דרושים כותבים

תרגום מרוסית לעברית

Right4U זכרו את השם. אתם עשויים להיזקק לו – אולי כבר עכשיו, אולי בעתיד הלא רחוק. החברה מציעה ומספקת שירותי תרגום לכל שפה, לרבות, כמובן לשפה הרוסית.

אם אתם אנשי עסקים, סטודנטים, חוקרים, מרצים, ספורטאים, תיירים או באים במגע עם רוסיה ועם התרבות הרוסית אתם ודאי עשויים להיזקק להבנת השפה, ליכולת להבין אותה ולדעת מה נדרש מכם.

תרגום מסמכים ותוכן שיווקי לרוסית מחייב הקפדה ודיוק, היות שכל מלה עשויה להיות הרת משמעות. יחיד ההבדל בין תרגום חפוז ורשלני לבין תרגום מקצועי, אמין ומוקפד- בדיוק סוג התרגום שמציעה ומספקת חברתנו.

על מנת לקבל תרגום ברמה הנדרשת אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באמצעות הטופס המקוון ולמלא בו את פרטיכם. נציגת שירות שלנו תחזור אליכם בהקדם על מנת לתאם צרכים, זמן וציפיות. כמו כן תקבלו הצעת מחיר מסודרת.

המלצות של לקוחות Right4u

כל מלה חשובה

לא דומה תרגום מסמך ענייני ו"יבש" לתרגום ספר, שאמור להעביר מעברית לרוסית לא רק את המשמעות המדויקת, המילונית של המלים אלא בעיקר את הרוח, את ההשראה, את הקצב, את העושר הלשוני והמילולי, את עולם הדימויים, את כל העולם הנברא בשפה הזורמת והקולחת.

החברה מציעה את המתרגמים המקצועיים ביותר ובעלי הניסיון הרב ביותר בתרגום בכלל ובתרגום לרוסית בפרט. אם אתם רוצים להתמצא בשוק הרוסי או לחדור אליו, אם אתם רוצים להתוודע אל התרבות הרוסית ולהשפיע עליה, אם חשוב לכם לדעת את תוכנו של מאמר חשוב או אם כל סיבה אחרת היא העומדת ביסוד הפנייה שלכם אל שירות תרגום לרוסית- חברת Right4U מאפשרת לכם לקבל את מבוקשכם באופן שישביע את רצונכם.

לבד מתרגום החברה מציעה מגוון שירותים ובהם: תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט, הכנת מצגות ועוד. על מנת להתוודע אל מכלול השירותים אל היקפם ואל המיומנות הרבה שמחייבת את אנשי המקצוע שלנו, אתם מוזמנים לגלוש כאן באתר ולהתרשם במו עיניכם. כמו כן תוכלו לקרוא עדות והמלצות של לקוחות שהסתייעו בשירותינו.

אם וכאשר נזקקים לשירות תרגום לשפה הרוסית ולכל שפה שהיא, אין סיבה לחפש מתרגמים. הם ממתינים לכם כאן והם ישמחו לבצע עבורכם את תרגום המבוקש לשפה חשובה ומדוברת על ידי מאות אלפי תושבי המדינה שעלו אליה בגלי עלייה שונים ממדינות חבר העמים והם מהווים, באופן טבעי, פלח שוק עצום בעל כוח קנייה רב. אנחנו כאן, לשירותכם!

 

שירותי תרגום נוספים:

 

כל הזכויות שמורות ל-2017© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר