עבודה סמינריונית - right4u

עבודה סמינריונית

ברוב המקרים נדרשת עבודה סמינריונית בשנת לימודי התואר האחרונה, הקורס שעליו תכתבו את העבודה הסמינריונית יהווה חלק גדול מנקודות הזכות שלכם ועל נקודות זכות אלו תשפיע בעיקר העבודה הסמינריונית, חלק גדול מהמרצים מעניקים ציון לכל הקורס רק על בסיס העבודה, כי זו מהווה אינדיקציה ליכולותיכם כסטודנטים בכתיבת עבודה.

מהי המטרה בכתיבת עבודת סמינריון?

עבודה סמינריונית

מטרת העבודה הסמינריונית היא להוות מעין מבחן מסכם של התואר שלכם:

  • – לעבודת הסמינריון תצטרכו לפתח שאלת מחקר
  • – לאסוף מידע מחקרי ותאורטי
  • – לבצע ניתוח לחומרים שאספתם
  • – להסיק מסקנות
  • – כתיבת העבודה סמינריונית שתסכם את כל חומר הממצאים

מטרתה העיקרית של העבודה היא לבדוק את האינטגרציה בין המקורות מהם קיבלתם את המידע. נדרשות בממוצע 14 מקורות מידע לעבודה סמינריונית כמחציתם בשפה האנגלית.

מי שיבדוק את העבודה הסמינריונית שלכם ירצה לראות שהעבודה שלכם כוללת התייחסות לכל מקורות המידע השונים. דרך הערות השוליים אתם מכוונים את קורא/בודק העבודה למקור המידע עליו אתם מתבססים. צריכים עזרה בכתיבת עבודה סמינריונית? צרו עימנו קשר ונשמח לעזור!

כיצד להתייחס לכתיבת עבודה סמינריונית

כדאי לקחת בחשבון שיש סיכוי גדול מאוד שהמרצה בקיא בנושא העבודה יותר מכם, ולכן צריך לזכור שאין דרך לחדש יותר מדי כי המידע שאותו אתם רוצים להעביר כבר ידוע מראש ואין חדש תחת השמש ומהסיבה הזו יש חשיבות גדולה מאוד לדרך שבה תנסחו את עבודתכם ותשלבו את המקורות עליהם התבססתם. זכרו שפחות חשוב מה כותבים אלה איך כותבים. למידע נוסף על כתיבת עבודות אקדמיות.

מקורות לעבודת סמינריון

בעניין המקורות לעבודה הסמינריונית, גם בהם לא יהיה קל לחדש. רוב המקורות שבהם תשתמשו זמינים לסטודנטים אחרים ולמרצים. ומסיבה זאת ניתנת חשיבות רבה לזווית המיוחדת לכם ממנה אתם רואים את הדברים, נסו להתייחס למידע עדכני שנוסף לאחרונה ותנו דגש לנקודות מבט שונות המגיעות מזרמים פחות מרכזיים במחקר.

המטרה הראשית בסמינריון היא להראות שליטה מלאה בחומרים בהם השתמשתם ולהראות איך אתם כסטודנטים לקראת קבלת התואר שלכם מביעים עמדה מתוך מעורבות בחומר המחקר.

כל הזכויות שמורות ל-2017© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר