דיסקרטיות ואמון

סודיות

כל בעל מקצוע שיצא לו לעבוד עם חברות בגדלים שונים מבין את הצורך המשמעותי בדיסקרטיות במהלך העבודה. בשל רגישות החומרים, ובשל העובדה כי חברות רבות מציגות לכותבי תכנים ומשווקים מוצרים ושירותים חדשים, עוד לפני שאפילו יצאו אל השוק או נבדקו, השמירה על רגישות וסודיות בעת העבודה היא קריטית מכמה מובנים, הן לחיבור בן הלקוח לבעל המקצוע, ליצירת האמון והבטחון לעבודה בעתיד, וכמובן, להצלחת התוכן בהמשך.

 

הולכים לקראת הלקוח, תמיד

אנו בחברת Right4U מבינים לעומק את הרגישות הנדרשת ומיישמים אותה על כל לקוח חדש. במהלך שנות הנסיון שלנו יצא לנו לעבוד עם מגוון ענק של לקוחות, החל מלקוח פרטי קטן שמפתח מוצר או שירות חדש וזקוק לעזרה, דרך סופרים של רבי מכר שביקשו מאתנו לערוך את הספר החדש שכולם מחכים לו ועד לחברות ענק במשק הישראלי שסמכו עלינו שנדע למצוא את זווית הקריאייטיב הנכונה ביותר עבור המותג שלהם. עם כל לקוח ולקוח ידענו לתת את השירות האיכותי ביותר, עם רעיונות ויצירה מקורית בדיסקרטיות מוחלטת.

 

שומרים עליכם לאורך כל הדרך

כאשר אתם הופכים להיות לקוחות שלנו, ואפילו כאשר אתם רק משוחחים איתנו לראשונה או ממלאים פרטים באתר, אתם יוצרים עמנו מערכת יחסים בה חייב להתקיים אמון. אנו מתחייבים לכם כי נשמור על פרטיות ודיסקרטיות מלאה לאורך כל הדרך, לא נחלוק שום מידע עם גורם שלישי, לא נשמור שום מידע שתזינו בטפסים השונים באתר באף בסיסי נתונים ולאף גורם לא תהיה גישה למידע זה. בנוסף, אנו לא עובדים עם גורמים חיצוניים מלבד צוות החברה, כך שאתם יודעים שאת התוצרים והרעיונות שאתם מקבלים אצלנו, לא יקבל אף אחד אחר והם יהיו מקוריים לחלוטין.

 

כל הזכויות שמורות ל-2010© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר