0723969719

תרגום אתרי אינטרנט

תרגום אתרי אינטרנט

תרגום אתרי אינטרנט

שירותי תרגום אתרים מקצועיים – Right4U

אין בעלי עסקים שאנחנו מכירים שלא רוצים להתפתח ולפתח את החזון והמותג העסקי שלהם. כולנו מאמינים במה שאנחנו עושים, רוצים לחשוף את המותג שלנו לקהלי היעד שלנו, לגלות קהלי יעד חדשים, לפרוץ גבולות אל מעבר לים עם המוצר הישראלי שלנו ולזכות בהכרה בכל העולם, זו שתמיד האמנו שמגיעה לנו, למוצר שלנו ולמותג העסקי שלנו.

נשמע לכם כמו חלום? לא תאמינו כמה זה נגיש עבורכם. כל ילד בן 8 היום יודע להכנס לאינטרנט, להקליד את פרטי כרטיס האשראי של אמא ולקנות לו מוצרים מכל העולם. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי שקהלי היעד שלכם מרחבי העולם יחשפו אליכם ויקנו את המוצר שלכם – להיות נגישים ולהתאים את האתר שלכם לקהל היעד.

חברת Right4U כאן כדי לעזור לכם להשיג את המטרה. אנו חברת תרגום מקצועית המציעה שירותי כתיבת תוכן שיווקי לאתרים למטרות קידום במנועי החיפוש, כמו גם שירותי קופירייטינג לצד שירותי עריכה מתקדמים, עד להצלחה עסקית של העסק.

שוק גלובאלי מול עסק מקומי

המציאות של היום, מחייבת אותנו להחזיק באתר אינטרנט פעיל, מקצועי המתעדכן על בסיס קבוע ולא פחות מזה. אתר אינטרנט שיכול לפנות לקהלים שונים בעולם ואיננו מוגבל לשוק המקומי בלבד. השוק הישראלי הינו קטן יחסית וההתרחבות לעבר קהל יעד פוטנציאלי בשוק הבינלאומי היא למעשה האפשרות היחידה להגדיל את קהל הלקוחות שלכם. על כן, כתיבת מאמרים לקידום אתרים בגוגל כמו גם תרגום מקצועי של התכנים באתרכם מעברית לשפות אחרות, הוא עניין למקצוענים בלבד.

אל תניחו לחובבן לעשות עבודה שעלולה לעלות לכם בבזבוז כספכם וזמן יקר לשווא ואף בפגיעה במוניטין החברה. כל מילה בתרגום הייעודי היא חשובה ועל כן עליה להיעשות על ידי אנשי מקצוע.

איך תפרצו גבולות בעולם העסקים?

אז מה באמת עושים כדי להתרחב? שירותי תרגום אתרים זו התשובה שלכם. אמנם אנחנו הראשונים להסכים שעברית היא שפה נהדרת, אך ביום-יום רוב אוכלוסיות העולם אינן קוראות או דוברת עברית. אתר אינטרנט שכתוב בעברית פונה ללקוח הישראלי בלבד. לכן, לא מספיק שאתר העסק שלכם עדכני, פעיל ומעוצב באופן מושלם, על האתר שלכם לכלול גם את האפשרות לגלוש בשפות פרט לעברית (אל תבהלו, לרוב תרגום מעברית לאנגלית יהיה מספיק והותר כדי להגיע לקהלי היעד שלכם).

תרגום אתרים מקצועי – לא “עוד” תרגום

בתור אנשים ששולטים באנגלית או בשפה אחרת או עושים מדי פעם שימוש ב-Google translate, אולי נדמה לנו שמשימת תרגום אתרים היא עניין פשוט. אך בפועל, מדובר בעניין מאתגר שדורש מומחיות וניסיון. קחו למשל, משפטים וסיסמאות שיווקיות שמקודדות ב-ד.נ.א שלנו כצרכנים ישראלים והתגבשו במסגרת תרבות שיווקית של שנים – כל אלה כנראה לא ממש יניעו לקוחות במדינה אחרת ומתרבות צרכנית אחרת לרכוש מוצר.

יכולים להעיד על כך הרבה מאוד תרגומי אתרים כושלים, סביר להניח שנתקלתם בכמה מהם בעבר. תרגומי אתרים מקצועי צריך להתאים לתוכן האתר שלכם ולקהל היעד הגלובלי שאליו אתם פונים, זאת ע”י עיבוד והתאמה למקום אליו אתם מכוונים – גיאוגרפית ועסקית – מה שמכונה בשפה המקצועית – “לוקאליזציה”.

לוקאליזציה – המקום בו תרגום אתרים וכתיבת תוכן נפגשים

לוקאליזציה הופכת את תוכן האתר שלכם לכזה ש”עובד” בתרבות השוק במדינה הזרה, ומדבר אל קהל היעד בה. תרגום אתרים הוא לא “עוד” תרגום טקסט. מתרגמי אתרים צריכים להיות אנשי מקצוע מוכשרים במיוחד. כמו כל מתרגם, עליהם להכיר על בוריין את שפת המקור ושפת היעד, אבל לא פחות מזה, עליהם להיות מומחים בתחום כתיבת תוכן שיווקי, הגהה לשונית וכתיבה לצרכי קידום אתרים – הן בשפת המקור של הטקסט והן בשפת היעד!

