כתיבת סמינריון בפסיכולוגיה

כתיבת סמינריון בפסיכולוגיה

אם אתם קוראים כעת את שורות אלו, הרי שזכיתם להיות נבחרת עילית בעלת יכולה השפעה נדירה על נפש האדם.

הידעתם כי הפקולטה ללימודי פסיכולוגיה היא אחת מהפקולטות אשר הכי קשה להתקבל אליה? אם כך, הרי שאם עברתם את כל השלבים, התקבלתם, למדתם, ואתם עומדים כבר שלב לפני הגשת העבודה – הרי שאתם מבעלי הכישרון שיכולים להשפיע על העולם ועל האנשים.

פסיכולוגיה ומדע הרוח היה תמיד נושא מרתק אשר העסיק גם פילוסופים ביוון המוקדמת, אך יחד עם זאת – בואו של פרויד – אבי הפסיכואנלטיקה – הפריך תזות רבות שאינן רלוונטיות, ומשנה לשנה הפסיכולוגיה צוברת עוד קידמה מטאורית ושיטות עכשוויות חמות.

ודווקא בגלל הדינאמיות האינטלקטואלית ותחומי הידע המתרחבים, הרי שעבודה סמינריונית בפסיכולוגיה היא תהליך מורכב הדורש חוץ מכישורי נפש גם שליטה במכמני סודות הפסיכולוגיה מכל התקופות ויכולת אנליטית מובהקת.

הפרדוקס

דווקא אנשי הרוח, הפסיכולוגים המצליחים לעתיד, אלו שרגשות הם לחם חוקם וניתוח נפשי כוס המים שלהם – בדיוק הם צריכים להיכנס לתבנית מרובעת עד כדי שעמום ולהצר לתוכה את כל הגיגיהם ורעיונותיהם פורצי הדרך.

הפסיכולוגיה היא האנטיתזה של המרובעות הפסיבית, ולמרבה הפרדוקס – זה בדיוק מה שהעבודה הסמינריונית דורשת לשלב, ומי שאינו זוכה להכוונה מאת מומחים שכבר קפצו אל המים- לא יצליח לעשות את שילוב הכלאיים המופלא הזה.

Right4U ופסיכולוגיה

Right4U רואה בלומדי הפסיכולוגיה את המשפיענים העתידיים על נפשות העם, ובדיוק לכן היא מציבה לעצמה ערך עליון לעזור להם להצליח להגיע לשורה הראשונה ולקטוף ציונים גבוהים אשר יפתחו את הדלת עבורם לעבודה רווחית.

על הצוות של Right4U נמנים בכירים מהעולם האקדמי-פסיכולוגי, בעלי ידע מקורי בתחום העבודות הסמינריונית בפסיכולוגיה ועם כלים רלוונטיים המתאמים בדייקנות לסטודנט- פסיכולוג.

בגלל הרמה הגבוהה שנדרשת מעבודה סמינריונית בפסיכולוגיה – הרי שהצוות המונה את אנשי האקדמיה בתחום הפסיכולוגי כולל בתוכו  רק מומחים עם ניסיון מקצועי ורזומה עשיר, על מנת שהדרך להצלחה – תהיה בטוחה.

התהליך

עולם הפסיכולוגיה כידוע מורכב מתהליכים, גם עבודת כתיבת הסמינריון בנויה ככה…

מיד עם קבלתכם את תאריך היעד – תתחיל סדרת זומים משותפת בינכם ובין הצוות אשר תקבע את התהליך מתחילתו עד סופו ואת שלל המרכיבים שאפילו לא חשבתם כי אתם נדרשים לחשוב עליהם…

מתוך אמונה כי אם בחרתם בלימודי מקצוע ייחודי זה הרי שיש לכם בשורה אישית להביא לעולם – חברת Right4U אינה מציבה לכם שורה של כללים וניסוחים שלכם נותר עליהם רק זכות הסכמה, אלא מאפשרת לכם לבטא את הרעיון האידאולוגי שלכם בצורה משוחררת וחופשית, כאשר בתהליך הליווי – מקבל התוכן את העיבוד המקצועי הדרוש לו על מנת שיהפוך לעבודה אקדמית מצליחנית, כך שבסופו של דבר בנוסף לציון הגבוה אתם יוצאים עם מסע קסום ואישי בנבכי הנפש והתאוריה הפסיכולוגית.

מעבר על עבודות שנדחו

סטודנט שהגיש עבודה אך קיבל עליה חוות דעת שלילית – אינו צריך להתמלא בכישלון ממורמר או אכזבה כואבת, הצוות של Right4U נמצא זמין בשבילו על מנת שחוות הדעת השלילית תקבל התייחסות והעבודה תקבל את העיבוד המתאים שיקפיץ אותה לציון החיובי.

לסיכום: כתיבת עבודה סמינריונית בפסיכולוגיה יכולה להיות עבודת פרך מתישה וסוחטת, אך מי שזוכה לליווי של Right4U נהנה מתהליך מובן והכוונה ברורה, עם הובלה לציון גבוה בשילוב מנצח של סיפוק  עצמי שאין לו תחליף.

 

 

סוף סוף!

אפשר גם לכתוב עבודה אקדמית
וגם לשמור על יושרה פנימית.
גם לקבל סיוע מעשי בכתיבת העבודה
וגם לצאת עם תחושה טובה.

סוף סוף!

אפשר גם לכתוב עבודה אקדמית
וגם לשמור על יושרה פנימית.
גם לקבל סיוע מעשי בכתיבת העבודה
וגם לצאת עם תחושה טובה.

אחרי עשור בתחום פיתחנו את שיטת “היד ביד”.

שיטה חדשנית המעניקה לכם הסטודנטים שותף מקצועי ופעיל
שיכתוב איתכם יחד את העבודה בצורה מקצועית ומהירה.

היתרון הרב בשותף מקצועי ופעיל הוא חיסכון בזמן ובכסף.
בנוסף ב-Right4U לא תאלצו להזיע ולהסמיק אל מול מרצה זועם על עבודה שלא אתם הכנתם.

והכי חשוב לא תסכנו את התואר החשוב שלכם בפסילה, ועדות משמעת וכו’

אצלנו ב-Right4U לא תאלצו לשקר לאף אחד,
אצלנו תהיו גאים בעבודתכם,
אצלנו תרגישו בטוחים.
 

רוצים להצליח ביושרה?

פנו אלינו במספר 072-3969719 או בטופס

ואנחנו כבר נתפוס אתכם