כל מה שרציתם לדעת על כתיבת עבודות אקדמיות

כל מה שרציתם לדעת על כתיבת עבודות אקדמיות

השירות אותו אנו מציעים הוא חוקי לחלוטין- אנו מציעים שירות שכולל עזרה מלאה בכל תהליך עשיית העבודה. במקום שתפטרו את עצמכם מהחלקים שפחות בא לכם לעשות בעבודה או תפטרו את עצמכם מהכנת העבודה בכלל. אנו באים לתת מענה ומציעים לכם עזרה בכל שלבי הכנת עבודות אקדמיות.

בזכות הידע הגדול שרכשנו במהלך לימודנו לתואר ראשון ושני, בזכות מאות של עבודות שכל אחד מהכותבים שלנו כתב ובזכות שנים של ניסיון בכתיבת עבודות אקדמיות, אנחנו מכירים את כל הקריטריונים ליצירת עבודה מושלמת ומקורית.

אחרי שנסכים על המחיר ומועד הגשה תתבקשו להעביר לנו תשלום ראשוני כדי שנוכל להתחיל לעבוד. וכך תתבצע העבודה: בסיום כל שלב או פרק בעבודה נשלח אליכם העתק כדי לקבל מימכם אישור ולהמשיך לשלב הבא, שיטת התשלום היא בהתאם ומתוכננת כך שתהיה נוחה לשני הצדדים, ללקוח היא מאפשרת תשלומים נוחים תוך כדי מעקב על התקדמות העבודה והאיכות שלה, דרך זו מאפשרת לנו לשמור איתכם על קשר רציף לכל אורך התהליך המאפשר לנו להיות בטוחים שאנחנו קולעים למטרה.

אצלנו ברייט4יו לא מתאפשרים מקרים של חוסר שביעות רצון וזאת בזכות שיטת השלבים שלפיה אנו פועלים אשר יוצרת מצב של מעקב צמוד מצד הלקוח ותקשורת רציפה שיוצרת יחסי אמון הדדיים.

העזרה שאנחנו מספקים לכם כולה מקורית ב-100%: כל פרק שנכתב בעבודה, כל הצעת מחקר, כל רשימה בבליוגרפית וכל הערת שוליים נעשים במיוחד בשיבלכם. אנו מתחייבים למקוריותה של כל עזרה שנגיש לכם ואצלנו לא יקרה מצב שתקבלו חומר מועתק ממקור אחר בשום צורה.

ניסוח הצעת המחקר – מציאת מקורות ביבליוגרפיים כל מה שרציתם לדעת על כתיבת עבודות אקדמיות

מקורות ביבליוגרפיים הן אבן היסוד לכל עבודה אקדמית מוצלחת: על פי המקורות מתבססת העבודה האקדמית כולה ולפיהם המרצים בדרך כלל מעריכים את ה-עבודה. יש צורך למצוא מאמרים רבים ככל האפשר וכמובן שיהיו רלוונטים לנושא. בהרבה מהמקרים הדרישה היא שלפחות חצי מהמקורות יהיו בשפה האנגלית, דבר המקשה מאוד על רוב הסטודנטים דוברי העברית, יש חשיבות גדולה לשילוב כל המקורות מכיוון שהמרצה בודק את העבודה האקדמית על-פי השילוב שלהם בעבודה, בעזרת הערות השוליים המרצה בודק את השימוש במקורות.

למה לבחור בנו להכנת העבודה האקדמית?

הצוות שלנו מונה כותבים המתמחים כל אחד ואחת בתחומים שונים ומגוונים, בהתאם לתחום העבודה אותה תפנו אלינו נדע לאיזה כותב להעביר אותה ובכל המקרים הכותב שיכין לכם את העבודה למד בעצמו את התחום בו עוסקת העבודה האקדמית.

הכותבים שלנו כולם, בעלי תואר שני לפחות. ולכולם ניסיון של שנים בכתיבת עבודות אקדמיות.

הכותבים שלנו לא מכירים את המושג קיצור דרך, הם עוברים את תהליך כתיבת העבודה בדיוק כמו הסטודנטים שנדרשים להגיע לספרייה, לצלם את החומר, הם קוראים ומנתחים את החומרים ומתייחסים לכל עבודה באותה רצינות ומקצועיות כמו שהייתה שלהם.

כל חומר שנשלח אליכם בכל שלבי התהליך עובר בדיקה על ידי מנהלי החברה, וזאת כדי להבטיח שכל חומר שאנחנו מספקים לכם יהיה באיכות הטובה ביותר וברמה הגבוהה ביותר.

אנחנו עובדים ביחד איתכם

מכיוון שאנחנו שולחים לכם כל שלב בעבודה האקדמית לאישור אתם יכולים להציג אותו למרצה שלכם כדי לקבל גם את האישור שלו. בצורה זו תוכלו לדעת שכיוון העבודה הוא נכון והסיכוי שלכם לציון גבוה גדל.

  • הוספת תגובה

כל הזכויות שמורות ל-2017© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר