מי אנחנו

לקבלת השירות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

חברת Right4U הוקמה בשנת ,2012 ומנתה צוות קטן של שלושה חברים, אקדמאים מומחים כל אחד בתחומו ומספר מתרגמים המתמחים בעולם האקדמי. שירותי החברה ויתרונותיה הופצו מפה לאוזן ולקוחות רבים החלו לזרום לפיתחנו. במהלך השנים, לאור ריבוי הפניות ומגוון הדרישות, החלטנו לגדול ולצרף לצוות המשפחתי אנשי מקצוע ומומחים נוספים בתחומים השונים.

כיום, אנו יכולים לומר בגאווה ובאופן מוכח כי אנו החברה המובילה והמקצועית ביותר בתחומיה השונים.

במסגרת שירותי החברה, אנו מספקים:

אז.. למה לבחור דווקא בנו?

האמת? אתם צודקים, למה שתעבדו עם חברה שאתם לא מכירים, ותבקשו מאדם שלא פגשתם מעולם ללוות אתכם בתהליך כתיבת העבודה או המחקר שלכם או להכין עבורכם מצגת משקיעים, לתרגם לכם מסמך חשוב וכו..? פייר, גם אנחנו היינו מהססים. אבל ככל שעוברות השנים וצוות העובדים והלקוחות שלנו מתרחב, אנו נוכחים לגלות פעם אחר פעם שהנוסחה שלנו פשוט עובדת, ובגדול.

כשיש לכם מקום אחד, שמאגד בתוכו מעטפת מושלמת של שירותים ברמה המקצועית ביותר, אתם חוסכים זמן, כסף, כאב ראש, והתנהלות מורכבת מול מספר רב של אנשי מקצוע.

הדברים הטובים קורים דווקא כשלא מתכוונים אליהם

אם לפני כמה שנים היו אומרים לנו שנהפוך להיות החברה הגדולה והמקצועית ביותר בארץ בתחומיה השונים, כנראה שהיינו צוחקים. למרות שבלב, תמיד ידענו שההצלחה תגיע. מצוות קטן שמנה בתחילה מספר חברים, הפכנו בתוך זמן קצר להיות החברה המובילה בישראל שנותנת מעטפת שירות מושלמת, הכוללת הכל, ברמה מקצועית, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שמירה על אווירה חמה ומשפחתית.

איך זה קרה?

בזכות עבודתם המסורה של צוות אנשי מקצוע, שאינו מעגל פינות ועושה תמיד עבודה מושלמת. זוהי שיטת העבודה שלנו והנחת המוצא הבסיסית, וכשם שהיא הוכיחה את עצמה בתחילת הדרך, כך היא ממשיכה להשיג תוצאות מעולות גם עם הצטרפותם של אנשי מקצוע נוספים, מוכשרים כל אחד בתחומו. ומה הפלא? כשיש לך מקום שמאגד בתוכו צוות מובחר מלא מוטיבציה, סביבת עבודה מלאת אנרגיה חיובית, ידע מקצועי, והיכרות עם כל חלקי המערכת – פשוט שדברים מצליחים.

התוצאה באמת מוכחת בכל התחומים?

הרבה לקוחות שפונים אלינו, מביעים לא אחת חשש מפני עבודה הדורשת היכרות מעמיקה עם תחום ממוקד במיוחד, או שהם ספקנים לגבי הצלחתה של עבודה שדרישותיה תובעניות ומורכבות. לכן, זהו המקום להסביר קצת על “לב” העבודה של Right4U, ועל מהות החברה עצמה: מלבד צוות חרוץ הבקיא גם בתחומים שנחשבים “נדירים”, המשימה העומדת בראש מעינינו היא, לתת ללקוחות שלנו שירות מושלם, ברמה הגבוהה ביותר.

עיקר העבודה שלנו הוא להבין בכל פניה את הצורך המדויק שלה, ולהתאים את התוצאה הסופית באופן מושלם להנחיות – מורכבות ככל שיהיו – ואפילו אם הן חדשות לנו ואיננו בדיוק מנוסים בהן. זוהי ההתמחות שלנו, ובזכות ניסיון חד ומוכח, אנו יודעים כיצד לתת את האמצעים הנכונים ביותר לכל פנייה. בהתאמת המומחים הספציפיים לתחום, שיטות עבודה מוכחות. והצגת הדברים באופן ברור, נעים ומזמין.

הייחודיות בחברה כמו Right4U, היא נתינת שירות מושלם כמו שרק מקום מקצועי ומכיל כל כך מסוגל לתת. החברה שלנו כוללת מגוון שירותים ברמה גבוהה, שיוצרים יחד מעטפת שלימה, החוסכת מכם את הצורך לפנות למספר אנשי מקצוע, ולתאם ביניהם.

כל לקוח שמגיע אלינו, מקבל אוטומטית מנהל פרויקט משלו, הדואג למעקב שוטף אחר אופן התקדמות העבודה, ואיכותה.

דווקא כאשר אתם בוחרים בשירותי התוכן שהם בעלי השפעה רבה על עתידכם המקצועי, הרי שאתם חייבים ללכת על הטוב ביותר – שיעניק לכם את התוצר המושלם והמקצועי.

 

מי יכול להנות משירותי החברה?

(לחצו על האפשרות הרלוונטית עבורכם)

עם ניסיון מוכח של שנים רבות, נשמח לספק לכם את השירות המקצועי והאישי לו אתם ראויים.

אתם עוד תוהים למה אנחנו? בטוח שלא! הצוות שלנו מחכה לתת לכם שיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות!

התקשרו עכשיו! 072-3969719

דילוג לתוכן