רוצה שנתקשר אליך?
כתיבה אקדמית וסיוע בכתיבת עבודות

כתיבה אקדמית

איזה סטודנט לא מכיר את תחושת חוסר האונים כשהוא ניצב בפני מטלה של כתיבה אקדמית שאין לו מושג כיצד לכתוב אותה? או התחושה שענית לא נכון ונותרו שעות ספורות עד מועד ההגשה? חיי הסטודנט בישראל מורכבים יותר מאשר הסטודנט בארצות אחרות.

בעוד בקמפוסים רבים בעולם הסטודנטים שוכרים דירה במעונות, חיים באופן מלא ממלגה או מימון ממשלתי ויכולים להקדיש את כל זמנם ללימודים, בישראל המצב שונה. בישראל הסטודנטים הינם לרוב מבוגרים יותר, לפעמים בעלי משפחה, הנאלצים לממן את שכר הדירה והלימודים בעזרת עבודה מאומצת. אז מה הפלא שלפעמים מתעורר הצורך לרכוש עבודה בשל מחסור אמיתי בזמן להכינה כיאות?

סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות לסטודנטים

כאמור, כתיבת העבודה צורכת זמן רב והכנה מראש. אנחנו מציעים כתיבת עבודה בכל נושא החל משלב חיפוש החומר הביבליוגראפי, ועד להגשת העבודה המלאה. על מנת להפיק את המרב מהעבודה אנחנו משלבים אתכם בהכנתה. כל שלב ישלח אליכם לאישור כך תוכלו לוודא כי העבודה מתקדמת בכיוון הנכון ולפי דרישות הקורס ודרישותיכם הפרטניות.

חשוב לציין כי צוות הכותבים שלנו מורכב מבעלי תואר שני לכל הפחות ובעלי ניסיון בכתיבה אקדמית. כתיבת העבודה נעשית באופן מקורי ובלבדי עבורכם. בנוסף רכישת עבודה מקורית הינה חוקית לגמרי.

על מנת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר חשוב שתדעו לספק לנו את מירב הפרטים על העבודה המבוקשת: מגבלות עמודים או מילים, דרישת מקורות באנגלית ועברית כמובן האם יש צורך בהצגת רפרט לעבודה , מועדי הגשות ביניים ומועד הגשה סופי.

כתיבה אקדמית

מחפש עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות וצריך רק ייעוץ והכוונה?

החברה מספקת לא רק שירותי הכנת עבודות אלא גם שירותי הכוונה וייעוץ בתחומי כתיבה אקדמית. אם ברצונכם להכין את העבודה או סמינריון בעצמכם. אנו נדריך אתכם לגבי כללי הכתיבה האקדמית, מבנה העבודה הרצוי ועוד. הכותבים שלנו ישמחו לחלוק מהשכלתם וניסיונם על מנת לעזור לכם לחדד את שאלת או השערת המחקר ולמצוא מקורות ביבליוגראפיים מתאימים.

אם 'נתקעתם' ברגע האחרון, אם אתם יודעים מבעוד מועד שלא תוכלו להגיש בזמן או אם אתם מעוניינים בייעוץ וסיוע בלבד אנחנו הכתובת עבורכם.

כל הזכויות שמורות ל-2017© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר