שירות מקצועי

עריכה לשונית

במהלך השנים, עם כל לקוח חדש בו אנו נתקלים, אנו מבינים כמה השירות הוא נדבך חשוב בשביעות הרצון של הלקוח. נכון, התכנים והתוצרים שאנו מנפיקים חשובים, ואין ספק שאיכותם ומקוריותם עומדים בראש סדר העדיפויות שלנו (ובהתאם, גם של הלקוח) אבל נוכחנו לדעת כי גם אם לקוח יקבל את הטקסט הטוב ביותר בעולם, הוא לא יהנה מהחוויה ולא ישמח לחזור שוב לחברה המספקת את השירות, אם השירות שניתן לו היה לא אדיב, לא קשוב, לא חם.

 

הדגש הוא על השירות

בדיוק מסיבה זו, אנו שמים את השירות הניתן מצד כל אנשי הצוות כאן ב- Right4U כדגש משמעותי בתהליך שלנו ונותנים לכל לקוח את התחושה שהוא הלקוח היחידי והחשוב ביותר עבורנו. אנו נלווה אתכם החל מתהליך האיפיון והבנת הצרכים, דרך היצירה עצמה ועד שתקבלו את כל התוצרים לשביעות רצונכם המלאה!

 

צוות איכותי, לשירותכם

אנו ב- Right4Uמשקיעים מאמצים רבים וממוקדים על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר שבעינינו הם זכאים וראויים לו. חלק משמעותי מן השירות הוא איכות הצוות הכותב. הכותבים של Right4U הם כותבים מאומנים ומיומנים, בעלי השכלה רחבה ונסיון רב בתחום כתיבת התוכן, המתמחים בתחומים שונים ביניהם כתיבת תוכן קידומי ושיווקי, שירותי תרגום, יצירת מצגות ועוד.

 

כדי שתמשיכו לחזור, פעם אחר פעם

איכות השירות של Right4U באה לידי ביטוי בעיקר באחריותה ובמחויבותה לספק ללקוחותיה מוצר מוגמר, ערוך, מלוטש ומנוסח ברהיטות, תוך עמידה בכל דרישות הסף, וזאת מתוך ראיית הלקוח כמשאב וכנכס החשוב ביותר שלה. אנו רוצים לוודא כי לקוח הבוחר לשוב ולבחור בנו, פעם אחר פעם, הוא לקוח שמקבל את הטוב מכל העולמות – גם תוצרים איכותיים מן המעלה הראשונה וגם שירות איכותי וקשוב.

כל הזכויות שמורות ל-2010© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר