איכות ללא פשרות

איכות

ישנו משפט שאומר “כבוד לא מקבלים, כבוד מרוויחים” ואנו בחברת Right4U מאמינים במשפט הזה במלואו. ידענו מתחילת דרכנו שכדי להרוויח כבוד ומוניטין בעולם התוכן, עלינו להציב סטנדרט חדש של איכות בשוק הקיים.מהיום הראשון אספנו צוות מוכשר ומיומן, מהטובים בתחומם בארץ, שיספקו ללקוחותינו שירותי כתיבה ותרגום באיכות בלתי מתפשרת. בזכות הסטנדרט אותו הצבנו, הצלחנו לצבור בחמש שנות קיומנו מוניטין מרשים שהפך להיות שם דבר בעולם התוכן בישראל. יש לנו לקוחות שמלווים אותנו מתחילת הדרך, כי ידעו שהתוצרים שלנו לא מתערערים או יורדים מאיכותם לעולם, ולהפך. אנחנו רק ממשיכים ללמוד, להתפתח ולהשתפר – בשבילכם.

תהליך העבודה

על מנת לשמור על איכות העבודה, יש לנו תהליך ברור של מיון והתאמת התוכן לכותב הנכון. יש לנו חברי צוות המתמחים בתוכן שיווקי, תוכן קידומי, תרגום ספרים, תרגום טכני, שפות שונות ועוד, כך שברגע שנכנס פרויקט, אנו כבר יודעים מי יהיה איש הצוות שינהל את הפרויקט ויגיש ללקוח את התוצר האיכותי ביותר.

אחרי שכותב התוכן או המתרגם הנבחר מסיים את הפרויקט הראשוני, התוכן נערך ועובר הגהה קפדנית של חבר צוות נוסף, מלבדו. הפרויקט נמסר ללקוח רק לאחר קבלת אישור סופי על עמידה בכל התנאים הנדרשים (הן מצד הלקוח והן כסטנדרט השירות בחברה), ולאחר שקיבל אישור כפול ומכופל על ידי כותב ועורך לשוני מקצועי.

אנו שואפים להמשיך ולהתפתח בכל עת, מרחיבים את מאגר הכותבים והמתרגמים שלנו עם אנשי מקצוע מנוסים, ממשיכים לקצר את זמני התפוקה, להתייעל עוד ולהנפיק עבורכם תוצרים מקוריים, יצירתיים, איכותיים שמתאימים עבור הצרכים שלכם כמו כפפה ליד. כמובן שנעמוד לשירותכם גם אם יהיה צורך בתיקונים או בפרויקט המשך, לאחר סיום העבודה!

כל הזכויות שמורות ל-2010© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר