מי אנחנו

חברת Right4U הוקמה בשנת ,2012 ומנתה צוות קטן של שלושה כותבים ומספר מתרגמים. שירותי החברה ויתרונותיה הופצו מפה לאוזן ולקוחותינו שמעו עלינו באמצעות חבר מביא חבר. במהלך השנים, לאור ריבוי הפניות ומגוון הדרישות, החלטנו להקים אתר אינטרנט במטרה לזכות בחשיפה גדולה יותר, ובכדי להרחיב את חוג לקוחותינו.

כיום, אנו יכולים לומר בגאווה ובאופן מוכח כי אנו החברה המובילה והמקצועית ביותר בתחומיה השונים.

במסגרת שירותי החברה, אנו מספקים:

אז.. למה לבחור דווקא בנו כחברת התרגום והתוכן שלכם?

האמת? אתם צודקים, למה שתעבדו עם חברה שאתם לא מכירים, ותבקשו מאדם שלא פגשתם מעולם להכין עבורכם מצגת משקיעים, לתרגם לכם מסמך חשוב, או ללוות אתכם בתהליך כתיבת העבודה או המחקר שלכם? פייר, גם אנחנו היינו מהססים. אבל ככל שעוברות השנים וצוות העובדים והלקוחות שלנו מתרחב, אנו נוכחים לגלות פעם אחר פעם שהנוסחה שלנו פשוט עובדת, ובגדול.

כשיש לך מקום אחד, שמאגד בתוכו מעטפת מושלמת של שירותים ברמה המקצועית ביותר, אתה חוסך זמן, כסף, כאב ראש, והתנהלות מורכבת מול מספר רב של אנשי מקצוע.

הדברים הטובים קורים דווקא כשלא מתכוונים אליהם

אם לפני כמה שנים היו אומרים לנו שנהפוך להיות חברת התוכן והתרגום המקצועי הגדולה בארץ, כנראה שהיינו צוחקים. למרות שבלב, תמיד ידענו שההצלחה תגיע. מצוות קטן שמנה בתחילה מספר חברים, הפכנו בתוך זמן קצר להיות החברה המובילה בישראל שנותנת מעטפת שירות מושלמת, הכוללת הכל, ברמה מקצועית, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שמירה על אווירה חמה ומשפחתית.

איך זה קרה?

בזכות עבודתם המסורה של צוות אנשי מקצוע, שאינו מעגל פינות ועושה תמיד עבודה מושלמת. זוהי שיטת העבודה שלנו והנחת המוצא הבסיסית, וכשם שהיא הוכיחה את עצמה בתחילת הדרך, כך היא ממשיכה להשיג תוצאות מעולות גם עם הצטרפותם של אנשי מקצוע נוספים, מוכשרים כל אחד בתחומו. ומה הפלא? כשיש לך מקום שמאגד בתוכו צוות מובחר מלא מוטיבציה, סביבת עבודה מלאת אנרגיה חיובית, ידע מקצועי, והיכרות עם כל חלקי המערכת – פשוט שדברים מצליחים.

התוצאה באמת מוכחת בכל התחומים?

הרבה לקוחות שפונים אלינו, מביעים לא אחת חשש מפני עבודה הדורשת היכרות מעמיקה עם תחום ממוקד במיוחד, או שהם ספקנים לגבי הצלחתה של עבודה שדרישותיה תובעניות ומורכבות. לכן, זהו המקום להסביר קצת על “לב” העבודה של Right4U, ועל מהות החברה עצמה: מלבד צוות חרוץ הבקיא גם בתחומים שנחשבים “נדירים”, המשימה העומדת בראש מעינינו היא, לתת ללקוחות שלנו שירות מושלם, ברמה הגבוהה ביותר.

עיקר העבודה שלנו הוא להבין בכל פניה את הצורך המדויק שלה, ולהתאים את התוצאה הסופית באופן מושלם להנחיות – מורכבות ככל שיהיו – ואפילו אם הן חדשות לנו ואיננו בדיוק מנוסים בהן. זוהי ההתמחות שלנו, ובזכות ניסיון חד ומוכח, אנו יודעים כיצד לתת את האמצעים הנכונים ביותר לכל פנייה. בהתאמת המומחים הספציפיים לתחום, שיטות עבודה מוכחות. והצגת הדברים באופן ברור, נעים ומזמין.

הייחודיות בחברה כמו Right4U, היא נתינת שירות מושלם כמו שרק מקום מקצועי ומכיל כל כך מסוגל לתת. החברה שלנו כוללת מגוון שירותים ברמה גבוהה, שיוצרים יחד מעטפת שלימה, החוסכת מכם את הצורך לפנות למספר אנשי מקצוע, ולתאם ביניהם.

כל לקוח שמגיע אלינו, מקבל אוטומטית מנהל פרויקט משלו, הדואג למעקב שוטף אחר אופן התקדמות העבודה, ואיכותה.

כל פרויקט, מתחיל בפגישה פרונטלית, או באמצעות הזום, שבה משתתפים כל אנשי הצוות הרלוונטיים, כולל מנהל הפרויקט והלקוח. פגישה זו נועדה כדי לבצע יחד חשיבה משותפת, למקד מטרות ויעדים, ולהגיע לתכנית העבודה הנכונה ביותר עבור הלקוח.

במהלך הפגישה תעלנה שאלות. כל איש מקצוע יתרום את זווית הראייה שלו ויועלו תרחישים שונים, שיאפשרו להתחיל את הפרויקט ממקום מיושב, ותכנית ברורה ומסונכרנת.

שיטת עבודה ייחודית זו, חוסכת ללקוחות הרבה כאב ראש והוצאות כספיות בהווה ובעתיד. במקרים רבים, פגישה כזאת מביאה למסקנות שלא חשבו עליהם קודם, וגורמת ללקוחות לשנות תכניות ולהגיע לתוצאה מוצלחת יותר.

ניתן לקיים פגישה כזאת בתשלום, גם לפני הצעת מחיר לפרויקט. אנחנו ממליצים מאוד על קיומה של פגישה כזאת, על מנת להיות ממוקדי מטרה, עם תכנית ברורה עד לסוף התהליך.

למעשה, זהו שירות שעומד בפני עצמו, שנועד לעזור ללקוח לקבל בהירות לגבי הצרכים שלו, ולהגיע לתוצאות מדויקות.

פגישה זו מונעת פעמים רבות אי הבנות בהמשך, או אי שביעות רצון מצד הלקוח. באם הלקוח יחליט להתקדם איתנו בתהליך, התשלום עבור הפגישה יקוזז מהתשלום הכולל על הפרויקט.

ישנה חפיפה מושלמת בין חברי הצוות השונים, ושיתוף פעולה פורה, כאשר כל אחד תורם את החלק הייחודי שלו, בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

דווקא כאשר אתם בוחרים בשירותי התוכן שהם בעלי השפעה רבה על עתידכם המקצועי, הרי שאתם חייבים ללכת על הטוב ביותר – שיעניק לכם את התוצר המושלם והמקצועי.

 

מי יכול להנות משירותי החברה?

(לחצו על האפשרות הרלוונטית עבורכם)

אקדמאים/סטודנטים

 

ליווי מעשי בכתיבת תזה/דוקטורט ועבודות אקדמאיות

ליווי מעשי באמצעות מפגשי זום בהם אנשי המקצוע שלנו, בעלי רקע בכתיבת מאות ואלפי עבודות אקדמיות בכל התחומים וניסיון של שנים רבות בליווי מעשי של סטודנטים בכתיבת עבודות אקדמיות, סמינריונים וכו’. דמיינו שיש לכם שותף פעיל לעבודה אשר ילווה אתכם ויכתוב יחד איתכם את העבודה. שירות זה יחסוך לכם שעות וימים רבים של עבודה מיותרת, בילבול ופיזור. ויעזור לכם להגיע למיקוד מקסימלי וביחד עם אנשי המקצוע שלנו להפוך את החוויה הקשה לחוויה נעימה ומשמחת והכי חשוב ללא הסיכונים וההשלכות הקשות של שירות כתיבת עבודות לסטודנטים שמציעות חברות אחרות שכותבות עבור הסטודנט את העבודה מ-א ועד-ת והמבוכה הקשה של עמידה מול מרצה זועם וחבריכם לקורס, כשאתם לא יודעים לענות על שאלות בסיסיות בעבודה “שאתם כתבתם”.

תרגום וסיכום מאמרים

אם יש לכם מאמר מקצועי בשפה אחרת, אשר עליו תרצו להישען לצורך כתיבת העבודה שלכם – יש מי שיעשה לכם את העבודה עד לשלביה הפרקטיים. המאמר הרצוי יתורגם, ואף יסוכם בנקודות מבהירות ומאירות עיניים אשר יספקו לכם את התוכן המתומצת להישען עליו בכתיבת המאמר או העבודה שלכם.

עריכה אקדמית לעבודות

בצוות Right4U מומחים מהשורה הראשונה יעזרו לכם להפוך את  העבודה שלכם לאקדמית ברמה הגבוהה ביותר, עם כל הניואנסים והכללים הכתובים והבלתי כתובים כאחד.

אין זה פלא, כי הסטודנטים הנעזרים בנו זוכים לציונים גבוהים במיוחד.

עריכה לשונית לעבודות שונות

הדרך לתואר רצופה בעבודות רבות, עוד לפני העבודה אקדמית שמהווה את נקודת השיא יש אינספור עבודות, שיעורים ומחקרים שנחוץ להגיש כחלק ממערך הלימודים.

אם אתה סטודנט זה לא אומר שגם עברת בפקולטה ללשון, אך מה שבטוח, ששגיאות לשון וניסוח הנפוצות בכלל האוכלוסייה – לא תוכלנה לעטר את עבודותיך המושקעות. 

ב-Right4U יעניקו לך עריכה לשונית מקצועית אשר תשבח את העבודה ותהפוך אותה לתקנית ונכונה בכל הרבדים.

מאגר מאמרים מתורגמים לעברית

אוצר אקדמי

אוצר אקדמי הינו פרויקט הדגל של חברת Right4U. מדובר במאגר ענק של מאמרים מקצועיים, שתורגמו על ידינו במהלך שנות פעילות החברה בענף.

אוצר אקדמי הוא פועל יוצא של המחלקה העוסקת בשירותים אקדמיים, המהווה חלק בלתי נפרד מפעילותה של חברת Right4U. אוצר אקדמי מהווה בשורה חדשה בתחום המאמרים האקדמיים, מיזם ענק ותועלתי, חדיש מסוגו.

חוקרים

 

עבודת החוקרים יכולה להיות מסובכת לאין ערוך, אך עם המענה הרחב והכלים המדויקים של Right4U – פשוט כיף להיות חוקר!

עריכה אקדמית

על החוקר מוטלת עבודת המחקר, אבל משם הדרך רק מתחילה. מחקר, מוצלח ככל שיהיה  – לא יוכל להתקבל ללא עריכה מקצועית וקפדנית שתתאים את הלשון, הניסוח, הטקסט וארגונו לכללים האקדמאיים הכתובים ושאינם.

ב Right4U – צוות מקצועי של אקדמאים עם ניסיון רב המתמחים בעיבוד החומר הגולמי של החוקר והפיכתו למאמר מקצועי ומושלם.

הכנת מאמרים לפרסום

אינו דומה מחקר עצמאי הנכתב בין קורות הבית או המשרד, לכזה שהולך להתפרסם לקהל הרחב , לסגל אקדמי או לכתב עת מדעי.

ב Right4U יעבור המאמר תהליך שיהפוך אותו להיות מאמר שגאים לפרסם אותו, עם צוות המומחים המוכשר והעיבוד הפרסומי יהיה המאמר ראוי ומוכן לפרסום ותהודה.

תיקון מאמרים שלא אושרו לפרסום

גם אם המחקר שלכם אדיר – ייתכן כי הוא לא יאושר לפרסום, זו לא סיבה ליפול. עם צוות מקצועי המכיר היטב את שטח הפרסום המחקרי – המאמר יתוקן בהתאם לכללי הפלטפורמה הרלוונטית ומהר מאד יהפוך להיות מאושר, תרתי משמע.

מגזר עסקי

 

תרגום עסקי

כל עסק עם קשרים בחו”ל מבין כי תרגום מסמכים ומידע הוא חלק בלתי נפרד מהעסק. ב Right4U תוכלו לקבל שירותי תרגום על ידי מתרגמים מקצועיים ואמינים אשר יתרגמו לכם את המסמכים הדרושים – כולל אפשרות מורחבת לתרגום משפטי, נוטריוני ואפוסטיל ותוך מתן מענה מידי והתחייבות לזמנים שמתאימים לכם.

דיגיטל

כתיבת תוכן בעולם הדיגיטל היא אמנות בפני עצמה, וכדי להבין אותה דרושות שנים של ניסיון בתחום בלי אפשרות לקיצורי דרך. רק ניסיון מצטבר של עבודה, יסודיות והתמודדות עם תרחישים שונים מוליד תוצר מושלם, ואלו הם בדיוק השירותים שאנו מציעים: תוכן שיווקי מקורי, עדכני וחכם – שיודע להביא לקוחות ולשמור על איזון מדויק בין השפה המקצועית לשיווקית, וכמובן תוכן לאתרים המותאם למנועי החיפוש, לרבות נוכחות משמעותית בכל הרשתות החברתיות.

צוות הכותבים שלנו מכירים ונושמים את עולם הדיגיטל ויודעים להתאים את התוכן למטרה השיווקית ובהתאם לפלטפורמות השונות.

עריכה לשונית וכתיבת תוכן

בהנחה שקהל היעד שלכם הוא אינטליגנטי ומבין דבר, הרי שייצור חומר, שכתובו תוך עמידה בכללי הלשון והעלאה סדירה של חומרים לצורך עניין הקהל וקידום האתר – הינם פעולות הדורשות יצירתיות גבוהה, משאבים, זמן כוח וכסף.

בעולם התוכן המתקדם של היום, הרי שגם גוגל סורק את האתר כבעיני אדם, כך שהדרישה לחומר מקצועי ותורם הינה אינסופית, לכן מקומם של אנשי המקצוע בתחום התוכן נצרך מתמיד כדי להיות על הגובה האינטרנטי ולהגדיל מכירות.

מצגות לכל מטרה

חברת Right4U מתמחה בהכנת מצגות מקצועיות מסוגים שונים, כגון: מצגת משקיעים, מצגת עסקית, מצגת שיווקית, ועוד, תוך התאמה קולעת לקהל היעד הספציפי ואפשרויות רחבות ומקיפות מכל תחומי הויז’ואל והתוכן.

ב Right4U תקבלו את כל מהלך בנית במצגות, החל מאיסוף החומר, ניתוח, בניית התבנית השיווקית, עיצוב, עריכה מקצועית והתאמה אישית ללקוח ו/או לצרכן, עם אפשרות לתרגום המצגת לשפות שונות.

מגזר פרטי

 

גם האדם הפרטי פוגש לעיתים את עולם התוכן נושק לעולמו, במיוחד בשירותי תרגום לצרכים בינלאומיים, שירותי מצגות לאירועים משפחתיים או נרחבים ותרגום ועריכת תכנים או ספרים היוצאים לאור.

תרגום משפטי נוטריוני ואפוסטיל

ב Right4U מעניקים לכם את כל שירותי התרגום בכל הרמות.

בנוסף לתרגום הרגיל ישנם גם אפשרות תרגום נוטריוני המהווה תוקף משפטי וכן תרגום אפוסטיל לאלו הנצרכים לכך.

צוות המתרגמים שלנו עושה עבודה מדויקת וקפדנית, כדי שתקבלו חזרה לידיים מסמך ערוך היטב, ומתורגם ברמה המקצועית ביותר.

תרגום ועריכת ספרים

כל אחד שרוצה להוציא ספר יודע כי העבודה שנדרשת ממנו אינה פשוטה כלל וכלל, ואם הספר מתורגם משפה אחרת – הרי שהעבודה דורשת פי כמה.

רק ב Right4U תוכלו להיות רגועים לגבי ספר חלומותיכם, עם תרגום מקצועי, עריכת תוכן ברמה גבוהה על ידי מומחים בתחומם ועריכת כלל שלבי בניית הספר עד הוצאתו לאור. עם Right4U הספר שלכם יהיה מוכן במהירות, יעילות ודייקנות מושלמת.

מצגות לכל מטרה

אין כמו ויז’ואל להמחשת מסר בצורה חדה, קולעת ומבריקה.

לא משנה אם אתם מרצים פופולאריים, בעלי עסקים או מהמגזר הפרטי, הדרך הקלה והחדה ביותר להעברת מסר הינה –מצגת ערוכה הממחישה את הרעיון באמצעות ויז’ואל משולב בתוכן.

ב Right4U אחראים על בנית המצגת החל מרמת התוכן ועד לשלב העריכה, העיצוב וההפקה המושלמת, כדי שהמצגת תהיה ברמה הגבוהה ביותר שאפשר ותשיג את מטרותיה באשר הן.

 

עם ניסיון מוכח של שנים רבות, נשמח לספק לכם את השירות המקצועי והאישי לו אתם ראויים.

אתם עוד תוהים למה אנחנו? בטוח שלא! הצוות שלנו מחכה לתת לכם שיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות!

התקשרו עכשיו! 072-3969719