לצורך כך מתרגמי אתרים עושים ימים כלילות להכיר את מנגנוני השוק במדינות השונות, את שוק הצרכנים המקומי, מילות החיפוש הספציפיות לשפה ואת המגמות העולמיות בקידום אתרים ובשיווק.

מהם החסרונות של תרגום אתרים אוטומטי

עדיין מתלבטים האם תרגום האתר שלכם באופן מקצועי הוא צעד כדאי? אתם לא היחידים. הביקוש לתרגום אתרים הולך וגדל בשל העובדה שבעלי עסקים רבים מבינים את החשיבות הרבה של תרגום האתר שלהם. עד כדי כך שחלקם יתרגמו את האתר לשפות אחרות מלבד אנגלית! לדוגמא, מי שינסה לפרוץ במדינות דוברות ספרדית יבצע תרגום אתר לספרדית וכדומה. יחד עם הביקוש, צצים ספקים המבצעים תרגום אתר אונליין באמצעים שונים כגון אפליקציות ואתרים שיוכלו בלחיצת כפתור אחת, לתרגם בצורה אוטומטית את הטקסט שלכם.

לתרגום זה, המכונה גם ‘תרגום מכונה’ בשפה המקצועית, יתרונות כגון חיסכון כלכלי, חיסכון בזמן (חוסך את החיפוש אחר איש מקצוע) ועבודה מהירה שמסתכמת בקליק אחד. ואמנם, לא מומלץ להסתמך לחלוטין על תרגום אתרים אוטומטי, מפאת איכות התרגום הירודה. בסופו של דבר אף מכונה לא תוכל להחליף את המוח האנושי, ובעיקר כאשר מדובר בטקסט מורכב כגון מסמכים אקדמיים, מסמכים משפטיים ורפואיים, ומסמכים רגישים נוספים.

הנה כמה נקודות למחשבה נוספת בנושא – מה תרגום אתרים מקצועי יוכל להעניק לאתר העסקי שלכם:

  • הגדלת קהל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם והרחבתו לזירה הבינלאומית.
  • עם החברה המקצועית שתבחרו, תוכלו לעשות “רשימת שפות” אופציונלית אליה תתרגמו את האתר שלכם, לאחר ניתוח קהלי היעד וההבנה של המטרות והיעדים שלכם.
  • חשיפת האתר העסקי שלכם למנועי החיפוש העולמיים.
  • האפשרות לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש באמצעות מילות וביטויי קידום ספציפיים לשפה ולשוק היעד.
  • תכנים שיווקיים הפונים באופן ספציפי לקהל היעד אליו אתם מתכוונים.

האתר שלכם זקוק לתרגום מקצועי

עדיין מתלבטים האם תרגום האתר שלכם באופן מקצועי הוא צעד כדאי? הנה כמה נקודות למחשבה  – מה תרגום אתרים מקצועי מעניק לאתר העסקי שלכם:

  • הגדלת קהל הלקוחות הפוטנציאללים שלכם והרחבתו לזירה הבינלאומית.
  • חשיפת האתר העסקי שלכם למנועי החיפוש העולמיים.
  • האפשרות לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש באמצעות מילות וביטויי קידום ספציפיים לשפה ולשוק היעד.
  • תכנים שיווקיים הפונים באופן ספציפי לקהל היעד אליו אתם מתכוונים.

את כל אלה תוכלו להשיג רק באמצעות תרגום אתרים איכותי, מקצועי ומוקפד.

חשוב שתזכרו, השוק הבינלאומי קוסם ומפתה, אך גם גדוש בתחרות וסטנדרטים גבוהים ביותר. כתיבת תוכן לאתרים איכותי ונגיש הוא שיקבע בסופו של דבר האם הגולש באתר ירכוש את המוצר או השירות של העסק שלכם או ידלג הלאה, לאתר הבא. חברת תרגום אתרים מקצועית תשרת את המוניטין של העסק שלכם ותיצור עבורו כניסה חלקה אל זרועות השוק הבינלאומי.

Right4U – הכתובת שלכם לתרגום אתרים מקצועי

חברת Right4U חברת תרגום וכתיבת תוכן מובילה מזה שנים בתחום שירותי תרגום אתרים ישראלים לשפות שונות. בזכות שירות אמין, מקצועי ואיכותי ואלפי לקוחות מרוצים, אנחנו מחזיקים כיום צי של עשרות כותבים ומתרגמים מקצועיים המתמחים בכתיבה מקצועית בכלל התחומים והסוגים.

הכותבים שלנו הם אקדמאיים בעלי הכשרה מקצועית בתחום התרגום, השיווק וניתוח שווקים. הם חיים את המילה הכתובה כמו גם את הטרנדים החמים והמגמות הבינלאומיות. עבורם, לוקאליזציה מקצועית היא שם המשחק ולכן הם יודעים בדיוק כיצד להפיק במיוחד עבורכם את התוצר המקצועי והמדויק ביותר שיוביל את העסק שלכם להצלחה.

רוצים לפרוץ לשוק הבינלאומי עם העסק והמוצר שלכם? היכנסו עכשיו וקבלו חינם הצעת מחיר אטרקטיבית לתרגום אתרים מקצועי ואיכותי.

שנחזור אליך עם הצעת מחיר וכל הפרטים?

דילוג לתוכן