איך לחפש מאמרים אקדמיים באנגלית

לקבלת השירות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל סטודנט ללימודים אקדמיים יודע שיגיע הרגע שבו יידרש להגיש סמינריון ולקרוא בשבילו מאמרים באנגלית. מהי הדרך הטובה ביותר להשיג מאמרים אקדמיים באנגלית מתורגמים?

השימוש במאמרים לסמינריון

מאמרים לסמינריון

הסמינריון הוא עבודה אקדמית גדולה שבה צריך להשתמש במאמרים אקדמיים, לקרוא אותם, לסכם אותם ולהתאימם לנושא. רוב המרצים שמים דגש על חומר אקדמי איכותי, עדכני ומבוקר. הם יעדיפו חומר שנכתב בשנים האחרונות ושהמקור שלו הוא אמין ומקצועי.

תרגום מאמרים

חשיבותם של מאמרים באנגלית

למרות המחקר הענף בארצנו הקטנטונת, רוב החומר האקדמי הוא באנגלית, גם מאמרים שנכתבים על-ידי מרצים ישראלים יוצאים לאור באנגלית בכתבי עת בינלאומיים. שילוב מאמרים שנכתבו באנגלית מעיד על יכולות אקדמיות גבוהות ועל רמה גבוהה יותר של הסמינריון.

היכן נמצא מאמרים באנגלית

איפה לחפש מאמרים?

מאמרים באנגלית לסמינריון נוכל למצוא בכמה דרכים עיקריות:

    1. הספרייה האקדמית: דרך קטלוג החיפוש אל”ף של הספריות האקדמיות, ניתן למצוא מאמרים באנגלית ולהשיג אותם אם לספריה יש מנוי על כתב העת שבו הם נמצאים. הקטלוג מאפשר לסנן את המאמרים לפי השנה שבה פורסמו ולפי הטיב האקדמי שלהם.
    2. גוגל סקולר: הוא מנוע החיפוש של גוגל למאמרים אקדמיים. אפשר לסנן את החיפוש לפי שנה וגם להעריך את טיב המאמר לפי המאמרים שציטטו אותו או שצוטטו על-ידו. החסרונות של הכלי הזה הם שלא כל המאמרים הם בחינם ונצטרך לשים לב לטיב המאמרים שמצאנו.
    3. מאגר מאמרים: ישנם מאגרים שמרכזים מאמרים אקדמיים בתחומים שונים. ניתן לפנות למאגר כזה אם ידוע לנו תחום ספציפי שאותו אנו מחפשים, כמו רפואה, פסיכולוגיה, ביולוגיה וכד’. במאגרים אלו יהיו בדרך כלל מאמרים טובים ועדכניים. מאגרים אלו הם בתשלום אך הספריות האקדמיות מנויות לחלקם.
מאגר מאמרים מתורגמים מאנגלית לעברית

תרגום מאמרים באנגלית

לאחר שמצאנו מאמרים טובים ועדכניים הגענו לחלק המסובך ביותר בעבודה והוא איך להשיג תרגום אקדמי. ישנן מספר דרכים בהן ניתן להשיג מאמרים מתורגמים:

  • אוצר אקדמי – מאגר ענק של מאמרים אקדמאים, מתורגמים לעברית. המאגר מבוסס על מקבץ מאמרים שתורגמו במהלך עשר שנים ומתעדכן על בסיס שבועי, כאשר האתר מתחדש כל הזמן עם מאמרים עדכניים. מדובר בפרויקט מיוחד במינו, בהיקף יוצא דופן. אין ספק שמאגר כמו זה, שמכיל מקבץ גדול כל כך של מאמרים מקצועיים בכל התחומים, יכול לחסוך לסטודנטים שעות יקרות של חיפושים ועבודות תרגום, ולהנגיש להם חומרים מדויקים ומקצועיים. מדובר בנכס אמתי לכל סטודנט, ולעולם האקדמי כולו.
  • גוגל טרנסלייט – המתרגם האוטומטי של גוגל, בו תוכלו לשים טקסט ולקבל תרגום סימולטני שלו. תרגום מאמרים כזה יהיה בדרך כלל לא מקצועי ולא ניתן להסתמך עליו או להשתמש בו לעבודה שלנו. ניתן להיעזר בכלי הזה כדי לקבל מושג על מה שנכתב במאמר ולהבין האם הוא מתאים לנו.
  • מילונים חינמיים: ישנם מילונים רבים שנותנים לנו תרגום טוב למילים בודדות. ניתן להיעזר בהם כדי להבין מילים מסובכות או מקצועיות שאנחנו לא מכירים וכך להקל על הקריאה באנגלית, אך הם לא ישיגו לנו תרגום מלא, מהיר ואיכותי.
  • תרגום אקדמי: את התרגום הטוב ביותר נשיג אם ניעזר בתרגום מאמרים מקצועי שייתן לנו תוצאה אמינה בזמן קצר וגם יסכם לנו את החומר. זוהי הדרך היעילה ביותר להשיג מאמרים אקדמיים באנגלית מתורגמים. זה אמנם יעלה לנו כסף, אבל הזמן שנחסוך בהבנת החומר וסיכומו שווים כל שקל.
072-3969719
מענה אנושי מהיר - ימים א-ה בין השעות 09:00-18:00
דילוג לתוכן