תיק עבודות

נתקעתם ברגע האחרון בלי חומר ויזואלי להרצאה, ואינכם יודעים מאיפה להתחיל? צריכים להעביר רעיון או מסר בצורה ברורה, רהוטה ומשכנעת? אנחנו כאן כדי לסגור לכם את הפינה הזו בדיוק!

. מצגות

נתקעתם ברגע האחרון בלי חומר ויזואלי להרצאה, ואינכם יודעים מאיפה להתחיל? צריכים להעביר רעיון או מסר בצורה ברורה, רהוטה ומשכנעת? אנחנו כאן כדי לסגור לכם את הפינה הזו בדיוק!

בכל תחום התמחות שהוא, ובהתאם לקהל היעד ולמטרת ההרצאה (אקדמית, עסקית או שיווקית) – הכותבים המומחים שלנו יבנו עבורכם מצגת מקצועית, בהירה ופשוטה, תוך מעקב צמוד אחר כל הדרישות שלכם. אנו מתאימים את הכותבים לתוכן הנדרש בהתאם לתחום המקצועי הספציפי, ודואגים להכניס למצגת את החומר הרלוונטי, הנכון והאיכותי שיעשה את הקסם ויגרום לאפקט ה’וואו’ בקרב הצופים. את המצגות נבנה בפורמט שנוח לכם, באורך המתאים לכם ובשימוש בידע, בטון ובמשלב השפה שאתם בוחרים.

המצגות שאנחנו בונים שומרות תמיד על הכללים הבאים:

  • תוכן ברור – אנחנו תמיד רהוטים וברורים, אבל גם לעולם לא מוותרים על העומק
  • סדר – כרונולוגיה הגיונית ונעימה לצד עיצוב אסתטי ומזמין
  • ערך מוסף – בהתאם לסוג ההרצאה, אנו מקפידים להוסיף למצגת יותר מהחומר הבסיסי, כך שיישאר טעם של עוד: דוגמאות חיות ורלוונטיות לנאמר, אנקדוטות מעניינות ומידע “בהערת שוליים”, המפנה לעיון נוסף ומותיר רושם בקרב השומעים.

תיק עבודות, מצגות וסרטונים:

מצגת שיווקית

כולל עיצוב לוגו וכתיבת תוכן לפרוייקט נדל”ן באומן שבאוקראינה

ומה הלקוח אומר..?

אלופים מקצועיים ויצירתיים ברמה אחרת מכל מה שהכרתי שירות מקצועי חם אדיב וזמין כמו שלא ראיתי באף מקום אחר בשוק תודה רבה לכם מקרב לב

יותם הרוש

מצגת משקיעים

כולל עיצוב לוגו וכתיבת תוכן לאפליקציה חדשה לשיתוף תוכן

מצגת שיווקית

עיצוב מצגת בסיסית ועריכת התוכן לחברת ביטוח

מצגת רפואית

מצגת להרצאה עם עיצוב בסיסי כולל כתיבה ועריכה של התוכן
. כתיבת תוכן

כתיבת תוכן לאתר עו”ד

כתיבה ושכתוב התוכן באתר החדש של עו”ד שי גרין

ארז היקר, תודה על העבודה המקצועית, המסורה והמאורגנת. במחיר סביר ובעזרתך אתר האינטרנט שלי מותאם למנועי חיפוש וכתוב בצורה רהוטה. מעריך מאד את עזרתכם ושמח ששמרתם על התוכן הייחודי שלי עם השדרוג המקצועי מטעמכם. מוזמנים להתרשם בעצמכם: Https://www.law-sg.co.il

שי גרין
. תרגום
תרגום ועריכה לדוקטורט במשפטים

תרגום ועריכה לתזה כ- 300 עמודים

לצוות רייט-4-יו, אבקש להודות לכל אחד מכם על השירות המעולה, האישי, האדיב והמקצועי שקיבלתי מכם. אבקש להודות אישית לדנה (עורכת הלשון) על עריכה מקצועית ומצוינת לעבודת הדוקטורט שלי. למרות שמדובר בעבודת מחקר שמבוססת על מחקר אמפירי כמותי, שמשלבת בתוכה ניתוחים סטטיסטיים, דנה הפגינה בקיאות בהבנת החומר. הערותיה המועילות במהלך העריכה תרמו רבות להבהרת סוגיות שונות בעבודה. זאת ועוד. דנה נתנה מענה לכל שאלותיי והערותיי שעלו במהלך העריכה, גם הערות שהצריכו לקרוא חומרים חיצוניים כל זאת במסירות ובמקצועיות רבה. אבקש להודות אישית גם לכל מי שעבד על תרגום התקציר לאנגלית לרבות דניאל על עריכה לשונית מעולה כך שהעבודה המוגמרת של המסמך הייתה מעולה ומקצועית. אבקש להודות אישית לארז ויפתח על מתן שירות אדיב ומקצועי. למרות שמדובר בחברה שנותנת שירות ללקוחות רבים, ההרגשה הייתה שהשירות הוא אישי, המענה להודעות היה מהיר ולא פחות חשוב מכך עבודה מכל הלב ובמסירות רבה. תודה רבה על הכל ומאחלת לכם המשך עשייה מבורכת. ניבין עימנואל

. ניתוחים סטטיסטיים

תכנים להרצאה פרונטלית, מחקר אקדמי או כתבה מקצועית – יכולים להיות כתובים בצורה נפלאה ובאופן שיהיה משכנע ומושך, אך כל עוד הם נעדרים ניתוח סטטיסטי, העמדה המוצגת בהם אף פעם לא תהיה “חזקה” מספיק, ולמעשה יהיה קל להפריך אותה עם נתונים אחרים. כדי לבנות טיעון אמיתי המתחשב בכל הפרמטרים, ושאפשר יהיה לצאת ממנו לאפיקי מחקר או פעולה חדשים – אין ברירה אלא להיעזר בנתונים מדעיים שיוכיחו אפילו את המובן מאליו. בין אם הדבר נעשה בקהילה האקדמית ובין במגזר העסקי – פרסומו של מידע חדש לעולם לא יקבל את היחס הרציני המגיע לו, אם הוא לא יהיה מעוגן בהוכחות מהמציאות!

לשאול את השאלה הנכונה

גם במקרים של ניתוח סטטיסטי לסטודנטים, וגם בהכנת ניתוח סטטיסטי לעסקים, חשוב להבין כי התהליך עשוי להיות עקב האכילס של כל הטיעון שלכם בטקסט – אם אינכם בונים אותו נכון; כמעט בכל הפעמים, החישוב הסטטיסטי יטמון בחובו הטיה אנושית מסוכנת המתקיימת במתח העדין שבין ה- common sense האינטואיטיבי, ובין העובדות המדעיות היבשות. כדי להביא את הטיעון הרציני והמדויק ביותר, שיתחשב גם ביוצאים מהכלל וגם במהלכים שאינם רלוונטיים, יש לזקק את השאלה הנכונה באופן מדעי – כך שהתוצאות יהיו אמיתיות ונאמנות למציאות בשטח. רק כך תוכלו לעמת את העמדה שלכם בפני ביקורת נגדית, בפני טענות אלטרנטיביות ובפני ספקנות באופן כללי. אנו בחברת Riight4U מעמידים לרשותכם צוות מומחים לסטטיסטיקה הכולל בוגרים מצטיינים מכל תחומי המחקר – מדעים מדויקים, מדעי הרוח והחברה, שיתאימו את הניתוח הסטטיסטי לשדה המחקר הספציפי שלכם, ובכל תבנית שתרצו: בקבצי אקסל וב- SPSS, בתוכנת STATA, Access ועוד.