מי אנחנו

חברת Right4U הוקמה בשנת 2012 ומנתה צוות קטן של שלושה כותבים ומספר מתרגמים. שרותי החברה ויתרונותיה הופצו מפה לאוזן ולקוחותינו שמעו עלינו באמצעות חבר מביא חבר. במהלך השנים לאור ריבוי הפניות ומגוון הדרישות החלטנו להקים אתר אינטרנט במטרה לזכות בחשיפה גדולה יותר ובכדי להרחיב את חוג לקוחותינו.

כיום אנו יכולים לומר בגאווה ובאופן מוכח כי אנו החברה המובילה והמקצועית ביותר בתחומיה השונים, הכוללים בין היתר: תרגום, כתיבת תוכן לאתרים, כתיבת תכנים מכל סוג בכל נושא ולכל מטרה, הכנת מצגות ועוד…

אז.. למה לבחור דווקא בנו כחברת התרגום והתוכן שלכם?

האמת? אתם צודקים, למה שתעבדו עם חברת תוכן שאתם לא מכירים, ותבקשו מאדם שלא פגשתם מעולם לכתוב לכם טקסט שיווקי או לתרגם עבורכם מסמך קריטי? פייר, גם אנחנו היינו מהססים. אבל ככל שעוברות השנים ומעגל הכותבים והלקוחות שלנו מתרחב, אנו נוכחים לגלות פעם אחר פעם שהנוסחה שלנו פשוט עובדת, ובגדול.

הדברים הטובים קורים דווקא כשלא מתכוונים אליהם

אם לפני כמה שנים היו אומרים לנו שנהפוך להיות חברת התוכן המקצועי הגדולה בארץ, כנראה שהיינו צוחקים, למרות שבלב תמיד ידענו שההצלחה תגיע. מצוות קטן שמנה בתחילה ארבעה חברים, הפכנו בתוך זמן קצר להיות החברה המובילה בישראל לכתיבת תוכן לאינטרנט, כתיבת תרגומים, עריכה לשונית ועוד.

איך זה קרה?

בזכות עבודתם המסורה של צוות כותבים מוכשר, שאינו מעגל פינות ובוחר בקפידה את מילותיו. זוהי שיטת העבודה שלנו והנחת המוצא הבסיסית, וכשם שהיא הוכיחה את עצמה בתחילת הדרך, כך היא ממשיכה להשיג תוצאות מעולות גם עם הצטרפותם של כותבים מובחרים נוספים. והיום במבט לאחור, מה הפלא? זוהי הדרך היחידה להצליח.

התוצאה באמת מוכחת בכל סוגי הכתיבה?

הרבה לקוחות שפונים אלינו מביעים לא אחת חשש מפני עבודה הדורשת היכרות מעמיקה עם תחום ממוקד במיוחד, או שהם ספקנים לגבי הצלחתה של עבודה שדרישותיה תובעניות ומורכבות. לכן זהו המקום להסביר קצת על “לב” העבודה של Right4U ועל מהות החברה עצמה: מלבד צוות חרוץ הבקיא גם בתחומים שנחשבים “נדירים”, המשימה האמיתית שלנו היא למעשה לאתר חומר חדש.

עיקר העבודה שלנו הוא להבין בכל פניה את הצורך המדויק שלה, ולהתאים את התוצאה הסופית באופן מושלם להנחיות – מורכבות ככל שיהיו – ואפילו אם הן חדשות לנו ואיננו בדיוק מנוסים בהן. זוהי ההתמחות שלנו, ובזכות נסיון חד ומוכח, אנו יודעים כיצד להביא את החומר הרלוונטי והנכון ביותר למשימה, ולהציגו באופן ברור, נעים ומזמין.

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט

כתיבת תוכן בעולם הדיגיטל היא אמנות בפני עצמה. כדי להבין אותה דרושות שנים של נסיון בתחום, ואין אפשרות לקיצורי דרך. רק נסיון מצטבר של עבודה, יסודיות והתמודדות עם תרחישים שונים מוליד תוצר מושלם, ואלו הם בדיוק השירותים שאנו מציעים: תוכן שיווקי מקורי, עדכני וחכם – שיודע להביא לקוחות ולשמור על איזון מדויק בין השפה המקצועית לשיווקית, וכמובן תוכן לאתרים המותאם למנועי החיפוש, לרבות נוכחות משמעותית בכל הרשתות החברתיות.

כתיבה מקצועית ועסקית

אנו מעמידים לרשותכם צוות ייעודי מובחר של מתרגמים ועורכים לשוניים, מנתחים סטטיסטיים ומהנדסים, שיבטיחו כי העבודה הסופית תהיה לא פחות ממושלמת. תוכלו כמובן להיעזר רק באחד מהשירותים הללו או בכולם יחד, בהתאם לצורך ולדרישה. היחס לכל פניה הוא אישי וקשוב מאד, וחשוב לנו לשמוע את דעתכם ואת חוות הדעת שקיבלתם על העבודה.

צוות הכותבים  והמתרגמים

מערך הכותבים שלנו מונה 150 כותבים מומחים בכל התחומים, כולם בעלי הכשרה מתאימה לתחומם ונסיון רב. צוות המתרגמים שלנו מורכב מעשרות רבות של מתרגמים מומחים מכל התחומים ובכל השפות, כולם בעלי תארים אקדמיים

תהליך גיוס הכותבים לחברתנו הינו קפדני ובררני, כל הכותבים שלנו בלי יוצא מן הכלל הינם בעלי תארים גבוהים אשר עברו ראיונות עומק ומבחני כתיבה בתחומם. חברת Right4U דוגלת במתן יחס אישי וחם לכל לקוח, במקצועיות מרבית, ערך השרות חרות על דגלינו.

עם נסיון מוכח של שנים רבות, נשמח לספק לכם את השירות המקצועי והאישי לו אתם ראויים.

אתם עוד תוהים למה אנחנו? בטוח שלא! הצוות שלנו מחכה לתת לכם שיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות!