק תודה רבה לכם מקרב לבread more
Hodaya Attia
Hodaya Attia
2019-11-24T09:50:04+0000
תודה על שירות מעולה, מהיר ומקצועי. ממליצה בחום!
Elad Raich
Elad Raich
2019-11-20T09:40:26+0000
ממליץ בחום ובהערכה מלאה על חברת Right 4u מקצוענים ונותני שירות ברמה... גבוה תוך התחשבות והקשבה לדעותיו והמלצותיו של הלקוח. בהחלט אמליץ על החברה לצורך כתיבה מקצועית ושיווקית.read more
Racheli Azaria Habara
Racheli Azaria Habara
2019-11-19T12:23:29+0000
ממליצה בחום על תרגום מאמרים של right4u! תודה רבה על שירות מעולה, מהיר... ומקצועי. ללא ספק אמליץ ואחזור שוב.read more
Ofek Halfon
Ofek Halfon
2019-11-17T10:07:05+0000
המלצה! אם אתם מחפשים תרגומים ברמה הגבוהה ביותר, זה המקום! במסגרת... לימודי פסיכולוגיה פנינו לרייט-4-יו לתרגום מספר מאמרים אקדמיים, המענה שקיבלנו היה מהיר ואדיב, והמאמר שקיבלנו ענה בדיוק לצרכינו. אין ספק שנחזור לחברה עבור תרגומים נוספים ונמליץ לחברים.read more
Next Reviews

טיפים לסיכום מאמרים באדיבות המקצוענים של Right4U 

סטודנטים רבים בארץ ובכל רחבי העולם מתבקשים כחלק מתכנית הלימוד – לסכם מאמרים. המאמרים שיש לסכם הם בדרך כלל מאמרים המנוסחים לאקדמאים ולכן לעיתים ישנו קושי בתהליך סיכום המאמרים. הקושי שמתגלה אצל סטודנטים רבים עלול לגרום לעיכוב בקבלת התואר וכישלון במספר מקצועות. אז כיצד מסכמים מאמרים בצורה טובה? המומחים של חברת Right4U נותנים לכם מספר טיפים לסיכום מאמרים.

על מנת לסכם מאמרים חשוב לדעת לסכם טקסט שמכיל מידע. על מנת לעשות כן חשוב לבצע מספר שלבים קריטיים בתהליך:

אספו מידע – איסוף המידע משמעותו להבין מהו נושא המאמר ומה נאמר בו. חשוב להבין מהי מטרת המאמר וכיצד מסביר כותב המאמר את המידע תוך העברתו. באיסוף המידע יש לשים לב לדרך בו מועבר התוכן שנמצא במאמר. בדקו האם הוא מועבר בצורה של טקסט רצוף, השוואת נתונים, הצגת דוגמאות, תיאור, שטיחת המידע על גבי הטקסט ועוד. יש לבצע קריאה מעמיקה מספר פעמים של הטקסט שנמצא במאמר בריכוז מלא.

אבחנה בין פסקאות המאמר – לאחר שקראתם את המאמר חשוב לשים לב לכל פסקה ובמה היא עוסקת. הפסקאות הן קטעי טקסט שונים שתפקידם להעביר מידע תוך הפרדה בין נושא לנושא. המשפטים בפסקאות השונות יהיו ברוב המקרים קשורים לאותו נושא במאמר.

הבינו מה כולל סיכום המאמרים – על מנת לסכם מאמרים יש להבין מה דורש סיכום. בדרך כלל סיכום למאמרים אקדמאים יכלול את תמצות הדברים שמועברים אל קורא המאמר. התמצות לא יכלול דוגמאות שנמצאות במאמר, אלא ידגיש את האלמנטים החשובים ויעביר את המסר בצורה ברורה.

הדגישו משפטי מפתח – אחד הטיפים הטובים בין טיפים לסיכום מאמרים הוא סימון של משפטי מפתח. חשוב להבין מהם המשפטים החשובים בפסקאות השונות ולסמן את משפטי המפתח במרקר על מנת שאלה יבלטו. המשפטים הם המשפטים שמבהירים בצורה תמציתית את הנושאים והנקודות החשובות שבמאמר.

סיכום מאמרים - סטודנטים

טיפים נוספים בהקשר זה:

כתבו חמישה משפטים עיקריים – חשוב לכתוב בסיכום המאמרים חמישה משפטים עיקריים ומשם להרחיב את ההסבר על כל משפט. חשוב לאחר כתיבת המשפטים לבצע הקשר בין כלל המשפטים על מנת שיתחברו, והשתמשו במילות קישור מתאימות. שמרו על מילות קישור נכונות בין המשפטים השונים כמו למשל: כאשר, גם אם, למרות ש, לעומת זאת, להפך, לאחרונה, בזמן ש, ועוד. מילות הקישור עליהם להתאים להקשר שבין משפט למשפט.

מלאו אחר דרישות הכתיבה – לפני כל עבודה אקדמית או סיכום מאמר, נכתבות דרישות שיש לעקוב אחריהן. עקבו אחר הדרישות ומלאו אחריהן צעד אחר צעד. שימו לב כי גם אלמנטים שאינם נראים חשובים כמו יישור הטקסט, סוג הפונט וגודלו עלולים להשפיע על הציון הסופי במידה ולא נעשו כיאות.

תכננו נכון את לוח הזמנים שלכם – סטודנטים תמיד עסוקים ותמיד מוטלות עליהם חובות לימודיות כאלה ואחרות. עם זאת חשוב להקדיש למאמר שאותו עליכם לסכם את הזמן הראוי. אל תשאירו את סיכום המאמר לסוף.

היעזרו בחברים – אם אתם מתקשים בסיכום המאמר רצוי לנסות ולהיעזר בחברים. נסו להבין מה הם מבינים מהמאמר, מה הם האלמנטים שיש להדגיש ומהם הנושאים המרכזיים שלדעתם יש להדגיש בסיכום המאמר.

שירות סיכום מאמרים מחברת Right4U

אם אתם בכל זאת מתקשים בסיכום מאמר, או שאינכם מוצאים זמן לעשות כן, תוכלו להיעזר בשירותי סיכום המאמרים שלנו. השירות מאפשר לכם לפנות זמן למבחן אחר או עבודה שנמצאת ראשונה בסדרי העדיפויות שלכם. המאמרים שלנו נכתבים על ידי אנשי מקצוע מעולים בתחומם ומוגשים לכם תוך עמידה בלוח זמנים זריז במיוחד.

[contact_now link_url="/מחירים?form=129"]