תנאי התקשרות – סיוע אקדמי 

*ההסכם מנוסח בלשון זכר, אך מתייחס לשני המינים. 

 

לקוח יקר, אנו מודים לך שבחרת להשתמש בשירותי סיוע אקדמי בכתיבת עבודות אקדמיות של רייט-4-יו ושמחים לעמוד לשירותך. 

 

להלן תנאי ההתקשרות בין הלקוח ובין רייט-4-יו : 

 

           תיאור השירות

 1. מודל סיוע ייחודי, שמצד אחד מסייע משמעותית בכתיבת העבודה ומצד שני משאיר את הלקוח זה שכותב את העבודה שלו בעצמו. אנו מאמינים בסיום התואר ביושרה!
 2. את הלקוח ילווה אחד או יותר מתוך צוות המומחים של רייט-4-יו בהתאמה אישית לפי שיקול דעתה של רייט-4-יו, תוך התאמה לצרכי הלקוח. 
 3. רייט-4-יו תעשה כל שביכולתה על מנת לספק ללקוח שירות מקצועי ואדיב.
 4. רייט-4-יו מתחייבת לשמור על פרטיות וסודיות לקוחותיה ולא להעביר כל סוג של מידע לגורמים נוספים, מלבד צוות העובדים.
 5. רייט-4-יו מתחייבת לעשות את כל המאמצים ולהפעיל את כל הכישורים, הניסיון והיכולות כדי לתת מענה מקצועי ולסייע לסטודנט בעבודותו וזאת בהתאם למידע שמסר הלקוח בעת ההתקשרות עם החברה, לרבות קבצים והנחיות לכתיבת העבודה ממוסד הלימודים בו הוא לומד.
 6. רייט-4-יו מתחייבת כי הלקוח לא יקבל עבודה מוכנה מראש / מועתקת / משוכתבת, וכי כל התכנים שיכתבו במהלך הסיוע האקדמי יכתבו יחד עם הלקוח והינם תכנים מקוריים בהתאם לצרכי הלקוח שיעלו במפגשי הסיוע. 
 7. הסיוע האקדמי יתבצע באמצעות מפגשי גוגל מיט אונליין מול המסייע המתאים מתוך צוות המסייעים של רייט-4-יו , כל התקשרות עם המלווה תהיה באמצעות המייל ו/או טלפונית באמצעות פנייה למשרד בטלפונים: 054-6200800 / 0723969719. 
 8. לרשות הלקוח יעמדו מספר השעות שקנה למשך שנה וחצי מיום הרכישה, והוא זכאי לממש אותן גם לצורך דרישות אקדמיות נוספות וזאת בתנאי שיש לחברה יכולת לסייע בתחום הלימודים הספציפי והלקוח רכש חבילה מתאימה לסיוע במספר עבודות. 
 9. ישלח ללקוח קישור למפגש האונליין בסמוך למועד המפגש המתוכנן.
  משך כל מפגש סיוע אונליין הוא 60 דקות (ובהתאם לצורך ניתן לקיים מפגשים ארוכים יותר עם תיאום מראש). 
 10. רייט-4-יו תסייע לסטודנט בפועל באופן מעשי עם העבודה (לדוגמה: חיפוש מאמרים, כתיבת ביבליוגרפיה, ניתוח סטטיסטי ועוד) ואין מדובר בהנחיה או הקניית מידע תיאורטי בלבד.
 11. הלקוח מודע לכך שאין אפשרות לבקש מ-רייט-4-יו לבצע עבורו (במקומו) את העבודה ו/או חלקים ממנה, שלא בנוכחותו במפגשי האונליין. 
 12. מובא לידיעת הלקוח כי במקרים מסוימים בשל חוסר התאמה בין הלקוח למסייע מצוות רייט-4-יו או בשל כל סיבה אחרת, רייט-4-יו רשאית להחליף את המלווה בכל עת, וזאת בהתאם לשיקול דעתה וככל שיידרש, תוך מניעת/מזעור פגיעה בלקוח ככל שניתן. 
 13. במקרים בהם מתעורר הצורך מצד הלקוח להחליף מלווה – הלקוח יעדכן בהקדם את צוות המשרד, שיעשה את מירב המאמצים להחלפת המלווה לשביעות רצון הלקוח.
 14. אין התחייבות מצד רייט-4-יו לכמות שעות מסוימת שבה תסתיים העבודה על כל פרויקט, מאידך רייט-4-יו עושה את כל המאמצים לסיים את התהליך בצורה המהירה ביותר ובהתאם לנסיבות העבודה.
 15. רייט-4-יו תהיה רשאית להשתמש בעבודה כולה או בחלקה לאחר 12 חודשים מיום סיום ההתקשרות לגבי העבודה.שינוי מועד המפגש / איחורים

 1. לקוח המעוניין להודיע על ביטול/שינוי מועד מפגש, נדרש לעשות זאת לפחות 12 שעות לפני שעת המפגש שנקבעה מראש. 
 2. במקרים שלא תהיה הודעה של 12 שעות לפחות מראש על שינוי מועד המפגש תהיה רשאית רייט-4-יו להחשיב את המפגש כמפגש שהתקיים ולקזז אותו מחבילת השעות של הלקוח (כמובן שיופעל שיקול דעת ובמקרים בהם ניתן להתחשב בלקוח צוות רייט-4-יו יעשה זאת).

 

ביטול עסקה 

 1. אנחנו רוצים רק לקוחות מרוצים ומאמינים באיכות ובטיב השירות שלנו ולכן ביטול חבילת שעות סיוע אקדמי (במקרים של אי שביעות רצון) תתאפשר בכל שלב בקיזוז השעות שנוצלו ולפי מחירי החבילה שנוצלה בפועל ודמי טיפול של 90 ש”ח + מע”מ.
 2. בקשה לביטול העסקה/זיכוי חלקי ניתן לבצע טלפונית במספר 072-3969719 או בהודעה כתובה לדוא”ל office@right4u.co.il.
 3. לקוח שרכש חבילת שעות ורוצה לבטל את העסקה לאחר שלא ניצל כלל את החבילה ותוך 14 ימים מיום הרכישה ובתנאי שנשארו יותר מיומיים למועד שנקבע לתחילת ביצוע השירות יחוייב בדמי שירות וביטול של 100 ש”ח או 5% בסכום העסקה. לאחר 14 ימים ביטול העסקה יהיה בכפוף לשיקול דעתה הבלעדית של החברה.

 

תנאי תשלום

 1. התשלום על השירות יבוצע לפני תחילת תהליך הליווי כתנאי לתחילת התהליך.

 

*החברה רשאית לעדכן את תנאי ההתקשרות בכל עת. 

דילוג לתוכן