שירות מקצועי

עריכה לשונית

במהלך השנים, עם כל לקוח נוסף שהצטרף לשירותינו, התחזקה אצלנו ההבנה עד כמה השירות הוא נדבך חשוב בשביעות רצון הלקוח. אמת, התכנים שאנו מייצרים חשובים, ואיכותם ומקוריותם עומדים בראש סדר העדיפויות שלנו, וכמובן גם של הלקוח. עם זאת, נוכחנו לדעת שגם אם הלקוח יקבל את הטקסט המוצלח ביותר מבחינתו, הוא לא ייהנה מהחוויה ולא יחזור לאותה חברה, אם לא זכה לשירות אדיב, קשוב ומקצועי.

דגש על השירות

מסיבה זו, אנו שמים דגש משמעותי על נושא השירות, מצד כל אחד ואחד מאנשי הצוות ב-Right4U. מבחינתנו, כל לקוח הוא היחיד והחשוב ביותר מבחינתנו. לכן, נלווה אתכם בכל תהליך, החל משלב האפיון והבנת הצרכים, עבור ביצירה עצמה, ועד שתקבלו את כל התוצרים, באיכות גבוהה ולשביעות רצונכם המלאה.

תרגום תעודת נישואין לעברית

צוות איכותי, לשירותכם

אנו ב-Right4U משקיעים מאמצים רבים וממוקדים, במטרה לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, שהם זכאים וראויים לו. טיב השירות נגזר  גם מאיכות צוות התוכן שאחראי לאותו לקוח. אנשי הצוות של Right4U הינם כותבים מיומנים, בעלי השכלה רחבה וניסיון רב בעולמות התוכן, המתמחים בתחומים שונים, ובהם כתיבת תוכן שיווקי וקידומי, שירותי תרגום, יצירת מצגות, ועוד.

כתיבת תוכן לאתרים

לעבוד יחד, פעם אחר פעם

איכות השירות של Right4U באה לידי ביטוי באחריות ומחויבות לספק לכל לקוח מוצר מוגמר, ערוך, מלוטש ומנוסח ברהיטות, העומד בכל דרישות הסף, מתוך תפיסה הרואה בכל לקוח משאב ונכס חשוב ביותר של החברה. אנו רוצים לוודא כי לקוח הבוחר לשוב אלינו, פעם אחר פעם, מקבל את הטוב מכל העולמות – גם תוצרים ברמה הגבוהה ביותר, וגם שירות איכותי וקשוב.

 

 

כל הזכויות שמורות ל-2010© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר