מי אנחנו

מי אנחנו

מי אנחנו

חברת Right4U הוקמה בשנת 2012 ומנתה צוות קטן של שלושה חברים, אקדמאים מומחים כל אחד בתחומו ומספר מתרגמים המתמחים בעולם האקדמי. שירותי החברה ויתרונותיה הופצו מפה לאוזן ולקוחות רבים החלו לזרום לפיתחנו. במהלך השנים, לאור ריבוי הפניות ומגוון הדרישות, החלטנו לגדול ולצרף לצוות המשפחתי אנשי מקצוע ומומחים נוספים בתחומים השונים.

כיום, אנו יכולים לומר בגאווה ובאופן מוכח כי אנו החברה המובילה והמקצועית ביותר בתחומיה השונים.

במסגרת שירותי החברה, אנו מספקים:

אז.. למה לבחור דווקא בנו?

האמת? אתם צודקים, למה שתעבדו עם חברה שאתם לא מכירים, ותבקשו מאדם שלא פגשתם מעולם ללוות אתכם בתהליך כתיבת העבודה או המחקר שלכם או להכין עבורכם מצגת משקיעים, לתרגם לכם מסמך חשוב וכו..? פייר, גם אנחנו היינו מהססים. אבל ככל שעוברות השנים וצוות העובדים והלקוחות שלנו מתרחב, אנו נוכחים לגלות פעם אחר פעם שהנוסחה שלנו פשוט עובדת, ובגדול.

כשיש לכם מקום אחד, שמאגד בתוכו מעטפת מושלמת של שירותים ברמה המקצועית ביותר, אתם חוסכים זמן, כסף, כאב ראש, והתנהלות מורכבת מול מספר רב של אנשי מקצוע.

הדברים הטובים קורים דווקא כשלא מתכוונים אליהם

אם לפני כמה שנים היו אומרים לנו שנהפוך להיות החברה הגדולה והמקצועית ביותר בארץ בתחומיה השונים, כנראה שהיינו צוחקים. למרות שבלב, תמיד ידענו שההצלחה תגיע. מצוות קטן שמנה בתחילה מספר חברים, הפכנו בתוך זמן קצר להיות החברה המובילה בישראל שנותנת מעטפת שירות מושלמת, הכוללת הכל, ברמה מקצועית, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שמירה על אווירה חמה ומשפחתית.

איך זה קרה?

בזכות עבודתם המסורה של צוות אנשי מקצוע, שאינו מעגל פינות ועושה תמיד עבודה מושלמת. זוהי שיטת העבודה שלנו והנחת המוצא הבסיסית, וכשם שהיא הוכיחה את עצמה בתחילת הדרך, כך היא ממשיכה להשיג תוצאות מעולות גם עם הצטרפותם של אנשי מקצוע נוספים, מוכשרים כל אחד בתחומו. ומה הפלא? כשיש לך מקום שמאגד בתוכו צוות מובחר מלא מוטיבציה, סביבת עבודה מלאת אנרגיה חיובית, ידע מקצועי, והיכרות עם כל חלקי המערכת – פשוט שדברים מצליחים.

התוצאה באמת מוכחת בכל התחומים?

הרבה לקוחות שפונים אלינו, מביעים לא אחת חשש מפני עבודה הדורשת היכרות מעמיקה עם תחום ממוקד במיוחד, או שהם ספקנים לגבי הצלחתה של עבודה שדרישותיה תובעניות ומורכבות. לכן, זהו המקום להסביר קצת על “לב” העבודה של Right4U, ועל מהות החברה עצמה: מלבד צוות חרוץ הבקיא גם בתחומים שנחשבים “נדירים”, המשימה העומדת בראש מעינינו היא, לתת ללקוחות שלנו שירות מושלם, ברמה הגבוהה ביותר.

עיקר העבודה שלנו הוא להבין בכל פניה את הצורך המדויק שלה, ולהתאים את התוצאה הסופית באופן מושלם להנחיות – מורכבות ככל שיהיו – ואפילו אם הן חדשות לנו ואיננו בדיוק מנוסים בהן. זוהי ההתמחות שלנו, ובזכות ניסיון חד ומוכח, אנו יודעים כיצד לתת את האמצעים הנכונים ביותר לכל פנייה. בהתאמת המומחים הספציפיים לתחום, שיטות עבודה מוכחות. והצגת הדברים באופן ברור, נעים ומזמין.

הייחודיות בחברה כמו Right4U, היא נתינת שירות מושלם כמו שרק מקום מקצועי ומכיל כל כך מסוגל לתת. החברה שלנו כוללת מגוון שירותים ברמה גבוהה, שיוצרים יחד מעטפת שלימה, החוסכת מכם את הצורך לפנות למספר אנשי מקצוע, ולתאם ביניהם.

כל לקוח שמגיע אלינו, מקבל אוטומטית מנהל פרויקט משלו, הדואג למעקב שוטף אחר אופן התקדמות העבודה, ואיכותה.

דווקא כאשר אתם בוחרים בשירותי התוכן שהם בעלי השפעה רבה על עתידכם המקצועי, הרי שאתם חייבים ללכת על הטוב ביותר – שיעניק לכם את התוצר המושלם והמקצועי.

 

המחלקה האקדמית של Right4U

ליווי מעשי בכתיבת תזה/דוקטורט ועבודות אקדמאיות

ליווי מעשי באמצעות מפגשי זום עם אנשי המקצוע שלנו, בעלי רקע בכתיבת מאות ואלפי עבודות אקדמיות בכל התחומים וניסיון של שנים רבות בליווי מעשי של סטודנטים בכתיבת עבודות אקדמיות, סמינריונים וכו’. דמיינו שיש לכם שותף פעיל לעבודה אשר ילווה אתכם ויכתוב יחד איתכם את העבודה. שירות זה יחסוך לכם שעות וימים רבים של עבודה מיותרת, בילבול ופיזור. ויעזור לכם להגיע למיקוד מקסימלי וביחד עם אנשי המקצוע שלנו להפוך את החוויה הקשה לחוויה נעימה ומשמחת והכי חשוב ללא הסיכונים וההשלכות הקשות של שירות כתיבת עבודות לסטודנטים שמציעות חברות אחרות שכותבות עבור הסטודנט את העבודה מ-א ועד-ת והמבוכה הקשה של עמידה מול מרצה זועם וחבריכם לקורס, כשאתם לא יודעים לענות על שאלות בסיסיות בעבודה “שאתם כתבתם”.

 

תרגום וסיכום מאמרים

אם יש לכם מאמר מקצועי בשפה אחרת, אשר עליו תרצו להישען לצורך כתיבת העבודה שלכם – יש מי שיעשה לכם את העבודה עד לשלביה הפרקטיים. המאמר הרצוי יתורגם, ואף יסוכם בנקודות מבהירות ומאירות עיניים אשר יספקו לכם את התוכן המתומצת להישען עליו בכתיבת המאמר או העבודה שלכם.

 

עריכה אקדמית לעבודות

בצוות Right4U מומחים מהשורה הראשונה יעזרו לכם להפוך את העבודה שלכם לאקדמית ברמה הגבוהה ביותר, עם כל הניואנסים והכללים הכתובים והבלתי כתובים כאחד.

אין זה פלא, כי הסטודנטים הנעזרים בנו זוכים לציונים גבוהים במיוחד.

 

עריכה לשונית לעבודות שונות

הדרך לתואר רצופה בעבודות רבות, עוד לפני העבודה האקדמית שמהווה את נקודת השיא יש אינספור עבודות, שיעורים ומחקרים שנחוץ להגיש כחלק ממערך הלימודים.

אם אתה סטודנט זה לא אומר שגם עברת בפקולטה ללשון, אך מה שבטוח, ששגיאות לשון וניסוח הנפוצות בכלל האוכלוסייה – לא תוכלנה לעטר את עבודותיך המושקעות. 

ב-Right4U יעניקו לך עריכה לשונית מקצועית אשר תשבח את העבודה ותהפוך אותה לתקנית ונכונה בכל הרבדים.

עבודת החוקרים יכולה להיות מסובכת לאין ערוך, אך עם המענה הרחב והכלים המדויקים של Right4U – פשוט כיף להיות חוקר!

 

עריכה אקדמית לחוקרים

על החוקר מוטלת עבודת המחקר, אבל משם הדרך רק מתחילה. מחקר, מוצלח ככל שיהיה  – לא יוכל להתקבל ללא עריכה מקצועית וקפדנית שתתאים את הלשון, הניסוח, הטקסט וארגונו לכללים האקדמאיים הכתובים ושאינם.

ב Right4U – צוות מקצועי של אקדמאים עם ניסיון רב המתמחים בעיבוד החומר הגולמי של החוקר והפיכתו למאמר מקצועי ומושלם.

 

הכנת מאמרים לפרסום

מחקר עצמאי הנכתב בין קורות הבית או המשרד אינו דומה לכזה שהולך להתפרסם לקהל הרחב, לסגל אקדמי או לכתב עת מדעי.

ב Right4U יעבור המאמר תהליך שיהפוך אותו להיות מאמר שגאים לפרסם אותו, עם צוות המומחים המוכשר והעיבוד הפרסומי יהיה המאמר ראוי ומוכן לפרסום ותהודה.

 

תיקון מאמרים שלא אושרו לפרסום

גם אם המחקר שלכם אדיר – ייתכן כי הוא לא יאושר לפרסום, זו לא סיבה ליפול. עם צוות מקצועי המכיר היטב את שטח הפרסום המחקרי – המאמר יתוקן בהתאם לכללי הפלטפורמה הרלוונטית ומהר מאד יהפוך להיות מאושר, תרתי משמע.

 

Right4U לעסקים (אבל לא רק..)

מצגות לכל מטרה

אין כמו ויז’ואל להמחשת מסר בצורה חדה, קולעת ומבריקה.

לא משנה אם אתם מרצים פופולאריים, בעלי עסקים או מהמגזר הפרטי, הדרך הקלה והחדה ביותר להעברת מסר הינה – מצגת ערוכה הממחישה את הרעיון באמצעות ויז’ואל משולב בתוכן.

ב Right4U אחראים על בניית המצגת החל מרמת התוכן ועד לשלב העריכה, העיצוב וההפקה המושלמת, כדי שהמצגת תהיה ברמה הגבוהה ביותר שאפשר ותשיג את מטרותיה באשר הן.

 

תרגום ועריכה לשונית

כל עסק עם קשרים בחו”ל מבין כי תרגום מסמכים ומידע הוא חלק בלתי נפרד מהעסק. ב-Right4U תוכלו לקבל שירותי תרגום ועריכה לשונית על ידי מתרגמים ועורכים מקצועיים ואמינים אשר יתרגמו ויערכו לכם את המסמכים הדרושים – כולל אפשרות מורחבת לתרגום משפטי, נוטריוני ואפוסטיל ותוך מתן מענה מידי והתחייבות לזמנים שמתאימים לכם.

 

תרגום משפטי נוטריוני ואפוסטיל

ב Right4U מעניקים לכם את כל שירותי התרגום בכל הרמות.

בנוסף לתרגום הרגיל ישנם גם אפשרות תרגום נוטריוני המהווה תוקף משפטי וכן חותמות אפוסטיל לאלו הנצרכים לכך.

צוות המתרגמים שלנו עושה עבודה מדויקת וקפדנית, כדי שתקבלו חזרה לידיים מסמך ערוך היטב, ומתורגם ברמה המקצועית ביותר.

אצלנו לא תצטרכו לצאת מהבית! נבוא לאסוף את המסמכים מביתכם (בכל רחבי הארץ) ולאחר סיום התהליך נחזיר אליכם את המסמכים המוכנים.

 

ניתוח נתונים לכל מטרה

מצאתם את עצמכם נדרשים לניתוח נתונים סטטיסטיים לצורך מחקר שוק, מחקר מוצר ופילוח נתונים רלוונטיים? זה מה שבעלי עסקים יקבלו אצלנו:

  • בדיקת מהימנות לשאלונים או סקרי דעת קהל.
  • ניתוח נתונים סטטיסטיים לאחר הפצת הסקרים – על מנת לקבל מסקנות הניתנות לעיבוד ורפלקציה.
  • דוח דיווח תוצאות מעשיות

עם ניסיון מוכח של שנים רבות, נשמח לספק לכם את השירות המקצועי והאישי לו אתם ראויים. אתם עוד תוהים למה אנחנו? בטוח שלא! הצוות שלנו מחכה לתת לכם שיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות!

התקשרו עכשיו! 072-3969719

שנחזור אליך עם הצעת מחיר וכל הפרטים?

דילוג לתוכן