הכנת מצגת - איש כותב על לוח

הכנת מצגת

מצגת מעניקה ערך מוסף להרצאת דברים. היא מעשירה את המסר, מעבה ומעצימה אותו. היא הופכת את אופן ההגשה שלו לחלק בלתי נפרד מהחוויה של החשיפה אליו. מצגת ממחישה באופן ויזואלי את הרעיון. הקול והצבע מעניקים לו נפח ותהודה.

המצגת מקלה על הנחשפים אליה להבין ולקלוט את המסר. מצגות לדוגמא מאפשרות לשומעים ולרואים להתרכז ולהתמקד בנושא המועבר.

מצגת מקצועית ומושקעת, המוגשת באמצעים המקלים על קליטתה (סאונד טוב, רזולוציית צבע גבוהה, מעוצבת וידידותית למשתמש) מהווה אמצעי שיווקי רב חשיבות ותועלת.

אך בניית מצגות אינה עבודה קלה.

 

הסוד בהכנת מצגות מנצחות

מצגת מהווה מכשיר רב עצמה להצגת מוצר או שירות אבל תועלתה אינה מתמצה רק בהיותה אלמנט שיווקי המסייע כמנוע וכמנוף לעסקים; הכנת מצגת מקצועית מאפשרת לכם להציג מודלים שונים, תרשימי זרימה, תהליכים ודברים רבים נוספים באופן הממחיש את מהותם ואת עיקרם.

הכנת מצגות אינה עבודה קלה, אך היא משתלמת ביותר.

מצגת מאפשרת לחוקרים להציג את עבודתם, במיוחד בתחומים שבהם המחשת הרעיון והשלבים השונים של פיתוחו ניתנים להמחשה חזותית. שימוש במצגת עשוי להיות הקלף המנצח בפרזנטציות שונות. שילוב של אלמנטים ואפקטים חזותיים וקוליים יוצר מכפיל כוח חשוב.

 

הסוד של הכנת מצגות מנצחות הוא:

 • עיצוב מצגות – שימוש באלמנטים גרפיים המושכים את העין ומסדרים את המידע המוצג באופן בהיר.
 • כתיבה שיווקית – כזו שתעביר את המסר באופן ברור ותשווק את המוצר שלכם באופן המושלם.
 • רצף הצגה ברור – בניית סדר שקופיות המסייע לקהל לעקוב אחר הנאמר ולספוג את המידע.
 • שירותי הכנת מצגת וכתיבת תוכן מקצועיים – רבים נעזרים בשירותים מקצועיים לצורך בניית מצגות מקצועיות ואפקטיביות.

 

הכנת מצגת - אנשים שמחים איתנו

מצגת מנצחת רק עם Right4U!

מצגות מקצועיות לפי דרישה

חברת Right4U עושה עבורכם ובשבילכם את העבודה המקצועית של הכנת מצגת.

אנשי מקצוע האמונים על הפקת מצגות הן מבחינת התוכן, הטכניקה, הטכנולוגיה והגרפיקה יכינו עבורכם את המצגת המבוקשת על פי צרכי הלקוח ודרישותיו.

מקצועיות נאמדת ונמדדת בין השאר – ויהיו כאלה שיגידו בעיקר – כי מלאכת שכנוע אפקטיבית מתחילה ולא אחת מסתיימת גם באפקט ובאפקטיביות של המילה הראשונה, שיוצרת וקובעת את הרושם הראשוני.

כאשר המילה הראשונה היא גם המילה האחרונה- אות וסימן היא ליעילות העברת המסר.

 

הכנת מצגת עם Right4U

הכנת מצגת לאירוע, לארגונים, עסקים, פרטיים או לכל מטרה מתבצעת על ידי צוות של אנשי מקצוע בתחומי תוכן ממגוון נושאים מקצועיים, באקדמיה ומחוץ לה, המאומנים ומיומנים בטכניקות כתיבה רבות, בכל הסוגים והסוּגות הנדרשים עבור בניית מצגות, לרבות בכתיבה שיווקית המכוונת להעצמת המסר ולחידודו.

כל אלו מהווים ערובה למצגת עוצמתית ואפקטיבית.

חברתנו מציגה ומציעה ללקוחותיה, ההולכים ומתרבים את אנשי המקצוע אשר שיתוף הפעולה המקצועי והאנושי שלהם מנוצל במלואו ובמיטבו לטובת הלקוחות. על מנת לקבל מידע, פרטים והצעת מחיר מסודרת בנושא הכנת מצגות.

אתם מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס המקוון ולשלוח אלינו, מענה מהיר שתקבלו מאתנו יאפשר לכם ולנו לצאת לדרך משותפת מוצלחת ו…. מנצחת!

צריכים להעביר פרזנטציה חשובה אבל לא מוצאים את הידיים והרגליים? מחפשים את הדבר שיעניק להרצאה שלכם את הניצוץ הייחודי שלה אבל לא יודעים מאיפה להתחיל?

נרמוז לכם, היא מורכבת מארבע אותיות, מתחילה במ’ ואם תהיו חכמים, יכולה להסתיים במחיאות כפיים סוערות לכם, נכון – מצגת!

בעולם המהיר והוויזואלי שלנו, שימוש במצגת כחלק מהרצאה פרונטלית או פרזנטציה הוא כבר כמעט בגדר חובה. בין אם מדובר בפעילות עסקית, שיווקית, ארגונית או אקדמית, מצגת איכותית מעשירה ומדגישה את המסר שלכם. היא מקשטת את הדברים שלכם ומעניקה להם צבעים וצלילים ייחודיים. היא מעניקה לקהל תחושה חווייתית ומשאירה בו חותם, ולא פחות מזה, מקלה על ההבנה ועל השמירה על הקשב. גם כשמדובר בתכנים מורכבים או ארוכים במיוחד.

 

איך מצגת טובה עוזרת לי?

שימוש במצגת עשוי להיות הקלף המנצח בהרצאה, הפרזנטציה או ההצגה שלכם. אבל מה יש בה, במצגת טובה שמצליח לייצר אימפקט כל כך גדול? קבלו כמה נקודות למחשבה:

 • חידוד והעשרת המסר – המצגת מדגישה ומדגימה את המסר שלכם באמצעים של שמע וויזואליות. היא “מוליכה” את המאזין בצורה אלגנטית ומובנית צעד אחר צעד בנתיב המהלך המחשבתי שבניתם והופכת אותו לשותף מלא לדרך המובילה אל המסקנות והמסר שלכם.
 • ריכוז ועניין – במצגת טובה יש פוטנציאל להפוך את הפרזנטציה שלכם לכזו שתופסת את מלוא תשומת הלב של הקהל שלכם, משאירה את ההצצות בטלפון וטרדות היום מחוץ למשוואה ושומרת את המאזינים שלכם ממוקדים לאורך כל ההרצאה.
 • כח עזר עבור המציג – מצגת איכותית תסייע לכם כדוברים ביצירת מסגרת ומתווה להרצאה או הפרזנטציה שלכם. היא כלי עזר חיוני שמזכיר לכם את התכנים שרציתם להעביר ואת סדר הצגתם, כך שלא תפספסו שום עניין!
 • מותירה חותם גם אחרי הפרזנטציה – בין אם מדובר בתוכן שיווקי, בפגישה חשובה בעבודה או בהרצאה אקדמית, מצגת טובה מותירה אימפקט שממשיך לחיות במחשבות ובזיכרון של הקהל שלכם, גם אחרי שתרדו מהבמה.

 

הכנת מצגות מנצחות – המתכון הסודי

מצגת טובה היא דבר נהדר. אבל, כמו כל הדברים הטובים – צריך לעבוד קשה בשבילה. ממש קשה. ומי שניסה יודע, שהכנת מצגת טובה דורשת הרבה מאוד זמן, משאבים והשקעה וגם אז, התוצאה, היא לא תמיד מה שקיוויתם.

אז איך בכל זאת בונים מצגת טובה? אלה העקרונות שלנו:

 • עיצוב – שימוש באלמנטים גרפיים איכותיים ומדויקים שמושכים את העין ואת הלב וכמובן, ומסדרים את המידע באופן בהיר.
 • כתיבה שיווקית – לחשוב שיווקי. תוכן המצגת חייב להעביר את המסר באופן ברור ולהציג את המוצר (הממשי או קונספטואלי) שלכם באופן המושלם.
 • רצף הצגה ברור – הרצף הנכון הוא חלק מהאסטרטגיה שבבסיס המצגת. הבניית סדר שקופיות שיסייע לקהל לעקוב, לספוג את המידע ולהוליך אותו בקו המחשבה שלכם הוא עניין חיוני בבניית המצגת.
 • ידע ומקצוענות – ניסיון עשיר ומקצוענות בהכנת מצגות מעולות הוא רכיב חשוב במתכון. מצגת שנבנתה על ידי איש מקצוע מנוסה מספקת את התוצרים ועושה לכם עבודה קלה.

 

שירות הכנת מצגות של Right4U

חברת Right4U עושה עבורכם את העבודה המקצועית של הכנת מצגת. אנשי המקצוע המדהימים שלנו הם מקצוענים עם תעודות והם מצליחים להביא את תחום בניית המצגת לדרגת אומנות של ממש.

הצוות שלנו הוא בין תחומי ומורכב מאנשי מקצוע בתחומי התוכן במגוון ענק של תחומים מקצועיים או אקדמיים, מומחים לגרפיקה ועיצוב, כתיבה שיווקית ועוד.

הצוות שלנו יוכל לספק לכם תוצר מוגמר ואיכותי, מצגת שהיא לא פחות מושלמת. והכל בדיוק לפי הצרכים והדרישות שלכם.

צריכים להעביר פרזנטציה וזקוקים למצגת? מלאו כבר עכשיו את הפרטים שלכם בטופס המקוון וקבלו ייעוץ והצעת מחיר נוחה ומשתלמת והמצגת המושלמת, בדרך אליכם!

 

כל הזכויות שמורות ל-2010© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר