כתיבת עבודות לסטודנטים בחו”ל

לקבלת השירות מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

סטודנטים ישראלים רבים אשר רוכשים השכלה במוסדות יוקרתיים בחו”ל, מגיעים לשלב התקיעות – בעת שהם נאלצים לעמוד לפני פרויקט העל – העבודה האקדמית.

כל סטודנט כזה, נמצא בשלב שהיא נדרש לסיוע בעבודות אקדמיות. כיון שאף אם הוא מולטי-מוכשר בשפות, והוא יודע לשוחח באופן שוטף עם חבריו המתגוררים בחו”ל ואף עם המורים והמרצים, הרי שמיומנות זו לא תעמוד לו בעת שהוא יצטרך להשתמש במשלב הגבוה בשפה, ובכללי תחביר מסובכים שנדרשים בעת כתיבת עבודה אקדמית, ומי מדבר בכלל על עיון ואוריינות בשפה שאינה שפת האם?

בדיוק בשביל סטודנט תוהה-מוצלח שכזה, הקים צוות RIGHT4U מערך מקצועי של אנשי מפתח, דוברי שפות שונות, עם התמחות בכלל הדיסציפלינות ותחומי הידע הלימודיים, על מנת לכתוב לסטודנט המהגר את העבודה האקדמית, בדגש על ממוצע גבוה וקטיפת ציונים מבריקים, ועם ליווי ועזרה מעשית לאורך כל הדרך.

הכותב נבחר בקפידה, ויש לו את מירב הכלים על מנת לעמוד בכל הסטנדרטים המחמירים של מוסדות הלימודים המפורסמים בחו”ל, עם הלימה של עמידה בכללים , ושמירה קפדנית ומושלמת על ניסוח תקין ושפה מצוחצחת ותקינה.

בחירת ‘שגריר’ שיכתוב עבורכם את העבודה בשפה הזרה, היא מקובלת ולגיטימית, ועומדת אף בתקנים חוקיים מחמירים, כך שאתם זוכים להנות מציון גבוה ועבודה משובחת, בלי משוכת השפה שהייתה יכולה לתקוע אתכם עד עולם.

לפי כללים לכתיבת העבודות יש לכתוב סיכום לעבודה אקדמית.

שירות הכתיבה במגוון השפות השונות, נותן מענה חד משמעי ומקיף, ופותר את מכשול השפה המעכב. ולכן, מן הרגע בו תתבשרו על העבודה – שריינו לעצמכם איש צוות שיעמוד לימינכם לאורך כל הדרך, בין אם התחום בו תרצו לקבל סיוע – יהיה בכתיבת סיכומי הפרקים, כתיבת חלקים מהעבודה, חיפוש מקורות רלוונטיים או ביצוע מקיף של העבודה מהחל ועד כלה, עד לתוצאה המושלמת.

חברת RIGHT4U אינה מתפשרת על כותבים בינוניים, והיא חותרת למטרת ההצלחה בכך שהיא מעמידה לרשות הסטודנטים כותבים מוצלחים ואמינים בלבד, אשר כבר הוכיחו את עצמם בעבר כמומחים בתחומם ומשיגי תוצאות חיוביות שיושגו גם בעבודה הנוכחית שלכם…

חזרה למקור…

ישנה נישה נוספת בה צוות הכותבים של RIGHT4U מתמקצעת, והיא – נושא המקורות.

פרמטר ומרכיב חשוב עד מאד במבנה העבודה, הוא נושא הביבליוגרפיה, ובעיקר המקורות האקדמיים עליהם המאמר אמור להסתמך. מאמרים אקדמיים אלו, אשר כתובים בשפה הזרה – מנוסחים בדרך כלל במשלב גבוה ובניסוחים פתלתלים, ונדרשת שליטה מקיפה וידע רב בשפה – על מנת לדעת למה הם מתכוונים ומה אפשר להפיק מהם, ועוד לפני זה. לצוות הכותבים של חברת RIGHT4U אפשרויות רחבות ונגישות מקיפה למקורות המצויים במאגרי מידע אקדמיים, אשר עליהם ניתן לבנות את תזת המאמר הנוכחי בהצלחה.

לא רק קריאת המאמרים היא מסובכת, כמו גם אופן החיפוש ומילות מפתח רלוונטיות, כאשר הסיכוי למי שאינו שולט על השפה הזרה בעל בוריה למצוא מאמרים מתאימים – שואף לאחוזים נמוכים מאד. רק מומחה רציני אשר שולט בשפה, יוכל לדעת מה לחפש ואיך, וכמובן לעבד את זה לכדי עבודה אקדמית מצוינת.

לסיכום: שירות כתיבת עבודות לסטודנטים בחו”ל, הוא שירות חיוני ונדרש מאין כמוהו, אשר הביקוש לו גובר ביחס ישיר לגידול במספר הסטודנטים הישראליים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה מצליחים בחוץ לארץ.

 

צוות מקורות המצויים במאגרי מידע אקדמיים רואה לעצמו מטרה ברורה וחסרת פיתולים וקיצורי דרך, והיא – להוביל את הסטודנטים להצלחה ולציון המבטיח. וכל זאת הטווח זמן אשר מתאים ליכולות וליעדים שלכם, ותוך חיסון משמעותי של משאבי זמן וידע בלתי מושג.

דילוג לתוכן