במי אפשר להיעזר בכתיבת עבודה

במי אפשר להיעזר בכתיבת עבודה

חברים

סביר להניח כי אם נתקלתם בבעיה מסוימת במטלה אתם לא היחידים. יש אתכם עוד חברים בקורס או במחלקה שנתקלו בה. נסו למצוא אחד את השני דרך חברים, רשתות חברתיות או פורומים משותפים באתרי האוניברסיטה. ביחד תוכלו לחשוב איך פותרים את הבעיה.

מתרגל\ת

בקורסים רבים יש מתרגל או עוזרת הוראה. מלבד להעביר תרגול שבועי ולבדוק מטלות התפקיד של המתרגל הוא בדיוק זה, לעזור לכם להבין את החומר וגם להסביר כיצד לצלוח את המטלות: מה נדרש מכם וגם סיוע במציאות חומר ביבליוגרפי או לפחות מתן הכוונה.

 

שעת קבלה עם המרצה

לכל מרצה ישנה שעת קבלה המפורטת בסילבוס. בקורסים בהם אין מתרגל או שהמתרגל לא סייע בעדכם פנו למרצה. תאמו מראש שעת קבלה ותבואו מוכנים אליה: מה הבעיה בה נתקלתם, מה לא מובן לכם בחומר הנלמד ומספר רעיונות שיש לכם לגבי כתיבת המטלה או שאלות לגביה.

חברה לכתיבת עבודות

חברה לכתיבת עבודות יכולה לסייע לכם בכמה אופנים. החל ממציאת חומר ביבליוגרפי ועד כתיבת עבודה וסמינריון. יחד עם זאת גם הכותב המוכשר והמנוסה ביותר לא יוכל להתקדם ללא שיתוף פעולה מצידכם. על מנת לקבל את הסיוע הטוב ביותר יש צורך גם כן להגדיר איפה ומה הבעיה.

אנחנו יכולים לעמוד לרשותכם גם במטלה הקטנה ביותר וגם בכתיבת עבודת סמינריון.

חשוב להבין כי על מנת שתקבלו את הציון הטוב ביותר למטלה הטובה ביותר יש צורך בעבודה משותפת של החברה ושל הסטודנט:

מהן דרישות העבודה מבחינת כמות העמודים וכמות המקורות האקדמיים?

באיזו שפה?

האם יש צורך בתקציר?

ומהו מועד ההגשה?

חברה לכתיבת העבודה תסייע מאד בשלב העריכה הלשונית, שכן במצב שכל אחד כותב חלק מהעבודה, אפשר בסוף להחליף ולקרוא את החלק שנכתב על ידי האדם השני. קריאת טקסט זר שלא אנחנו כתבנו מקלה עלינו מאד את עבודת העריכה הלשונית. עבודה באופן זה מצמצמת גם את היקף התוכן שיש לערוך שיש כל אחד עובר רק על חצי מהכתוב וכך, בעבודת צוות, המשימה נגמרת בחצי מהזמן ובאיכות גבוהה.

  • הוספת תגובה

כל הזכויות שמורות ל-2017© Right4U אין להעתיק או לעשות שימוש בתכנים מן האתר בחלקים או בשלמותם ללא אישור מבעלי האתר