מי אנחנו

חברת Right4U הוקמה בשנת ,2012 ומנתה צוות קטן של שלושה כותבים ומספר מתרגמים. שירותי החברה ויתרונותיה הופצו מפה לאוזן ולקוחותינו שמעו עלינו באמצעות חבר מביא חבר. במהלך השנים, לאור ריבוי הפניות ומגוון הדרישות, החלטנו להקים אתר אינטרנט במטרה לזכות בחשיפה גדולה יותר, ובכדי להרחיב את חוג לקוחותינו.

כיום, אנו יכולים לומר בגאווה ובאופן מוכח כי אנו החברה המובילה והמקצועית ביותר בתחומיה השונים.
במסגרת שירותי החברה, אנו מספקים:

אז.. למה לבחור דווקא בנו כחברת התרגום והתוכן שלכם?

האמת? אתם צודקים, למה שתעבדו עם חברה שאתם לא מכירים, ותבקשו מאדם שלא פגשתם מעולם להכין עבורכם מצגת משקיעים, לתרגם לכם מסמך חשוב, או לבנות את אתר האינטרנט שלכם? פייר, גם אנחנו היינו מהססים. אבל ככל שעוברות השנים וצוות העובדים והלקוחות שלנו מתרחב, אנו נוכחים לגלות פעם אחר פעם שהנוסחה שלנו פשוט עובדת, ובגדול.

כשיש לך מקום אחד, שמאגד בתוכו מעטפת מושלמת של שירותים ברמה המקצועית ביותר, אתה חוסך זמן, כסף, כאב ראש, והתנהלות מורכבת מול מספר רב של ספקים.

הדברים הטובים קורים דווקא כשלא מתכוונים אליהם

אם לפני כמה שנים היו אומרים לנו שנהפוך להיות חברת התוכן והדיגיטל המקצועי הגדולה בארץ, כנראה שהיינו צוחקים. למרות שבלב, תמיד ידענו שההצלחה תגיע. מצוות קטן שמנה בתחילה מספר חברים, הפכנו בתוך זמן קצר להיות החברה המובילה בישראל שנותנת מעטפת שירות מושלמת, הכוללת הכל, ברמה מקצועית, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שמירה על אווירה חמה ומשפחתית.

איך זה קרה?

בזכות עבודתם המסורה של צוות אנשי מקצוע, שאינו מעגל פינות ועושה תמיד עבודה מושלמת. זוהי שיטת העבודה שלנו והנחת המוצא הבסיסית, וכשם שהיא הוכיחה את עצמה בתחילת הדרך, כך היא ממשיכה להשיג תוצאות מעולות גם עם הצטרפותם של אנשי מקצוע נוספים, מוכשרים כל אחד בתחומו. ומה הפלא? כשיש לך מקום שמאגד בתוכו צוות מובחר מלא מוטיבציה, סביבת עבודה מלאת אנרגיה חיובית, ידע מקצועי, והיכרות עם כל חלקי המערכת – פשוט שדברים מצליחים.

התוצאה באמת מוכחת בכל התחומים?

הרבה לקוחות שפונים אלינו, מביעים לא אחת חשש מפני עבודה הדורשת היכרות מעמיקה עם תחום ממוקד במיוחד, או שהם ספקנים לגבי הצלחתה של עבודה שדרישותיה תובעניות ומורכבות. לכן, זהו המקום להסביר קצת על “לב” העבודה של Right4U, ועל מהות החברה עצמה: מלבד צוות חרוץ הבקיא גם בתחומים שנחשבים “נדירים”, המשימה העומדת בראש מעינינו היא, לתת ללקוחות שלנו שירות מושלם, ברמה הגבוהה ביותר.

עיקר העבודה שלנו הוא להבין בכל פניה את הצורך המדויק שלה, ולהתאים את התוצאה הסופית באופן מושלם להנחיות – מורכבות ככל שיהיו – ואפילו אם הן חדשות לנו ואיננו בדיוק מנוסים בהן. זוהי ההתמחות שלנו, ובזכות ניסיון חד ומוכח, אנו יודעים כיצד לתת את האמצעים הנכונים ביותר לכל פנייה. בהתאמת המומחים הספציפיים לתחום, שיטות עבודה מוכחות. והצגת הדברים באופן ברור, נעים ומזמין.

הייחודיות בחברה כמו Right4U, היא נתינת שירות מושלם כמו שרק מקום מקצועי ומכיל כל כך מסוגל לתת. החברה שלנו כוללת מגוון שירותים ברמה גבוהה, שיוצרים יחד מעטפת שלימה, החוסכת מכם את הצורך לפנות למספר אנשי מקצוע, ולתאם ביניהם.

כך, לדוגמא, אם אתם מעוניינים ליצור אתר אינטרנט משלכם , תוכלו למצוא אצלנו מתכנתים מעולים, כותבי תוכן מוכשרים, ומקדמי אתרים מקצועיים.

המעטפת הזו, תתבטא בתחומים נוספים. כגון: תרגום מסמכים ועריכה. כחלק מהמערכת המסועפת שלנו, חברת Right4U מחזיקה עורך דין משלה. כך שכאשר מגיע אלינו לדוגמא, לקוח המעוניין בבנית אתר משלו, הוא יוכל להיעזר בעורך הדין של החברה על מנת לקבל ייעוץ משפטי בפתיחת האתר ותנאי השימוש בו. עורך הדין שלנו ינסח עבורו תקנון משפטי עבור האתר, או הסכמי עבודה מול לקוחות. עורך הדין של Right4U משמש גם כנוטריון, כך שתוכל לקבל אצלנו, במקרה הצורך, גם שירות נוטריוני.

כל לקוח שמגיע אלינו בבקשה כזו, הכוללת מספר שירותים שאנו מספקים, מקבל אוטומטית מנהל פרויקט משלו, הדואג למעקב שוטף אחר אופן התקדמות העבודה, ואיכותה.

כל פרויקט, מתחיל בפגישה פרונטלית, או באמצעות הזום, שבה משתתפים כל אנשי הצוות הרלוונטיים, כולל מנהל הפרויקט והלקוח. פגישה זו נועדה כדי לבצע יחד חשיבה משותפת, למקד מטרות ויעדים, ולהגיע לתכנית העבודה הנכונה ביותר עבור הלקוח.

במהלך הפגישה תעלנה שאלות. כל איש מקצוע יתרום את זווית הראייה שלו ויועלו תרחישים שונים, שיאפשרו להתחיל את הפרויקט ממקום מיושב, ותכנית ברורה ומסונכרנת.

שיטת עבודה ייחודית זו, חוסכת ללקוחות הרבה כאב ראש והוצאות כספיות בהווה ובעתיד. במקרים רבים, פגישה כזאת מביאה למסקנות שלא חשבו עליהם קודם, וגורמת ללקוחות לשנות תכניות ולהגיע לתוצאה מוצלחת יותר, ורווחית יותר.

ניתן לקיים פגישה כזאת בתשלום, גם לפני הצעת מחיר לפרויקט. אנחנו ממליצים מאוד על קיומה של פגישה כזאת, על מנת להיות ממוקדי מטרה, עם תכנית ברורה עד לסוף התהליך.

למעשה, זהו שירות שעומד בפני עצמו, שנועד לעזור ללקוח לקבל בהירות לגבי הצרכים שלו, ולהגיע לתוצאות מדויקות.

פגישה זו מונעת פעמים רבות אי הבנות בהמשך, או אי שביעות רצון מצד הלקוח. באם הלקוח יחליט להתקדם איתנו בתהליך, התשלום עבור הפגישה יקוזז מהתשלום הכולל על הפרויקט.

ישנה חפיפה מושלמת בין חברי הצוות השונים, ושיתוף פעולה פורה, כאשר כל אחד תורם את החלק הייחודי שלו, בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

פיתוח דיגיטל

בעולם הדיגיטלי של היום, הצורך בנוכחות אינטרנטית ובכלים ויזואליים, עולה מאד. כחלק ממערך השירות שלנו, חברת Right4U מתמחה בהכנת מצגות מקצועיות מסוגים שונים, כגון: מצגת משקיעים, מצגת עסקית, מצגת שיווקית, ועוד. הצורה המיוחדת בה אנו פועלים, חוסכת לכם את הצורך להתרוצץ בין אנשי השירות השונים כדי לקבל מצגת מושלמת.

אצלנו תמצאו את כל השירותים באותו המקום: כתיבת ועריכת תכנים למצגת, בנייה ועיצוב, עריכה מקצועית, והתאמה אישית ללקוח, כולל התאמת התכנים לקהל היעד, גם בשפה האנגלית.

במסגרת המחלקה הדיגיטלית שלנו, אנו בונים אתרי אינטרנט עדכניים, מצגות, דפי נחיתה ומספקים לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר, כדי שתקבלו אתר מבוקש ומושלם.

פרסום

אנחנו כאן, כדי שאתם תהיו בכל מקום. המומחיות שלנו היא לדאוג ללקוחות שלנו להישאר על המפה, מהצד החיובי שלה.

אנו מספקים שירותי פרסום וקידום ברמה הגבוהה ביותר. ביניהם:

  • קידום אתרים מקצועי.
  • ניהול מוניטין.
  • הכנה לפרסום, ופרסום מחקרים אקדמיים.

כתיבה ועריכה

כתיבת תוכן בעולם הדיגיטל היא אמנות בפני עצמה. כדי להבין אותה דרושות שנים של ניסיון בתחום, ואין אפשרות לקיצורי דרך. רק ניסיון מצטבר של עבודה, יסודיות והתמודדות עם תרחישים שונים מוליד תוצר מושלם, ואלו הם בדיוק השירותים שאנו מציעים: תוכן שיווקי מקורי, עדכני וחכם – שיודע להביא לקוחות ולשמור על איזון מדויק בין השפה המקצועית לשיווקית, וכמובן תוכן לאתרים המותאם למנועי החיפוש, לרבות נוכחות משמעותית בכל הרשתות החברתיות.

אנו גאים להחזיק בצוות כותבים מוכשר, המומחים כל אחד בתחומו: עריכת חומרים אקדמיים, כתיבה ספרותית, שיווקית, עריכה לשונית, הגהה, ועוד.

תרגום

צוות המתרגמים שלנו עושה עבודה מדויקת וקפדנית, כדי שתקבלו חזרה לידיים מסמך ערוך היטב, ומתורגם ברמה המקצועית ביותר.

שירותי התרגום שלנו חולשים על כל התחומים. החל מתרגום מסמכים משפטיים, אקדמיים, ספרותיים וכדו’, ועד לתרגום מצגות ואתרי אינטרנט.

אנו מעמידים לרשותכם צוות ייעודי מובחר של אנשי מקצוע, שיבטיחו כי העבודה הסופית תהיה לא פחות ממושלמת. תוכלו כמובן להיעזר רק באחד מהשירותים הללו או בכולם יחד, בהתאם לצורך ולדרישה. היחס לכל פניה הוא אישי וקשוב מאד, וחשוב לנו לשמוע את דעתכם ואת חוות הדעת שקיבלתם על העבודה.

צוות המומחים שלנו

צוות המומחים שלנו מונה אנשי מקצוע רבים, כולם בעלי הכשרה מתאימה לתחומם וניסיון רב.
תהליך גיוס העובדים לחברתנו הינו קפדני ובררני, כל חברי הצוות שלנו בלי יוצא מן הכלל הינם בעלי תארים גבוהים, והכשרות מתאימות, אשר עברו ראיונות עומק ומבחני התאמה בתחומם. חברת Right4U דוגלת במתן יחס אישי וחם לכל לקוח, במקצועיות מרבית, ערך השרות חרות על דגלינו.

אוצר אקדמי

אוצר אקדמי הינו פרויקט הדגל של חברת Right4U. מדובר במאגר ענק של מאמרים מקצועיים, שתורגמו על ידינו במהלך שנות פעילות החברה בענף.

אוצר אקדמי הוא פועל יוצא של המחלקה העוסקת בשירותים אקדמיים, המהווה חלק בלתי נפרד מפעילותה של חברת Right4U. אוצר אקדמי מהווה בשורה חדשה בתחום המאמרים האקדמיים, מיזם ענק ותועלתי, חדיש מסוגו.

עם ניסיון מוכח של שנים רבות, נשמח לספק לכם את השירות המקצועי והאישי לו אתם ראויים.

אתם עוד תוהים למה אנחנו? בטוח שלא! הצוות שלנו מחכה לתת לכם שיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות!

התקשרו עכשיו! 072-3969719