דיסקרטיות ואמון

לקבלת השירות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל בעל מקצוע שעבד או עובד עם סוגים שונים של חברות, מבין היטב את חשיבותה של דיסקרטיות במהלך העבודה. 

לעתים קרובות, חברות מעבירות לידי כותבי התכנים ואנשי השיווק חומרים רגישים במיוחד, בין היתר על מוצרים ושירותים שטרם יצאו לשוק או נבדקו. בשל רגישות החומרים, יש חשיבות קריטית לשמירה על סודיות ודיסקרטיות במהלך העבודה – הן לשם יצירת אמון וביטחון בין הלקוח לנותני השירות, והן לטובת איכות התכנים והצלחת התהליך כולו.

ראיון עבודה באנגלית


הולכים תמיד לקראת הלקוח

אנו ב-Right4U מבינים היטב את הרגישות הנדרשת בתהליך, ולא מתפשרים עליה לעולם מול הלקוח. במהלך שנות פעילותנו, עבדנו עם מגוון לקוחות – מלקוחות פרטיים קטנים המתפתחים מוצר או שירות חדש, עבור בסופרים של רבי-מכר שנדרשו לשירותי עריכה לשונית, ועד חברות ענק במשק הישראלי, שידעו כי נמצא את זווית הקריאייטיב הנכונה עבור המותג שלהם. עבור כל אחד מן הלקוחות הללו, ידענו להעניק את השירות באיכות הטובה ביותר, ובדיסקרטיות מלאה.

כתיבת תוכן אנשי קשר מייל

שומרים עליכם לאורך כל הדרך

כשאתם הופכים ללקוחות שלנו, או אפילו ממלאים פרטים באתר ויוצרים איתנו קשר לראשונה, מדובר מבחינתנו במערכת יחסים הדורשת אמון. אנו מתחייבים בפניכם כי נשמור על פרטיות ודיסקרטיות מלאה לאורך כל הדרך, לא נשתף במידע כל גורם שלישי, לא נשמור את המידע שתזינו בטפסים השונים באף בסיס נתונים, ולא נאפשר לשום גורם גישה למידע זה. בנוסף, אנו לא עובדים מול גורמים חיצוניים מלבד צוות החברה. כך, אתם יודעים שאת התוצרים והרעיונות תקבלו מאיתנו, ולא מאף אחד אחר – וכי מדובר תמיד בחומרים מקוריים לחלוטין.

072-3969719
מענה אנושי מהיר - ימים א-ה בין השעות 09:00-18:00
דילוג לתוכן