0723969719

ניהול אתרים

ניהול אתרים

ניהול אתרים

תוכן עניינים

יכול להיות שאתם אופים את הפיצה הכי טובה בעיר, מעצבים את הבתים הכי יפים בארץ או מוכרים את הציוד הדיגיטלי הכי מתקדם בקוסמוס. אבל כדי שהקהל ידע את זה ויגיע אליכם בהמוניו חייב להיות לכם אתר אינטרנט ברמה המתאימה, שמופיע בין תוצאות החיפוש הראשונות בגוגל.

כידוע, לאפות פיצות ולנהל אתר אינטרנט אלו שני מקצועות שונים. אז כדי שכולם יהיו מרוצים, הפיצות עליכם והאתר עלינו!

כשהגולשים אוהבים, גוגל אוהבת

פעם היה מספיק לגבב כמה מילים, לדחוף ביניהן כמה ביטויי מפתח ולהעלות כמה דפים כאלו לאתר כדי שהאתר יעלה בדירוג של מנועי החיפוש. אלה היו ימים יפים לכותבי התוכן אבל היום זה פשוט לא בכיוון. האלגוריתם של גוגל עובר כל הזמן שינויים ושדרוגים ועם הזמן הוא השתכלל, והיום הוא מוכוון יותר מאי פעם כלפי הגולש.

הרובוטים של גוגל סורקים ומחפשים את התכנים המעניינים, הרלוונטיים והעדכניים ומתעלמים מתוכן חסר משמעות, ולא משנה כמה ביטויי מפתח שזורים בו. זה קצת נשמע כמו מדע בדיוני כשכותבים את זה ככה אבל מה שגוגל מחפשת זה את התוכן שמעניין את הגולשים.

השירות שגוגל רוצה לתת לגולש הוא לאתר עבורו את האתרים שישרתו אותו בצורה אופטימלית, יציעו לו תכנים עדכניים, נעימים ונוחים לקריאה, באתרים שעולים במהירות ומותירים אותו מרוצה מחוויית החיפוש והגלישה.

ולסיכום, כשהגולשים אוהבים את האתר, גוגל אוהבת אותו גם, וכולנו יודעים כמה האהבה של גוגל משמעותית לאתר שלנו.

ניהול אתרים - אתר מכוון

Right4U –  אמני ניהול אתרים

איתור מילות החיפוש המדויקות והנכונות לעסק ואחר כך כתיבת תכנים בסטנדרט הגבוה ביותר שגם מכילים בתוכם פיזור אופטימלי של מילות החיפוש האלו, זו אמנות ואומנות.

בנוסף לכך צריך לאתר את התמונות המעניינות והמדויקות ביותר, לפתור על הדרך בעיות טכניות שמתעוררות, לענות באופן אדיב ומהיר לכל פניות הגולשים, ולעשות לכל זה הגעה, אה.. הגאה.. אה.. הגהה! אבל איכותית, שלא תשאיר חלילה איזו שגיאת כתיב שנפלה לשם כתוצאה מכל הג’ינגול הזה, הרי גם את הפיצה צריך להוציא בזמן מהתנור!

אז בואו ניפגש, נכיר, תספרו לנו מי אתם, מה אתם יודעים לעשות ומה אתם רוצים לתת לקהל הגולשים העצום שמחכה לכם.

אנחנו מבטיחים להקשיב, להפנים, לחקור את השוק, לאפיין, לדייק, לדייק ושוב לדייק, עד שנגיע יחד לאפיון האתר ולניהול השוטף האופטימלי שלו, שיצעיד אתכם אל ראש רשימת החיפושים בגוגל, וישאיר אתכם שם על בסיס קבוע.

אז אצלנו או אצלכם?

שנחזור אליך עם הצעת מחיר וכל הפרטים?
דילוג לתוכן