איכות ללא פשרות

איכות

ישנו משפט שאומר “כבוד לא מקבלים, כבוד מרוויחים” ואנו בחברת Right4U מאמינים בו לחלוטין. מתחילת דרכנו, ידענו שכדי לזכות בכבוד ומוניטין בעולם התוכן, עלינו להציב סטנדרט חדש של איכות בשוק. לכן, מהיום הראשון קיבצנו צוות מוכשר ומיומן, המורכב מאנשי תוכן הטובים בתחומם בארץ, על מנת לספק ללקוחותינו שירותי כתיבה ותרגום באיכות בלתי מתפשרת.

הסטנדרט שהצבנו סייע לנו בחמש שנות קיומנו לצבור מוניטין, שהפך לשם דבר בעולם התוכן בישראל. רבים מלקוחותינו מלווים אותנו מתחילת הדרך, בידיעה כי לעולם לא נתפשר על איכות התכנים שלנו. להפך – אנחנו רק ממשיכים ללמוד, להתפתח ולהשתפר – עבורכם.

ראיון עבודה באנגלית

תהליך העבודה

בכדי לשמור על איכות העבודה, פיתחנו תהליך שיטתי של מיון והתאמת כל פרויקט לכותב הנכון. בנבחרת שלנו חברים מומחי תוכן שיווקי, תוכן קידומי, מתרגמים לשפות שונות, מתרגמים המתמחים בתרגום ספרים, בתרגום טכני ועוד. כך, כבר ברגע שנכנס פרויקט, אנו יודעים מיהו איש הצוות שיוביל אותו, ויגיש ללקוח את התוצר האיכותי ביותר.

בשלב השני, עם סיום הפרויקט על ידי הכותב או המתרגם, התוכן עובר עריכה והגהה קפדנית של חבר צוות נוסף. הפרויקט עצמו נמסר ללקוח רק לאחר אישור כפול ומכופל של כותב ועורך לשוני מקצועי, וכן אישור סופי מצדנו כי עמד בכל התנאים הנדרשים, הן מצד הלקוח והן כסטנדרט איכות ושירות בחברה.

תרגום תוכן משפטי ואקדמי

אנו שואפים תמיד להתפתח, ומרחיבים מעת לעת את מאגר מאגר הכותבים והמתרגמים שלנו, עם אנשי תוכן מנוסים זאת במטרה לקצר את זמני התפוקה, להתייעל, ולהנפיק עבורכם תוצרים יצירתיים ואיכותיים, שיתאימו לצרכים שלכם כמו כפפה ליד. וכמובן, נעמוד לרשותכם אם יהיה צורך בתיקונים או בפרויקט המשך, לאחר סיום העבודה.

כל הזכויות שמורות ל-2010© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר