מי אנחנו
רוצה שנתקשר אליך?

מי אנחנו

חברת Right4U הוקמה בשנת 2012 ומנתה צוות קטן של שלושה כותבים אקדמיים ומספר מתרגמים. שרותי החברה ויתרונותיה הופצו מפה לאוזן ולקוחותינו שמעו עלינו באמצעות חבר מביא חבר. במהלך השנים לאור ריבוי הפניות ומגוון הדרישות החלטנו להקים אתר אינטרנט במטרה לזכות בחשיפה גדולה יותר ובכדי להרחיב את חוג לקוחותינו.

כיום אנו יכולים לומר בגאווה ובאופן מוכח כי אנו החברה המובילה והמקצועית ביותר בתחומיה השונים, הכוללים בין היתר: תרגום, כתיבת תוכן לאתרים, כתיבת תכנים מכל סוג בכל נושא ולכל מטרה, שירותים אקדמיים, הכנת מצגות ועוד..

אז.. למה לבחור דווקא בנו כחברת התרגום והתוכן שלכם?

האמת? אתם צודקים, למה שתעבדו עם חברת תוכן שאתם לא מכירים, ותבקשו מאדם שלא פגשתם מעולם לכתוב לכם עבודת מחקר או לתרגם עבורכם מסמך קריטי? פייר, גם אנחנו היינו מהססים. אבל ככל שעוברות השנים ומעגל הכותבים והלקוחות שלנו מתרחב, אנו נוכחים לגלות פעם אחר פעם שהנוסחה שלנו פשוט עובדת, ובגדול.

הדברים הטובים קורים דווקא כשלא מתכוונים אליהם

אם לפני כמה שנים היו אומרים לנו שנהפוך להיות חברת התוכן המקצועי הגדולה בארץ, כנראה שהיינו צוחקים, למרות שלב תמיד ידענו שההצלחה תגיע. מצוות קטן שמנה בתחילה ארבעה חברים, הפכנו בתוך זמן קצר להיות החברה המובילה בישראל לכתיבת תוכן לאינטרנט, כתיבת תרגומים, עריכה לשונית וניתוחי מחקר אקדמי מעמיקים.

איך זה קרה?

בזכות עבודתם המסורה של צוות כותבים מוכשר, שאינו מעגל פינות ובוחר בקפידה את מילותיו. זוהי שיטת העבודה שלנו והנחת המוצא הבסיסית, וכשם שהיא הוכיחה את עצמה בתחילת הדרך, כך היא ממשיכה להשיג תוצאות מעולות גם עם הצטרפותם של כותבים מובחרים נוספים. והיום במבט לאחור, מה הפלא? זוהי הדרך היחידה להצליח.

התוצאה באמת מוכחת בכל סוגי הכתיבה?

הרבה לקוחות שפונים אלינו מביעים לא אחת חשש מפני עבודה הדורשת היכרות מעמיקה עם תחום ממוקד במיוחד, או שהם ספקנים לגבי הצלחתה של עבודה שדרישותיה תובעניות ומורכבות. לכן זהו המקום להסביר קצת על "לב" העבודה של Right4U ועל מהות החברה עצמה: מלבד צוות חרוץ הבקיא גם בתחומים שנחשבים "נדירים", המשימה האמיתית שלנו היא למעשה לאתר חומר חדש.

עיקר העבודה שלנו הוא להבין בכל פניה את הצורך המדויק שלה, ולהתאים את התוצאה הסופית באופן מושלם להנחיות – מורכבות ככל שיהיו – ואפילו אם הן חדשות לנו ואיננו בדיוק מנוסים בהן. זוהי ההתמחות שלנו, ובזכות נסיון חד ומוכח, אנו יודעים כיצד להביא את החומר הרלוונטי והנכון ביותר למשימה, ולהציגו באופן ברור, נעים ומזמין.

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט

כתיבת תוכן בעולם הדיגיטל היא אמנות בפני עצמה. כדי להבין אותה דרושות שנים של נסיון בתחום, ואין אפשרות לקיצורי דרך. רק נסיון מצטבר של עבודה, יסודיות והתמודדות עם תרחישים שונים מוליד תוצר מושלם, ואלו הם בדיוק השירותים שאנו מציעים: תוכן שיווקי מקורי, עדכני וחכם – שיודע להביא לקוחות ולשמור על איזון מדויק בין השפה המקצועית לשיווקית, וכמובן תוכן לאתרים המותאם למנועי החיפוש, לרבות נוכחות משמעותית בכל הרשתות החברתיות.

כתיבת עבודות אקדמיות וסמינריונים

אנו מקפידים לדאוג לכך שהצוות שלנו יהיה מגוון ומנוסה ככל האפשר, כך שבוגרי התארים שלנו יחלשו על כל תחומי הידע והמחקר האקדמי: מדעי הרוח והחברה, אמנויות וכמובן גם מדעים מדויקים – על ענפיהם השונים.

בין אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בעולם האקדמי ואינכם יודעים כיצד להפיק דו"ח או לכתוב עבודת אקדמית, ובין אם אתם לומדים לתואר מתקדם ומתקשים בכתיבת הסמינר או התזה הסופית, אנחנו כאן בשבילכם. הכותב שיוצמד אליכם יהיה תמיד בעל רקע מתחום הלימוד הספציפי שלכם, ולרוב אף יהיה בעל נסיון בתחומים נוספים, כך שהדבר יהווה יתרון בנתינת ערך מוסף לעבודה ולהענקת רושם רציני במיוחד.

כתיבה מקצועית ועסקית

אנו מעמידים לרשותכם צוות ייעודי מובחר של מתרגמים ועורכים לשוניים, מנתחים סטטיסטיים ומהנדסים, שיבטיחו כי העבודה הסופית תהיה לא פחות ממושלמת. תוכלו כמובן להיעזר רק באחד מהשירותים הללו או בכולם יחד, בהתאם לצורך ולדרישה. היחס לכל פניה הוא אישי וקשוב מאד, וחשוב לנו לשמוע את דעתכם ואת חוות הדעת שקיבלתם על העבודה.

מערך הכותבים שלנו כולל למעלה מ-150 כותבים אקדמאיים אשר נפרסים על פני קשת רחבה של תחומים, אלפי לקוחות מרוצים אשר חוזרים אלינו בשנית ומפנים חברים ומערך משרדי עשיר אשר ערוך לתת מענה אישי ואנושי לכל לקוח.

תהליך גיוס הכותבים לחברתנו הינו קפדני ובררני, כל הכותבים שלנו בלי יוצא מן הכלל הינם בעלי תארים גבוהים אשר עברו ראיונות עומק ומבחני כתיבה בתחומם. חברת Right4U דוגלת במתן יחס אישי וחם לכל לקוח, במקצועיות מרבית, ערך השרות חרות על דגלינו.

עם נסיון מוכח של שנים רבות, נשמח לספק לכם את השירות המקצועי והאישי לו אתם ראויים.

 

צוות המשרד:

❖   מיכאל – בוגר תואר שני בסוציולוגיה ארגונית ותואר ראשון בפסיכולוגיה בעל 3 שנות ניסיון בניהול עובדים גיוס עובדים הדרכה פיתוח תכנים.

❖   גילי – בעלת תואר שני בחינוך עם תעודת הוראה ותואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות בקרימינולגיה.

❖   הדס– בעלת תואר ראשון רב תחומי עם התמחות במדעי הרוח והחברה. בעלת תעודת הוראה בתחום האמנות.

❖   נטלי – בעלת תואר ראשון במשפטים התמחות במשפט פלילי. ניסיון רב בסיוע וכתיבת עבודות לסטונדטים גם בתחום המשפט האזרחי.

❖   ארז – מנכ"ל ומייסד החברה.

 

צוות הכותבים:

מערך הכותבים שלנו מונה 150 כותבים מומחים בכל התחומים, כולם בעלי תואר ראשון, שני ואפילו דוקטורים.

 

צוות המתרגמים:

צוות המתרגמים שלנו מורכב מעשרות רבות של מתרגמים מומחים מכל התחומים ובכל השפות, כולם בעלי תארים אקדמיים.

 

אתם עוד תוהים למה אנחנו? בטוח שלא! הצוות שלנו מחכה לתת לכם שיחת ייעוץ ראשונית, ללא עלות!

למידע נוסף נא ליצור קשר 077-7783-432

 

מי אנחנו
רוצה שנתקשר אליך?

אנו מתחייבים לשמור על פרטיות ודיסקרטיות מלאה של לקוחותינו ולא לחלוק שום מידע עם גורם שלישי, המידע שתזינו בטפסים השונים באתר לא נשמר על בסיס הנתונים, ככה שלאף גורם לא תתאפשר גישה למידע. כנאמר, איננו עובדים עם גורמים חיצוניים מה שמבטיח את מקוריות עבודתך.  

סודיות

קרא עוד...

החברה משקיעה מאמצים רבים וממוקדים על מנת לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר שהם זכאים וראויים לו. כותבים מאומנים ומיומנים, בעלי השכלה רחבה ותארים מתקדמים וגבוהים, מספקים שירותי כתיבת תוכן, תרגום ושירותים אקדמיים שונים (לרבות ניתוחים סטטיסטיים, מצגות, סיכום מאמרים וכו'). כל פרויקט נערך ועובר הגהה קפדנית של אדם נוסף. הוא נמסר ללקוח רק לאחר אישור סופי של עמידה בכל התנאים הנדרשים ולאחר אישורה על ידי כותבים ועורכי לשון מקצועיים. השירותיות של החברה באה לידי ביטוי ומתמצה באחריותה ובמחויבותה לספק ללקוחותיה מוצר מוגמר, ערוך, מלוטש ומנוסח ברהיטות, תוך עמידה בכל דרישות הסף, וזאת מתוך ראיית הלקוח כמשאב וכנכס החשוב ביותר שלה.

שירותיות

קרא עוד...

חברת רייט-4-יו מתחייבת לאיכות ללא פשרות ומעמידה סטנדרט חדש בתחום הכתיבה והתרגום! לא במקרה צברה החברה בחמש שנות קיומה מוניטין מרשים שהפך להיות שם דבר בעולם התוכן בישראל.

איכות

קרא עוד...
כל הזכויות שמורות ל-2017© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר